nowrooz

اتاق غذاخوری و ویژگی های فضا و تزئینات آن به ویژه از نظر خانواده ها چالش بزرگی محسوب می شود. استفاده از یک رنگ مناسب و اشتها برانگیز در کنار تزئینات حساب شده و هماهنگ برای اتاق غذاخوری، علاوه بر تحریک اشتها، مکان صرف وعده های غذایی را به محیطی شاد و فرح بخش تبدیل کند. سالهاست تاثیر قوی رنگ قرمز به عنوان یک فعال کننده متابولیسم و محرک گرسنگی، شناخته شده و استفاده از آن در بسته بندی مواد غذایی و رستوران ها پرطرفدار است. ما نیز در این مطلب با ارائه ایده های الهام بخش، به شما برای استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون اتاق غذاخوری کمک می کنیم.

ایده استفاده از رنگ قرمز در اتاق غذاخوری

دیوارهایی با رنگ قرمز چشم نواز، فرش و پرده های قرمز اتاق غذاخوری و انبوهی از صندلی های غذاخوری قرمز در کنار میزی با این رنگ، بخشی از این تزئینات این فضاها هستند.
برای بهره گیری بهتر از این عناصر، با اجزای آن ها بازی کرده و از جا به جایی و ترکیب آن ها کمک بگیرید. قطعات مورد علاقه شما با ترکیبات رنگی قرمز محیط را به هیجان می آورند. همچنین استفاده از یک زیرپایی سیاه و سفید با ایجاد تضاد، به شما در ترکیب شلوغ و شاد اتاق غذاخوری کمک بزرگی خواهد کرد. کاربرد یک میز یا فرش مدور قرمز برای ایجاد محیطی صمیمی در اتاق غذاخوری هم ایده خوبی به حساب می آید. برای تکمیل آن از آباژورهای بزرگ و روشن در نقطه مرکزی کمک بگیرید.
فضاسازی با بهره گیری از سقف قرمز نیز متدی ابتکاری برای ترسیم فضای سالن غذاخوری منزل شما ایجاد می کند. همچنین می توانید از سایه قرمز کدر برای رنگ آمیزی دیوارها استفاده کنید. در حالی که رنگ های قرمز روشن تر فقط برای قطعات برجسته در اتاق غذاخوری، آشپزخانه و اتاق نشیمن استفاده می شوند، رنگ های قرمز تیره و سبز خاموش، دارای نمایی با تضاد کمتر و پیچیده هستند. در چنین فضایی استفاده از یک میز مشکی و لوازم جانبی تک رنگ، برای خلق نمایی لطیف و مدرن کاملا ایده آل و کاربردی خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۷۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…