nowrooz

دکوراسیون لوکس ممکن است برای هرکسی یک مفهوم خاص به همراه داشته باشد واین مفهوم کاملا با نظرشخصی دیگر متفاوت باشد. یک اتاق با چیدمان کلاسیک، لوسترهای بزرگ، مبلمان چوبی و پرده هایی سنگین و تزیین شده می تواند برای یک نفر مفهوم لوکس بودن بدهد در حالی که برای شخص دیگر دکوراسیون لوکس به معنای یک فضای مدرن با پنجره های بزرگ، مبلمان هندسی با خطوط صاف و صندلی های هنری باشد. فضای لوکس ایده آل شما هرچه که باشد، می توانید در گالری تصاویر زیر ایده هایی نزدیک به آن را پیدا کنید و با توجه به اندازه اتاق و معماری فضا، بتوانید تجهیزات، نوع مبلمان و شکل پرده ها و روشنایی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
سقف های بلند یکی از نمادهای دکوراسیون لوکس به سبک مدرن به حساب می آیند. می توانید برای دیواره های این سقف ها، از کتابخانه های بلند استفاده کنید. هم چنین استفاده از مواد گران قیمت برای بخشی از فضا مانند یک دیوار مرمری تزیینی و یا یک میز طلایی رنگ و بزرگ می توانند انتخاب های خوبی برای دکوراسیون لوکس خانه شما باشند.
نورپردازی یکی از مهم ترین عناصر خانه های لوکس است. دقت کنید برای داشتن فضایی لوکس باید فضای نشیمن و پذیرایی خانه تان حتما پرنور باشد. انتخاب لوسترهای بلند، چندشاخه و نصب شده در ارتفاعات مختلف، متناسب با سبک دکوراسیون خانه تان و یا نورهای مخفی می توانند فضایی لوکس را برایتان ایجاد کنند.
برای دکوراسیون های لوکس کلاسیک، استفاده از دیوارهای گچ بری، نقاشی های به سبک سنتی و رنگ های سلطنتی خاص مانند ارغوانی، آبی رویال متداول ترند. پارچه های مخمل برای پرده ها و مبلمان و همچنین استفاده از وسایل و مبلمان فلزی و براق به رنگ های طلایی و نقره ای، یا چوبی با چوب هایی نظیر گردو بهترین انتخاب ها هستند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…