صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم سبز سبزم ریشه دارم

سبز سبزم ریشه دارم

۰
nowrooz

رنگ سبز انرژی مثبت به همراه دارد و نمادی از سلامتی، نشاط و همچنین ثروت است. علاقه مندان به رنگ سبز معمولا افرادی سخاوتمند هستند. استفاده از ترکیب رنگ سبز در دکوراسیون باعث می شود خانه شما با نشاط و پر طراوت به نظر برسد. اگر علاقه زیادی به این رنگ دارید می توانید طیفی از آن را در خانه تان استفاده کنید و بدین گونه دکوراسیون مونوکروم سبز داشته باشید. اگر دوست ندارید خانه تان به طور کامل سبز باشد می توانید آن را با رنگ های دیگر ترکیب کنید. به طور مثال ترکیب سبز و آبی، سبز و زرد و همچنین سبز و سرخابی فضای شما را خاص تر کرده و شور و نشاط خانه را بیشتر می کند. در محله بروکلین شهر نیویورک هنرمندی زندگی می ­کند که به خاطر ظاهر خاص خود در بین مردم به «بانوی سبز» معروف شده است. الیزابت سوییت هارت (Elizabeth Sweetheart) در این ویدئو از دلایل علاقه خود به رنگ سبز و داستان پشت آن صحبت می کند.

ترکیب رنگ سبز در دکوراسیون خانه بانوی سبز

در بروکلین نیویورک خانه ای وجود دارد که از ترکیب رنگ سبز در دکوراسیون آن به مقدار قابل توجهی استفاده شده است و حتی در ورودی سبز رنگی دارد. از کابینت ها و دستگیره ها گرفته تا راه پله و لوازم شخصی همگی سبز رنگ هستند. دکوراسیون این خانه مونوکروم سبز است و تمامی وسایل آن طیف های مختلفی از رنگ سبز هستند. حتی لباس ها و رنگ موی صاحب این خانه به رنگ سبز است.
با دیدن الیزابت سوییت هارت هشتاد ساله به این نتیجه می رسیم که با بالا رفتن سن هم می توانیم دلی زنده داشته باشیم و به دکوراسیون خانه و استایل خود اهمیت زیادی بدهیم و سن بالا دلیلی بر استفاده از رنگ های تیره یا خنثی نیست. آیا شما این دکوراسیون را برای اجرا در خانه خودتان انتخاب می کنید؟ یا از آن الهام گرفته و در مقیاسی کمتر آن را پیاده سازی کنید؟
برای خواندن روانشناسی رنگ سبز در دکوراسیون اینجا کلیک کنید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…