صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم دکوراسیون آپارتمان ۳۳ متری در هنگ کنگ

دکوراسیون آپارتمان ۳۳ متری در هنگ کنگ

۰
nowrooz

منحصر به فرد بودن دکوراسیون یک فضا نیاز به بزرگ بودن فضا ندارد و می توان فضاهای کوچک را نیز به خوبی طراحی کرد. برای این کار کافی است که خلاقیت خود را به کار بگیرید و به صورت متفاوتی به فضا ها نگاه کنید. این ویدئو ایده ای برای دکوراسیون خانه کوچک آپارتمانی است. این آپارتمان در هنگ کنگ بنا شده است و متراژ آن تنها ۳۳ متر است اما از این متراژ پایین به طوری استفاده شده است که تمامی فضا ها از جمله اتاق خواب، فضای غذاخوری، اتاق نشیمن، آشپزخانه و سرویس بهداشتی را دارا است.
در طراحی این خانه برای ایجاد اتاق خواب از ارتفاع فضا استفاده شده است و با ایجاد یک نیم طبقه قسمت بالا تبدیل به اتاق خواب و طبقه ی زیرین آن تبدیل به فضای غذاخوری شده است. دیوار، سقف و کف اتاق خواب از چوب رنگ روشن ساخته شده است که باعث می شود نور بهتری در فضا ایجاد شود و همچنین بزرگ تر به نظر برسد. چوب فضارا گرم تر می کند و انتخاب خوبی برای اتاق خواب است.
بخش زیادی از دیوار های این آپارتمان شیشه ای است که نور خوبی را وارد خانه می کند و خانه بزرگ تر به نظر می رسد. همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید برای دکوراسیون خانه کوچک آپارتمانی باید از رنگ های روشن و درخشان مانند زرد و سفید استفاده کنید؛ بدین ترتیب خانه کوچک به نظر نمی رسد. به یاد داشته باشید که از تعداد زیادی مبلمان استفاده نکنید و با توجه به نیازتان تعدادی مبل و صندلی ظریف و کوچک انتخاب کنید. بهتر است میز و صندلی انتخابی شما دارای پایه های بلند و ظریف باشد که دید بصری را افزایش دهد. بهتر است دیوارپوش و کفپوش های سرویس بهداشتی را مونوکروم انتخاب کنید تا ساده تر و بزرگ تر دیده شود.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برخی اصطلاحات دکوراسیونی که باید معنایشان را بدانید

اگر در حال دکوراسیون خانه تان هستید یا فقط به سادگی به دنیا طراحی داخلی علاقه مندید، احتما…