صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم طراحی هوشمندانه دکوراسیون داخلی خانه ۵۰ متری

طراحی هوشمندانه دکوراسیون داخلی خانه ۵۰ متری

۰
nowrooz

در بافت متراکم شهری با انبوهی از خانه های کوچک طرف هستیم که طراحی داخلی را با چالش هایی روبرو می کنند؛ مدیریت فضا و خلاقیت بالا از اهداف اصلی در دکوراسیون داخلی این خانه ها هستند. استفاده از کوچکترین فضاها مانند فضای زیر پله یا زیر نشیمنگاه مبل ها از نمونه های به کارگیری حداکثری فضای موجود در دکوراسیون داخلی خانه های ۵۰ متری هستند و با وجود محدودیت موجود نمی ­توان گفت که طراحی داخلی این واحدها شیک و زیبا به نظر نخواهد آمد.

خانه ایستگاه راه آهن نمونه ای از دکوراسیون داخلی خانه های ۵۰ متری

خانه ایستگاه راه آهن یکی از موارد خوب دکوراسیون داخلی خانه های ۵۰ متری است. این خانه واقع در محل سابق ایستگاه مدیریت راه آهن  نمونه خوبی از استفاده بهینه از فضا و کاربردی بودن را ارائه می­ کند. با داشتن نقشه باز و به کارگیری نور و رنگ روشن در طراحی دکوراسیون داخلی و همینطور استفاده از آینه، این فضا احساس کوچک بودن را به شما نخواهد داد. طراحی مینیمال و پرهیز از شلختگی نیز فضایی مثل یک گالری هنری ایجاد کرده است. از مزایای استفاده از تم رنگی روشن باز بودن دست شما در انتخاب مبلمان و استفاده از ترکیب های رنگی و ایجاد کنتراست چشم نواز است.
مبلمان با قابلیت جمع شدن در این طراحی نقش مهمی را ایفا می ­کنند؛ از میز چند کاره گرد گرفته که در زمان لزوم با باز شدن صفحه های کناری به میز مستطیلی بزرگتری برای گردهمایی ها تبدیل می­ شود، تا تخت دیواری پنهان شده در پشت آینه که علاوه بر ایجاد حس دلبازی در خانه، فضای با ارزش زیرین را اشغال نمی­ کند. با بازطراحی محل قرارگیری بخش های خانه و حذف دیوارهای داخلی اضافی، از منبع نوری محدود به بهترین شکل استفاده شده و اتاق خواب در جایی که کمترین نیاز به نور طبیعی را خواهد داشت قرار گرفته است.
به نظر شما چه ایده های دیگری در طراحی این خانه ها به بهتر شدن تجربه زندگی در آن ها کمک خواهد کرد و در خانه معرفی شده کدام قسمت طراحی بهترین قسمت خانه بود؟

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…