nowrooz

این روز ها یکی از سبک های پرطرفدار برای دکوراسیون خانه مدرن استفاده از عناصر سنتی و ترکیب آن با دیگر المان های مدرن خانه است. عکس دکوراسیون خانه مدرن زیر یکی از نمونه های خوب برای این مورد است. در اتاق نشیمن از مبلمان مدرن استفاده شده است اما فرش و کوسن ها المان های سنتی را نیز به ترکیب دکوراسیون آورده اند. آیینه بالای کنسول زیر فضا را بزرگتر نشان داده است. در گالری عکس دکوراسیون خانه مدرن زیر می توانیم ببینیم در راهرو یک نیمکت چوبی با ظاهری قدیمی وجود دارد که زیر تابلویی از طبیعت قرار گرفته است. با نشستن روی این نیمکت گویی در خود طبیعت هستید.
در قسمت ناهارخوری نیز میز و صندلی های مدرن روی یک فرش سنتی قرار گرفته اند. آشپزخانه با اپن مرمری و صندلی های حصیری به خوبی در دیگر عناصر خانه ترکیب شده است. در دیوار رو به روی ناهارخوری یک میز تحریر تو کار ساخته شده است تا از هر فضا به بهترین شکل استفاده شود. گیاهان سبز در جای جای خانه دیده می شوند تا رنگی از طبیعت هم در خانه حضور داشته باشد.
در نشیمن دوم خانه با پاف هایی به جای میز جلومبلی رو به رو هستیم. با این کار نشیمن های بیشتری برای افراد در خانه داریم. همچنین در هر دو نشیمن یک صندلی تک متمایز دیده می شود که فضا را از یکنواختی نجات می دهد. در اتاق خواب ها پالت رنگی سفید و مینیمال خانه حفظ شده است که فضای آرامش بخشی برای کل خانه ساخته است. اتاق خواب مستر خانه رو به روی یک حیاط کوچک قرار دارد که نور طبیعی را به اتاق خواب دعوت می کند. رد فرش های سنتی و گیاهان سبز را حتی در سرویس بهداشتی هم می توان دید. یک چهارپایه کوچک مشکی در کنار سرویس بهداشتی علاوه بر کاربردی بودن به دلیل مشکی بودنش به یک عنصر متمایز تبدیل شده است.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۶۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

پرده اتاق خواب و معرفی بهترین مدل های سال ۱۴۰۰

نصب پرده های مدرن دکور اتاق خواب شما را بهتر از قبل می کند. اگر درصدد تغییر دکوراسیون اتاق…