صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم ۶ نکته کلیدی در طراحی دکوراسیون مینیمالیستی منزل

۶ نکته کلیدی در طراحی دکوراسیون مینیمالیستی منزل

۰
nowrooz

دکوراسیون مینیمالیستی منزل یکی از جذاب ترین سبک های طراحی حال حاضر بوده است و با شعار “هر چه کمتر بهتر” به بهترین شکل خود را توصیف می­ کند. استفاده از تن های رنگی محدود و خنثی و المان های دست ساز و به نوعی تولید محدود در این سبک طراحی زیاد به چشم می ­خورد و از رنگ های خیلی جیغ و اکسسوری های متعدد در آن ها خبری نیست. با این حال و با وجود سادگی ذکر شده، این سبک از اصول خاصی پیروی می کند که آشنایی با شش مورد اساسی آن ها بسیار مفید خواهد بود. در این ویدئو به بررسی این اصول پرداخته و به نکات هر اصل با جزئیات نامحسوس آن ها می­ پردازیم.

دکوراسیون مینیمالیستی منزل؛ دقیق در جزئیات

سبک مینیمال با ظاهر ساده و جذاب خود و با ویژگی هایی مثل سادگی در نظافت و آرامش بخشی طرفداران زیاد و خاص خودش را پیدا کرده است. این طراحی نیازمند توجه خاصی به جزئیات است و تصویری که در نهایت از فضا خلق می­ شود، کاملا به ظاهر انفرادی تک تک اجزا برتری دارد. بسته به کاربری هر قسمت شکل کلی و بافت مبلمان بیانگر کاربرد اصلی آنجاست؛ به عنوان مثال بافت سنگ سخت رویه کابینت ها در آشپزخانه و بافت نرم و گوشه های کروی از ویژگی های متریال به کار رفته در فضای نشیمن هستند. همچنین پیروی از این اصول به شما در مدیریت بودجه به بهترین شکل کمک می­ کند؛ به این خاطر که فرایند طراحی و ساخت این دکوراسیون می تواند به سرعت به سمت خرج های اضافی و بیشتر از توان شما منجر شده و چه بسا نتیجه نهایی نه چندان جذابی را خلق کند.
لطفا نظرات خود را با ما در میان گذاشته و بنویسید طرفدار سبک مینیمالیستی هستید یا این سبک برای شما جذاب نیست و به دنبال سبک های شلوغ و پر زرق و برق تر هستید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۷۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ سبز نعنایی؛ آفتاب پرستی که خود را با هر سبک و رنگی هماهنگ می کند

شاید رنگ سبز نعنایی شما را به یاد سرامیک ها و درهای چوبی خانه های قدیمی یا حتی یخچال های ق…