nowrooz

مدل چیدمان مبلمان در فضاهای مختلف خانه روش های متفاوتی دارد. اگر یک خانه مشخص را در اختیار خانواده ها و افراد متفاوتی قرار بدهید خواهید دید که آن را با روش های متفاوت و وسایل و جزئیات متفاوتی چیدمان می کنند. نیازهای کاربران در فضا، تعداد افراد خانواده، کاربردهای فضاهای مختلف، ابعاد فضا، محدودیت ها و همچنین سبک های مختلف مورد علاقه کاربران باعث می شوند که افراد مبلمان و وسایل متفاوتی را انتخاب کنند. علاوه بر نکات مهمی که گفته شد بعضی مواقع یک جا به جایی کوچک در چیدمان یک مبل می تواند کاربری فضا را کاملا تغییر دهد. کنار یک پنجره یا یک گوشه بی استفاده می تواند با یک ایده چیدمان مبلمان ساده به فضایی کاربردی و به درد بخور تبدیل شود.
این روزها مانند قبل خریدن یک دست مبلمان هفت نفره و یک ست کامل متداول نیست و افراد با توجه به فضایی که در دسترسشان است و ابعاد مبل ها و کاربری شان مبل ها را انتخاب می کنند.
در ادامه این مطلب گالری تصاویری از انواع ایده های چیدمان مختلف مبلمان در کنارهم آورده شده است که شما می توانید با توجه به ابعاد، مدل و سبک مبل ها یکی از آن ها را متناسب با فضای خانه تان انتخاب کنید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ سبز نعنایی؛ آفتاب پرستی که خود را با هر سبک و رنگی هماهنگ می کند

شاید رنگ سبز نعنایی شما را به یاد سرامیک ها و درهای چوبی خانه های قدیمی یا حتی یخچال های ق…