nowrooz

طراحی داخلی و دکوراسیون خانه های ۵۰ متری که تصاویرشان را می بینید، معجزه کرده اند و خانه ها بسیار بزرگتر به نظر می رسند. طراحی مدرن و مینیمال، استفاده از سطوح صاف و یکدست، استفاده از متریال هایی مانند شیشه برای جدا سازی فضاها به جای دیوارها و درها و به کار بردن رنگ های روشن و خنثی ویژگی غالب و مشترک طراحی داخلی هر سه خانه است. در چیدمان و دکوراسیون هم پرهیز قرار دادن از مبلمان پرآرایه و کلاسیک و استفاده از صندلی ها و نشیمن های ساده و سبک به جای مبلمان حجیم و سنگین را در هر سه طرح می توان دید. در هر سه آپارتمان اتاق خواب در گوشه نقشه خانه قرار گرفته و طراحی متفاوتی دارند.
در آپارتمان دوم این قاب بندی هایی مشکی دیوار شیشه ای است که خودنمایی می کند. رنگ روتختی هم با کابینت های آشپزخانه هماهنگی دارد، در چنین فضای کوچکی هر چه تعدد استفاده از رنگ ها کمتر شود، فضا آرامش بخش تر می شود و می توان با چند رنگ محدود به راحتی انسجام ایجاد کرد. همچنین در این آپارتمان اتاق خواب شیشه ای، با رنگ خنثی بدون اینکه توجه را به سمت خود جلب کند، در محیط و با درهای شیشه ای تاشو ساخته شده است. در این آپارتمان حمام اختصاصی در داخل اتاق خواب قراردارد.
در طراحی سوم هم که شباهت هایی به دو طرح قبلی دارد، مبلمان مانند قفسه و صندلی های ناهارخوری در ظریف ترین مدل خود انتخاب شده اند و تخت کاملا به سطح زمین چسبیده است، تا فضا بیش از پیش بزرگ به نظر برسد. مجموعه تصاویر دکوراسیون خانه های کوچک ۵۰ متری همه آنچه را که برای ایجاد یک محیط زندگی آرام و دلباز در فضای کوچک نیاز دارید به زبان تصویر با شما می گویند. پس در ادامه همراه ما باشید.

میانگین امتیازات ۴.۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۹

۲ نظر

 1. کریمیان

  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ساعت ۱۱:۰۶

  طراحی های حساب شده ای بودند، طرح دوم مخصوصا. استفاده کردم. ایده هایی کارآمد. ممنون.

  پاسخ دهید

 2. زینب . ز

  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ساعت ۱۱:۰۹

  هنر طراحی. عالی. کاش خانه های ما هم ستون و دیوار نشد و می توانستیم این نقشه ها را اجرا کنیم.

  پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ سبز نعنایی؛ آفتاب پرستی که خود را با هر سبک و رنگی هماهنگ می کند

شاید رنگ سبز نعنایی شما را به یاد سرامیک ها و درهای چوبی خانه های قدیمی یا حتی یخچال های ق…