به جمع نویسندگان خوگرنیوز بپیوندید

 

سایت خوگرنیوز از علاقه‌مندان به تولید محتوا در حوزه‌های مبلمان و دکوراسیون دعوت می‌کند تا با نشر مقالات و مطالبشان در این رسانه با مخاطبان ارتباط برقرار کنند و پیام و ایده‌های خود را به گوششان برسانند.

چرا تولید محتوا؟

اگر با فضای دیجیتال آشنا باشید حتماً با عبارت تولید محتوا هم آشنا هستید. امروزه یکی از مهم‌ترین روش‌های ارتباط با مخاطب تولید محتوا و نشر آن در فضای اینترنت یا شبکه‌های مجازی است. تولید محتوا ممکن است با هدف‌های مختلف انجام شود: اطلاع‌رسانی، بیان احساسات و دغدغه‌ها، ثبت افکار و ایده‌ها، روایت تاریخچه، ارائه گزارش و ….
داستان‌سرایی یکی از جدیدترین شیوه‌های تولید محتواست که در جهان صنعت و تجارت نیز  بسیار از آن استقبال شده. در این نوع محتوا بیشتر اوقات داستان چگونگی شکل‌گیری یک ایده، مسیری که خالق ایده طی کرده تا آن را به عمل تبدیل کند و یا یک تجربه شیرین بازگو می شود. این روش شیوه مناسب و محبوبی برای برندینگ است؛  چه برندینگ شخصی که امروزه بیش از همیشه اهمیت دارد، چه برندینگ سازمانی.
البته که تولید محتوا با هر یک از اشکال بالا یا غیر از آن که باشد در نهایت جزئی از برندینگ است؛ پس اگر تابه‌حال به‌اندازه کافی به تولید محتوا توجه نکرده بودید وقت آن است که دست‌به‌کار شوید و این فعالیت را در برنامه روزانه یا هفتگی‌تان قرار دهید.

چرا خوگرنیوز؟

خوگرنیوز پایگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون است و رسانه‌ای برای بازتاب دانش روز در عرصه‌های کسب وکار، اقتصاد، صنعت و فناوری در این حوزه‌ها. خوگرنیوز دغدغه‌های فعالان هنر صنعت مبلمان و دکوراسیون را منعکس می‌کند و راهکارها و تجارب بین‌المللی و داخلی را به اشتراک می‌گذارد. همچنین با انتشار مقالات جذاب و خواندنی و راهنماهای کاربردی در حوزه مبلمان و با طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان کالا و خدمات و علاقه‌مندان به این حوزه ارتباط برقرار می‌کند.
از طرف دیگر حوزه مبلمان و دکوراسیون گسترده است و سبک‌ها، محصولات، مواد اولیه، تکنولوژی، خدمات متنوع و اخبار روز فراوان. در نتیجه محتوای بیکرانی برای انتشار در رسانه ‌ای چون خوگرنیوز وجود دارد و از آنجا که خوگرنیوز رسانه‌ای بر بستر وب است، به لحاظ کمّی محدودیتی برای انتشار ندارد. برای بازنشر و اطلاع رسانی این حجم از اطلاعات موجود و پرداختن هر چه بهتر و بیشتر به این زمینه‌ها چه راهی بهتر از همکاری خود متخصصان و صاحب‌نظران علاقه‌مند؟
وقتی کارشناسان امر دیدگاه ها، اندیشه ها و موضوعات مورد علاقه شان را با نام و اعتبار خودشان در چنین فضایی منتشر کنند، هم تجمیع مطالب در یک پایگاه اتفاق می‌افتد و دانش عمومی افزایش می‌یابد، هم با توجه به فعالیت‌های مارکتینگ و سئویی که در برنامه کار خوگرنیوز است، طیف گسترده ای از مخاطبان بالقوه به آسانی به مطالب نگارندگان با جستجوی نامشان دسترسی خواهند داشت.

چگونه محتوای تولیدی خود را در خوگر نیوز نشر کنیم؟

حوزه تولید محتوا می‌تواند علاوه بر سرفصل‌های عمومی مبلمان و دکوراسیون که ذکر شد، موضوعات مرتبط با فعالیتتان را نیز در بربگیرد.
هر چه اطلاعات مصرف‌کنندگان درزمینه مواد، تکنولوژی و ویژگی‌های محصولات دقیق‌تر باشد، آگاهانه‌تر نسبت به خرید تصمیم می‌گیرند و مزیت‌های رقابتی محصول و تولیدکننده را می‌شناسند. پس اگر تولیدکننده محصولی هستید می‌توانید در خصوص آن محصول اطلاعات تخصصی در اختیار خوانندگان قرار دهید.
مثلا می توانید در مورد مواد و متریال مورد استفاده، تکنولوژی ساخت، موارد مصرف، تفاوت‌ها در محصولات مختلف و … به مصرف‌کنندگان محصول آگاهی دهید. دقت کنید که منظور از این نوع نوشتار تبلیغ مستقیم محصول شما نیست. تمرکز بر آگاهی بخشی در مورد نوعی از محصول یا خدمت و ویژگی‌هایش است که اگر این آگاهی بخشی به خوبی انجام شود، به راحتی می‌تواند خرید مشتری بالقوه‌اش را در پی داشته باشد.

فرصت ویژه برای کسب و کارها


خوگر نیوز تا پایان شهریورماه ۹۹ به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا به‌صورت رایگان مطالبی در مورد خودشان را منتشر کنند. می‌توانید ایده شکل‌گیری مجموعه، تاریخچه فعالیت و تغییرات مهمی که در مجموعه اتفاق افتاده، چالش‌هایی که با آن مواجه بوده‌اید، روش‌هایی که برای حل این چالش‌ها به‌کاربرده‌اید و مزایای رقابتی که معتقدید در کارتان وجود دارد، اقدامات اخیری که انجام داده‌اید و چشم‌اندازتان را در قالب گزارش یا داستان‌سرایی برای ما بفرستید تا در پروفایل اختصاصی شرکتتان در خوگر نیوز منتشر شود.