صفحه اصلی صنعت مبلمان کلیشه برعکس خرید مبلمان هندی ها

کلیشه برعکس خرید مبلمان هندی ها

مبلمان هندی
nowrooz

هند به کشور هفتاد و دو ملت معروف است. جایی که مردمی با زبان ها، فرهنگ ها، ادیان و اقوام مختلف در کنار هم زندگی می کنند. مردمی که سلایق متنوعی هم دارند. پپرفرای (Pepperfry) فروشگاه آنلاین مبلمان و لوازم خانگی هندی بنا بر آمار فروشش در گزارشی تنوع سلیقه هندی ها در مورد مبلمان و دکوراسیون را به اشتراک گذاشته است. گزارشی که دیدگاه های جالبی را مطرح می کند و در ادامه آن را خواهیم خواند.

الگوی متنوع خرید در هند

با وجود تفاوت هایی که ذکر آن رفت نکته جالب توجه و مشترکی در میان خریداران مبلمان هندی وجود دارد. در هند مبلمان به شیوه های سبک های گوناگون طراحی و تولید می شود اما چیزی که بیشتر از همه در صنعت و بازار مبلمان هند مشاهده می شود، این است که مصرف کنندگان محصولات با کیفیت ساخت هند را به محصولات خارجی ترجیح می دهند. با این حال در هر منطقه از هند برخی ویژگی ها برای مبلمان هندی اولویت دارند.

مبلمان هندی

فرهنگ خرید مبلمان در شمال شرق هند

منطقه شمال شرقی هند، درست مانند یک پازل، مناظر مختلف فرهنگی را به یکدیگر پیوند زده است. افرادی که ساکن این منطقه از هند هستند، ترجیحات متفاوتی نسبت به اکثریت جامعه هند دارند. برای مثال قهوه ای رنگ اصلی مبلمان و دکوراسیون در هند است، اما ساکنان شمال شرق هند، مبلمان سیاه و سفید را ترجیح می دهند. ۳۳ درصد مبلمان سفید رنگ، ۲۹ درصد مبلمان سیاه رنگ مرکز خرید پپرفرای از این منطقه خریداری شده است. و آمارهای روز افزون خرید کمدلباس نشان می دهند که این منطقه به زودی به شیک ترین منطقه در هند تبدیل می شود.
مصرف کنندگان ساکن منطقه شمال شرق هند، مبلمان اقتصادی و مفید را ترجیح می دهند. ۵۰ درصد مبلمان خریداری شده از این منطقه، از چوب های مهندسی شده ساخته شده اند. یکی از دلایل انتخاب این نوع چوب خاصیت نفوذ ناپذیری آن است. این ویژگی باعث می شود که چوب در برابر اثرات جوی مخصوصا در مناطق با رطوبت زیاد مقاومت خوبی داشته باشد.

فرهنگ خرید مبلمان در جنوب هند

جنوب هند به عنوان پایتخت فناوری هند شناخته می شود. مردم این منطقه از هند به این جمله که «سخت کار کنید و سخت لذت ببرید» اعتقاد قلبی دارند. این امر به صورت بسیار واضحی در الگوی خرید آنها انعکاس پیدا کرده است. خریداران منطقه جنوب هند، همان مقداری که برای خرید مبلمان اداری هزینه می کنند، خرج مبلمان مخصوص بارها و کلوپ ها می کنند. این منطقه هم چنین رکورددار خرید مبلمان اداری و مبلمان بار در مقایسه با بقیه مناطق است.
چنای (Chennai) یک منطقه بزرگ فرهنگی و اقتصادی در جنوب هند است. در این منطقه مردم اغلب به فکر بازسازی و نوسازی خانه هایشان هستند، آنها حتی اگر خرید نکنند، مدام به گردش و جستجو در بازارها مشغولند.

مبلمان هندی

فرهنگ خرید مبلمان در شمال هند

قسمت شمالی هند که مناطق زیبا و دیدنی هند در آن قرار دارد، مانند جامو، کشمیر، هیماچال پرادش و واتاراخند، هر ساله میزبان میزان قابل توجهی از گردشگران از سراسر دنیاست. افراد اغلب برای رسیدن به آرامش به این منطقه سفر می کنند. خریداران صندلی های بین بگ در این منطقه دوبرابر مناطق دیگر هند هستند. ساکنان ویلاهای هند را تصور کنید در حالی که روی بین بگ لم داده اند و از طبیعت اطرافشان لذت می برند.

فرهنگ خرید مبلمان در غرب هند

در منطقه غربی هند، بازارهای متفاوتی مانند کالهاپور، هابلی، بلگام و گوآ قرار دارد که بیشترین سرمایه گذاری را برای دکوراسیون خانه ها نسبت به بازارهای دیگر دارند. در این منطقه ساکنان مشتاق مبلمان به روز هستند. بالاترین نرخ تبدیل مربوط به این منطقه است. نرخ تبدیل نسبت میزان فروش به کسانی است که از مراکز فروش بازدید می کنند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

کمک هزینه خرید مبلمان فضای باز طرحی برای احیای دوباره کافه ها و رستوران ها

صاحبان کافه و رستوران دارها در شهر لستر (Leicester) انگلستان می توانند مبلغ ۴۰۰۰ پوند را ب…