صفحه اصلی چندرسانه ای فیلم ایده های دکوری دست ساز چوبی برای خانه

ایده های دکوری دست ساز چوبی برای خانه

۰
nowrooz

مبلمان و اکسسوری های زیادی وجود دارند که به راحتی می توانید آن ها را در خانه بسازید و برای ساخت آن ها نیاز به داشتن وسایل خاص و زیادی نیست. می توانید به جای صرف زمانی که برای انتخاب و خرید این وسایل می کنید، زمانی را به ساخت آن ها اختصاص دهید و خودتان در خانه تهیه شان کنید.
در این ویدئو خواهید دید که چطور به سادگی با وسایلی که اکثرا در خانه هایتان وجود دارند می توانید دکوری دست ساز چوبی بسازید. وسایلی مانند تخته های آشپزخانه، سینی های چوبی، پالت های چوبی و… با به کارگیری سینی های چوبی آشپزخانه می توانید استند آویز برای گلدان هایتان بسازید و به حیاط خود جلوه ای زیبا و منحصر به فرد بدهید. هنگامی که می خواهید روی مبل چای بنوشید و میزی در کنارتان نیست، فضایی برای قرار دادن فنجان چایتان نیاز دارید. کافی است که سه تخته چوب کوچک داشته باشید و همانطور که در ویدئو مشاهده می کنید آن ها را به یکدیگر بچسبانید و روی دسته مبلتان قرار دهید. به همین راحتی مشکلتان برطرف خواهد شد.
همچنین در این ویدئو نکاتی درباره هوشمندسازی و ایمن کردن خانه خواهید دید. با این روش ها دیگر امکان ندارد که کمد یا کتابخانه تان به زمین بیفتد. کافی است آن ها را با بند هایی محکم به دیوار متصل کنید تا در صورت تکان خوردن فقط کمی جا به جا شوند.
هنگامی که می خواهید تابلوها را به دیوار بیاویزید، برای اینکه در یک راستا قرار بگیرند و میخ ها را در جای اشتباهی نکوبید، بهتر است ابتدا به پشت تابلو در محل هایی که می خواهید میخ ها قرار بگیرند خمیر دندان بزنید و آن را روی دیوار قرار دهید. با این روش لکه خمیر دندان روی دیوار می ماند و می توانید میخ ها را در جای درستشان قرار دهید و دیواری منظم داشته باشید. ویدئو را تماشا کنید و ایده هایی برای دکوری دست ساز چوبی خانه را مشاهده کنید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۶۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ سبز نعنایی؛ آفتاب پرستی که خود را با هر سبک و رنگی هماهنگ می کند

شاید رنگ سبز نعنایی شما را به یاد سرامیک ها و درهای چوبی خانه های قدیمی یا حتی یخچال های ق…