صفحه اصلی صنعت مبلمان گفت خود را چند جویی مشتری؟ تبلیغات خلاقانه مبلمان و دکوراسیون ۲۰۲۰

گفت خود را چند جویی مشتری؟ تبلیغات خلاقانه مبلمان و دکوراسیون ۲۰۲۰

nowrooz

تبلیغات مبلمان اگر نه حرف اول، اما حرف آخر را در بازارهای رقابتی می زند. ولی واقعا با یک مبل، یک میز یا یک صندلی چه کار می شود کرد؟ شاید باید بکوشیم خلاقیت در نگاه ما باشد، مثل نگاه طراحان این کمپین های تبلیغات مبلمان که همه در سال ۲۰۲۰ اجرا شده اند.

کمپین تبلیغاتی ایکیا با شعار «فردا از امشب شروع می شود»، که آژانس تبلیغاتی «مادر لندن» در دو بخش ویدویی و بیلبورد آن را طراحی کرده بود.

در کمپین تبلیغاتی ویدئویی سینمایی زارا هوم که «مواجهه» نام دارد، شارلوت گینسبورگ نقش یک عکاس را بازی می کند و خانه او با محصولات زارا هوم دکور شده است.

ویترا به مانند سال های گذشته کمپین «داستان های خانه» را با تصاویری از داستان های خانه ادامه داد. ویترا همچنین امسال در اقدامی نسبتا تبلیغاتی، در روزهای قرنطینه، فیلم مستند «عصر صندلی ها» را به رایگان منتشر کرد.

بنجامین مور از بزرگترین کمپانی ‎های رنگ جهان، کمپین ویدئویی «عشق را بیین» را اجرایی کرد که در آن بدون اشاره مستقیم، به تاثیر احساسی رنگ بر روحیه و رفتار افراد می پرداخت.

لا-زی بوی کمپین «یک میلیون سپاس» را اجرا کرد. طبق این کمپین با هر بار به اشتراک گذاری یک پست تشکر از کادر درمان، این برند مبلغ بیشتری را برای اهدای مبلمان به آنان اختصاص داد.

تبلیغات مبلمان

دو کمپانی امریکایی موریس و اشلی به مشتریان خود در اوهایو وعده دادند در صورتی که این ایالت در انتخابات ریاست جمهوری بیش از شش میلیون سیصدهزار رأی داشته باشد، پول خریدهای بالای ۱۵۰۰ دلاری را که ۱۳ اکتبر تا ۲ نوامبر انجام شده اند، برگرداند!

تبلیغات مبلمان

مک دونالد هم در یک ایده خلاقانه به مناسبت روز ملی اسباب کشی در کانادا، با خلق برگرها و ساندویچ های مبلمانی، مردم را به یک وعده غذای آماده در این روز پرمشغله دعوت کرد. مک دونالد سال گذشته هم برنامه ویژه ای برای این روز در کانادا داشت.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۴۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

مبلمان اداری دست دوم بخریم یا نه؟

همه ما می دانیم که مبلمان، قسمت مهمی از هر فضاست. در خانه ما روی مبل هایمان استراحت می کنی…