صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم طراحی داخلی خانه تروی سیوان در ملبورن

طراحی داخلی خانه تروی سیوان در ملبورن

۰
nowrooz

تروی سیوان خواننده، ترانه سرا و بازیگر اهل استرالیا است. امروز در این ویدیو با هم سری به خانه تروی سیوان در ملبورن استرالیا می‌زنیم. خانه ای که قدمتی بسیار قدیمی داشته و تاریخ ساختش به ۱۴۶ سال پیش و دوره ویکتوریایی باز می گردد. این خانه که در اصل یک زمین بازی هندبال بوده در طی این سال ها تغییرات کاربری زیادی داده است.

طراحی داخلی خانه تروی سیوان

امروزه این خانه دو طبقه به همراه یک حیاط پشتی زیبا در خدمت تروی و خواهرش است. در طبقه همکف با مبلمانی راحت سر و کار داریم که یکی از ویژگی های اصلی این خانه است. پالت رنگی کلی خانه زمینی و گرم است و حالت آرامش بخشی به فضا داده است. در آشپزخانه تا جای ممکن از متریال طبیعی استفاده شده است تا این حس گرم و زمینی بودن حفظ شود. 
از فضای راه پله نهایت استفاده شده و یک میز کار و مبل راحتی نیز آن جا وجود دارد. در طبقه بعد اتاق مهمان و اتاق خواهر تروی وجود دارد که همگی پالت رنگی خانه و نورپردازی متفاوتش را حفظ کرده اند. سرویس بهداشتی این طبقه نیز با رنگ هایی رویایی تزیین شده است.
در طبقه آخر فقط اتاق خواب خود تروی قرار دارد که پر از پنجره هایی است که رو به پارک بیرون خانه باز می شوند. در حیاط پشتی انواع گیاهان استرالیایی قرار دارد و سرویس بهداشتی نیز به حیاط منتقل شده است. سرویس بهداشتی با رنگ قرمز و تیره ای که دارد مانند یک غار دنج فرد را از دنیا بیرون جدا می کند.
اما قسمت غافلگیر کننده حیاط خانه تروی سیوان یک نیزه کوچک روی دیوار است که متعلق به ساخت اولیه و اصلی خانه در ۱۴۶ سال پیش بوده است. این تصویر در طی تمام این سال ها روی دیوار حیاط پشتی خانه مانده و احتمالا شاهد داستان های زیادی بوده است.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۵۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…