صفحه اصلی صنعت مبلمان توصیه های جری اپرسون به فعالان صنعت مبلمان در سال ۲۰۲۱

توصیه های جری اپرسون به فعالان صنعت مبلمان در سال ۲۰۲۱

۰
چالش صنعت مبلمان
denitte

جری اپرسون، محقق و تحلیلگر مورد اعتماد شرکت سرمایه گذاری آرمیستد و اپرسون (Mann,Armisted (& Epperson با بیش از ۴۰ سال سابقه در صنعت مبلمان امریکا، همیشه همراه فعالان این صنعت بوده است و به آن ها مشاوره می دهد. با وجود معلق شدن سخنرانی های این تحلیلگر در سال ۲۰۲۰، به دلیل شرایط ویژه سال گذشته، انجمن مبلمان خانگی امریکا امکان بهره مندی از توصیه های اپرسون را در قالب انتشار مقاله ای از او فراهم کرد. این توصیه ها به طور ویژه برای خرده فروشان در امریکا مطرح شده است، اما به دلیل اینکه همه گیری کووید-۱۹ در سراسر جهان اتفاق افتاده است و چالش ها و فرصت هایی که در اقصی نقاط جهان ایجاد کرده، مشابهت های بسیاری با هم دارند؛ راهکارها و توصیه ها اپرسون می تواند برای فروشندگان مبلمان ایران نیز مورد توجه استفاده قرار گیرد.
در ادامه به ۱۱ توصیه و نکته برتر جری اپرسون درباره چالش صنعت مبلمان در سال جاری خواهیم پرداخت.

چالش صنعت مبلمان
خریداران خانه های جدید به جامعه هدف خوبی تبدیل می شوند

۱. اجناس جدید و حال حاضر منازل عالی هستند

اپرسون بیان می کند: با توجه به تاثیر بحران اولیه کرونا روی خرده فروشان، سال پیش رو بهترین زمان فعالیت در صنایع مرتبط با خانه است. پیام او واضح است: خریداران خانه های جدید به جامعه هدف خوبی تبدیل می شوند.

چالش صنعت مبلمان
صاحبان خانه ها جامعه هدف جدید هستند

۲. به افزایش فروش خانه های جدید توجه کنید

۲۰ درصد از کل فروش مبلمان را صاحبان خانه های جدید خریداری می کنند. صنعت پرتقاضای مبلمان منزل نیز باید در سال ۲۰۲۱ قوی و مستحکم باقی بماند.

چالش صنعت مبلمان
مصرف کنندگان بیشتر از هر زمان دیگری از دهه ۱۹۹۰ در حال صرفه جویی مالی هستند

۳.مصرف کنندگان بیشتر صرفه جویی می کنند

یکی از از چالش های صنعت مبلمان صرفه جویی خریداران است. بر اساس آمار، مصرف کنندگان بیشتر از هر زمان دیگری (از دهه ۱۹۵۰ تا کنون) در حال صرفه جویی مالی هستند؛ استفاده از کارت های اعتباری و بدهی خانوارها به طور همزمان در حال کاهش است. درآمد های مازاد افزایش یافته و تغییر عادت های خرید به سمت خرید مبلمان برای منازل اتفاق افتاده است.
حقیقت موجود دیگر این است که مردم دیگر نه فقط برای تماشا کردن، بلکه با هدف خرید وارد فروشگاه مبلمان می شوند و به دنبال رفع نیازهای به خصوصشان هستند.

چالش صنعت مبلمان
مصرف کننده همچنان به خرید مبلمان ادامه خواهد داد

۴.قیمت ها را افزایش دهید

هزینه های زنجیره تامین که این صنعت را تحت فشار قرار می دهند باید پذیرفته و تصدیق شوند. اپرسون توصیه می کند: حالا زمان افزایش قیمت های شماست. مصرف کننده همچنان به خرید مبلمان ادامه خواهد داد.

چالش صنعت مبلمان
داشتن یک وبسایت امری حیاتی است

۵.تجارت الکترونیک امری حیاتی است.

مصرف کنندگان به خوبی با خرید آنلاین آشنا هستند. آن ها شاید آنلاین خرید نکنند، اما قطعا به صورت آنلاین از محصولات بازدید می کنند. آن ها می خواهند بدانند چه چیزی در فروشگاه شما موجود است. این همان دلیلی است که شما باید به خاطرش یک وبسایت داشته تا بتوانید پاسخگوی این نیاز باشید. یک وبسایت فروش اینترنتی که محصولات متنوعتان را در آن به نمایش می گذارید، نه تنها یک ایده خوب، بلکه حیاتی است.

۶.صداقت بهترین سیاست است

زمانی که در تامین سفارش ها مصرف کنندگان با تاخیر مواجه می شوید، شفاف و صادق باشید. این قبیل مشکلات جهانی و برای همه خرده فروشان یکسان هستند. به مشتریانتان توضیح دهید که حل این مشکلات از اختیارات و توانایی شما خارج است.

چالش صنعت مبلمان
زنجیره تامین را در نظر داشته باشید

۷.چیزی را بفروشید که موجود دارید

اپرسون درباره فروش بیش از توان تحویل هشدار می دهد: در گذشته زمان های زیادی بود که توانایی پاسخگویی بالایی برای خریدها داشتیم اما کسی خرید نمی کرد. امروزه مردم برای خرید مراجعه می کنند اما تحویل آنها بدون تشکیل یک زنجیره تامین دشوار خواهد بود.

چالش صنعت مبلمان
افراد سرمایه کار شما هستند

۸.حالا زمان استخدام افراد است

بسیاری از کسب و کارهای خرد تعطیل و بسیاری از فروشندگان ماهر و توانمند بیکار شده اند، این درست زمانی است که با استخدام چنین افرادی که به دنبال شغل می گردند، کارتان را ارتقا دهید. افرادی را که تجربیات کاری واقعی دارند و پیش از این خودشان را در کار ثابت کرده اند به مجموعه خود اضافه کنید. این افراد می توانند سرمایه گذاری خوبی برای کسب و کار شما باشند.

چالش صنعت مبلمان
تبلیغ شما افرادی را که هرگز در فروشگاه شما نبوده اند را به خود جذب می کند

۹.ابراز وجود کنید

هیچوقت تبلیغ را با وجود هر گونه چالش در صنعت مبلمان متوقف نکنید. تبلیغ شما افرادی را که هرگز در فروشگاه شما نبوده اند یا تازه به شهر شما نقل مکان کرده اند، با شما آشنا می کند. تبلیغ همیشه بهترین راه برای نشان دادن این است که شما چه کسی هستید، کجا قرار دارید و چه چیزی را پیشنهاد می کنید.

چالش صنعت مبلمان
هیچ چیزی را کپی نکنید

۱۰.تنوع محصولاتتان را افزایش دهید

تهیه کالاها تنها از تولیدکنندگانی که با آن ها احساس راحتی می کنید کافی نیست؛ باید اطمینان حاصل کنید که تنوع کالا های شما پاسخگوی نیاز مشتریانتان خواهد بود. به آن ها توجه کنید و گزینه های پیشنهادی را مطابق خواست مشتری تکمیل کنید.
اپرسون هر خرده فروشی را به متمایز بودن تشویق می کند: هیچ چیزی را کپی نکنید. چیز هایی در فروشگاهتان عرضه کنید که به یاد ماندنی باشند.

چالش صنعت مبلمان
الان زمان مناسبی برای درخواست وام نیست

۱۱.بیش از توان مالی فعالیتتان را گسترش ندهید

اپرسون در این مورد هشدار می دهد: مراقب بدهکار شدن باشید. حالا با توجه به چالش های صنعت مبلمان، زمان مناسب برای رفتن به بانک و دریافت کمک مالی نیست. بانک ها و سرمایه گذاران دیگر مجبور به کنترل فعالیت هایشان در جهت کمک به رشد اقتصادی هستند.

برگرفته از: وبسایت انجمن مبلمان منزل (HFA)
دسامبر ۲۰۲۰

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

اخبار صنعت مبلمان جهان در ماه فوریه ۲۰۲۱

بخش مهمی از اخبار صنعت مبلمان جهان در ماه فوریه 2021 به پیامدهای کرونا اختصاص دارد. این که…