صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم خانه آرون پال، خانه ای در میان رودخانه

خانه آرون پال، خانه ای در میان رودخانه

۰
nowrooz

حتما اکثر شما سریال برکینگ بد را دیده اید. نقش یکی از شخصیت های منفی سریال یعنی «جسی پینکمن» را به آرون پال بازی می کند. آرون پال همراه همسرش در خانه ای در آیداهو زندگی می کند. در این ویدئو گروه آرکیتکچرال دایجست (Architectural Digest) به خانه او رفته است. در ادامه دکوراسیون خانه آرون پال را خواهید دید.

خانه آرون پال

او در یک زمین پنج هکتاری که از دو طرف با یک رودخانه محاصره شده است خانه ای به سبک روستایی با متریال سنگ و چوب ساخت. ساخت این خانه سه سال طول کشید. آن ها سه انبار را که ۱۲۰ سال پیش ساخته شده بود خریدند و با یک بازسازی طولانی آن ها را به خانه ای گرم و صمیمی تبدیل کردند.
سنگ هایی که در دیوارهای خانه استفاده شده اند از صخره های خزه دار مونتانا هستند که با کشتی آورده شده اند. در خانه یک پنجره بزرگ وجود دارد که پال و همسرش مدت زیادی از روز را مقابل آن می نشینند و به کارهایشان می پردازند. برای ساخت آشپزخانه از متریال های خام استفاده شده است تا این فضا شلوغ و به هم ریخته به نظر نرسد. مانند چوب، سنگ و بتن. پال علاقه زیادی به پرنده دارد و این موضوع در همه جای خانه او مخصوصا اتاق غذاخوری اش قابل مشاهده است.
مجسمه هایی به شکل پرندگان، یک طاووس تاکسیدرمی شده و پارچه هایی که روی آن ها پرنده ها نقش بسته اند همگی نشان دهنده این موضوع هستند. آن ها ترجیح می دادند اتاق خوابشان در قسمتی از خانه قرار بگیرد که نزدیک رودخانه باشد و صبح ها با این منظره از خواب بیدار شوند. در کل خانه از متریال یکسان استفاده شده است حتی دیوارهای سرویس بهداشتی نیز از سنگ هستند.
ویدئو را تا انتها ببینید و از سبک روستیک این خانه لذت ببرید. آیا شما هم این مدل خانه را دوست دارید یا به نظرتان کمی قدیمی است؟

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ سبز نعنایی؛ آفتاب پرستی که خود را با هر سبک و رنگی هماهنگ می کند

شاید رنگ سبز نعنایی شما را به یاد سرامیک ها و درهای چوبی خانه های قدیمی یا حتی یخچال های ق…