صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم تغییر دکوراسیون اتاق خواب با چند تکنیک ساده

تغییر دکوراسیون اتاق خواب با چند تکنیک ساده

۰
nowrooz

شاید بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که به سراغ ایجاد تغییر دکوراسیون در اتاق خواب خود بروید اما ندانید از کجا شروع کنید. احتمالا وسایلتان را به هم ریخته اید اما نمی دانستید آن ها را به چه صورت در کنار هم قرار دهید و از انجام این کار پشیمان شده اید. حتی برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب کوچک ساده خود باید برنامه ریزی کنید و برای این کار از قبل مشخص کنید که چه چیزهایی را می خواهید تغییر دهید، چه وسایلی را دیگر نمی خواهید و چه المان هایی را می خواهید اضافه کنید. سپس به ترتیب این کارها را انجام دهید.
در این ویدئو مراحل تغییر دکوراسیون اتاق خواب کوچک ساده ای را به ترتیب خواهید دید. با استفاده از این روش به راحتی می توانید دکوراسیون خود را از این رو به آن رو کنید. برای شروع کار ابتدا باید تمامی وسایل را از اتاق خارج کنید تا برایتان دست و پا گیر نشوند سپس دیوارها را تمیز کنید و اگر نیاز به رنگ شدن دارند آن ها را رنگ کنید. در ادامه کف اتاق را به خوبی جارو بزنید تا تمیز شود. حال وقت آن رسیده است که پرده های قدیمی را عوض کنید و پرده های جدید را نصب کنید؛ زیرا پرده نقش مؤثری در تغییر حال و هوای یک فضا دارد. پس از انجام این مراحل می توانید تخت را در جایی مناسب قرار دهید و روتختی و بالش ها را به آن اضافه کنید. سپس دیگر وسایل اتاق مانند میز کنار تخت، میز آرایش، صندلی و آیینه را اضافه کنید. پس از انجام تمامی این مراحل نوبت به المان های تزیینی می رسد. وسایل دکوری تان را که برای اتاق تهیه کرده اید در جای مناسب شان قرار دهید. در آخر می توانید آثار هنری، تابلو یا قاب عکس ها را به دیوار بچسبانید. اتاق شما آماده استفاده است.
شما برای تغییر دکوراسیون اتاق خواب خود از کجا شروع می کنید؟ این مراحل را انجام می دادید یا خیر؟ اگر در تغییر دکوراسیون خانه خود راهنمایی بیشتری می خواهید می توانید برای ما کامنت بگذارید و مشاوره بگیرید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

بهترین جاکفشی چوبی را برای خانه خود انتخاب کنید

اولین تصویری که در لحظه ورود به هر خانه دیده می شود وسایلی هستند که در قسمت ورودی آن خانه …