nowrooz

توجه به شیوه ساخت و معماری این سازه بسیار الهام بخش است و به ما ایده های تازه ای در زمینه دکوراسیون داخلی و نمای خارجی بنا می دهد. در این مطلب به بررسی معماری پارامتریک یک ویلای تفریحی در هند می پردازیم که دارای سقف سهموی است. اگر می خواهید تصاویر بیشتری را از نمای خارجی و دکوراسیون داخلی این ویلا ببینید با ما همراه باشید و ادامه این مطلب را از دست ندهید.

معماری پارامتریک چگونه به زیبایی هرچه بیشتر این ویلا کمک کرده است؟

ویلاهای واقع در فضای سرسبز و مسیر رودخانه یا کنار استخرها می توانند با داشتن سبک معماری و سقفی خاص بیشترین سود را از جلوه های طبیعی ببرند. برای مثال داشتن یک سقف سهموی با شیب مناسب و پنجره هایی رو به نمای طبیعی این ویلا را به طبیعت پیرامونش پیوند زده است.
در معماری پارامتریک این بنا سهم یک سقف شیب دار با ترکیب هندسی خاص مثل هذلولی در مدرن جلوه دادن نمای بیرونی ساختمان بسیار زیاد است و چشم ها را به خود جذب می کند.

دکوراسیون داخلی مکمل نمای بیرونی می شود

در بناهایی با جلوه زیبا و منظره طبیعی فوق العاده نقش چیدمان مبلمان در فضاهای رو به بیرون دو چندان است. برای مثال در این ویلا که نمای مناسبی رو به فضای سبز و استخر دارد؛ وجود یک نشیمن دلباز با مبلمانی سبک و راحت امکان استفاده از این منظره بی نظیر را فراهم می کند.

کلام آخر

در انتهای این متن کوتاه بار دیگر بر تأثیر متقابل دکوراسیون داخلی و نمای خارجی سازه تأکید می کنیم. همچنین باید یادآور شویم که طراحی و چیدمان صحیح دکوراسیون داخلی در ساختمان های شیشه ای می تواند نمای خارجی سازه را تکمیل کرده و آن را جذاب تر کند. در چنین فضایی فرصت بی نظیری برای لذت بردن از یک منظره فوق العاده را خواهید داشت.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۳۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

خانه هیلاری داف، خانه ای آرام و به دور از هرج و مرج

هیلاری داف (Hillary Duff) هنرپیشه، خواننده پاپ و ترانه سرای آمریکایی، متولد سال ۱۹۸۷ است. …