صفحه اصلی صنعت مبلمان معرفی ۱۰ برند برتر مبلمان اداری مدرن و لوکس در جهان

معرفی ۱۰ برند برتر مبلمان اداری مدرن و لوکس در جهان

مبلمان اداری مدرن و لوکس
nowrooz

برای شناخت و تشخیص برترین مبلمان اداری مدرن و لوکس نیاز به یک معیار مشخص و معتبر است و نمی توانیم با سلیقه شخصی یا به صورت دلخواه برخی از برندها را برتر از دیگر برندهای موجود در بازار قلمداد کنیم. بیز وایب (Biz Vibe) که یک پلتفرم تجاری بین المللی و بسیار معتبر به حساب می آید، بر اساس معیارها و شاخص هایی ویژه اقدام به معرفی ۱۰ برند برتر مبلمان اداری مدرن و لوکس کرده است که در ادامه این مطلب به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

چرا باید به مبلمان اداری مدرن و لوکس توجه نشان دهیم؟

اثاثیه و مبلمان به کار رفته در هر اداره، علاوه بر تاثیر زیادی که بر روی روحیه و انگیزه کارکنان دارد، به صورت مستقیم روی دیدگاه و تصورات مراجعین به اداره نیز تاثیرگذار است. استفاده از مبلمان اداری مدرن و لوکس یکی از نشانه های حرفه ای بودن یک محیط اداری محسوب می شود. به همین دلیل، امروزه بسیاری از شرکت ها از مبلمان اداری مدرن و لوکس در محیط کاری خود استفاده می کنند.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند ایکیا (IKEA)

 این برند معتبر جهانی یکی از بزرگترین برندهای جهان در سال ۲۰۲۰ و یک برند خوشنام در زمینه تولید مبلمان و تجهیزات اداری محسوب می شود. این برند نخستین بار ۷۶ سال پیش و توسط اینگوار کامپراد تاسیس شد. هم اکنون دفتر مرکزی آن در شهر دلفت هلند واقع شده است. همچنین این برند معتبر در حال حاضر و در ۵۲ کشور جهان ۴۳۳ دفتر نمایندگی دارد و به همین دلیل یکی از بزرگترین برندها در زمینه مبلمان اداری مدرن و لوکس محسوب می شود.
یکی از دلایل محبوبیت این برند، فعالیت آنلاین گسترده است به شکلی که در وبسایت ایکیا بیش از ۱۲ هزار محصول مختلف موجود است و هر ساله بیش از ۲ میلیارد بازدید از وبسایت آن ها صورت می گیرد. در حال حاضر بیش از ۲۱۱ هزار نفر در این شرکت مشغول به کار هستند و ارزش سهام آن به بیش از ۴۵ میلیارد دلار می رسد.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند اشلی هوم استور (Ashley HomeStore)

اشلی هوم استور یک فروشگاه زنجیره ای آمریکایی است که در زمینه تولید و فروش مبلمان و اثاثیه فعالیت دارد. این برند سال ۱۹۹۷ تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در فلوریدای آمریکا قرار دارد. اشلی هوم استور برترین برند در زمینه تولید مبلمان در ناحیه آمریکای شمالی است. این برند علاوه بر آمریکا چیزی بالغ بر ۱۰۰۰ نمایندگی در مناطق مختلف جهان مانند کانادا، مکزیک، ژاپن، قزاقستان، عربستان و بسیاری کشورهای دیگر دارد. در حال حاضر حدود ۴ هزار نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند و ارزش سهام این برند به بیش از ۳ میلیارد دلار می رسد.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند رستوریشن هاردوار (Restoration Hardware)

 این شرکت یکی از برترین شرکت های حرفه ای در این زمینه است که به سرعت پله های رشد و پیشرفت را طی کرده. این شرکت فعال در زمینه تولید و فروش مبلمان اداری مدرن و لوکس در کالیفرنیای آمریکا واقع شده است و علاوه بر فروش به صورت حضوری، در زمینه فروش آنلاین نیز فعالیت گسترده ای دارند. این شرکت سال ۱۹۷۹ و در کالیفرنیا تاسیس شد و هم اکنون عمده فعالیت این شرکت در کشور آمریکا و کانادا است. مبلمان تولیدشده توسط این شرکت هزینه تمام شده بسیار بالایی دارند و تنها اداره ها و مراکز لوکس از این برند خریداری می کنند. در حال حاضر چیزی حدود ۳ هزار نفر در این شرکت کار می کنند و ارزش سهام این مجموعه به ۲۱۳۵ میلیون دلار می رسد.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند کارتل (Kartell)

 چهارمین مورد از لیست بیز وایب به عنوان برند برتر تولید مبلمان اداری مدرن و لوکس، برند کارتل است. این شرکت ایتالیایی سال ۱۹۴۹ توسط جولیو و آنا کاستلی تاسیس شد. یکی از عمده دلایل محبوبیت این برند، تولید مبلمان های لوکس در طرح و رنگ های مختلف است. میزان درآمد کل سالیانه این برند به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار می رسد. کارتل علاوه بر فعالیت گسترده در کشور ایتالیا در دیگر کشورهای جهان نیز فعالیت دارد و برای مثال در کشور آمریکا بیش از ۱۵۰ فروشگاه، محصولات تولیدشده توسط این شرکت را به فروش می رسانند.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند ویلیامز سونوما (Williams-Sonoma)

 پنجمین برند مبلمان اداری مدرن و لوکس در این لیست یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه نیز فعالیت دارد. این برند سال ۱۹۵۶ و توسط چارلز ادوارد در کالیفرنیای آمریکا تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت یکی از بزرگترین مراکز خرده فروشی مبلمان در کل جهان محسوب می شود. در حال حاضر بیش از ۱۹ هزار نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند و ارزش سهام این برند به بیش از ۴ میلیارد دلار می رسد.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند لا زد بوی فرنیچر (La-Z-Boy Furniture Galleries)

 لا زد بوی نیز یکی دیگر از برندهای معتبر و پرطرفدار در آمریکای شمالی و در حوزه تولید مبلمان اداری مدرن و لوکس محسوب می شود. این شرکت سال ۱۹۲۷ تاسیس شده است و دفتر مرکزی آن در میشیگان قرار دارد. در حال حاضر چیزی حدود ۹ هزار نفر در بخش های مختلف این شرکت مشغول به کار هستند و ارزش سهام برند لا زد بوی فرنیچر نیجر نیز از ۱.۵ میلیارد دلار فراتر است.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند ریمور اند فلانیگان (Raymour & Flanigan)

 این برند مبلمان اداری مدرن و لوکس نیز که دفتر مرکزی آن در نیویورک آمریکا واقع شده است یکی دیگر از فروشگاه های زنجیره ای معتبر در سراسر جهان محسوب می شود. ریمور اند فلانیگان بزرگترین خرده فروشی مبلمان در منطقه شمال شرقی جهان محسوب می شود. این شرکت معتبر نه تنها در زمینه تولید مبلمان اداری مدرن و لوکس بلکه در زمینه تولید سایر اسباب و اثاثیه منزل نیز فعالیت گسترده ای دارد. در حال حاضر بیش از ۵ هزار نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند آمریکن سیگنچر (American Signature)

 هشتمین برند تولید مبلمان اداری مدرن و لوکس، شرکت آمریکن سیگنچر است. این شرکت سال ۱۹۴۸ توسط ژروم شاتنشتاین تاسیس شد و در حال حاضر دفتر مرکزی آن در منطقه اوهایو واقع شده است. برند آمریکن سیگنچر در ۱۹ ایالت از ۵۰ ایالت آمریکا نمایندگی دارد و به طور کلی در ۱۲۰ نقطه مختلف جهان در حال فعالیت است. برای خرید از این مجموعه، پیشنهادها و شرایط مختلفی به خریدار ارائه می شود و انعطاف پذیری بالایی در برابر مشتری دارند.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند راش بوبویز (Roche Bobois)

 این برند که سال ۱۹۶۰ توسط خانواده های راش و چوچان تاسیس شد یک شرکت فرانسوی فعال در تولید و فروش مبلمان اداری مدرن و لوکس محسوب می شود. اخیرا این شرکت موفق شد که یک دفتر نمایندگی و فروش را در کشور ژاپن نیز افتتاح کند و به طور کلی این برند در حال حاضر ۲۵۰ نمایندگی در ۵۰ کشور مختلف دارد. تعداد افراد فعال در این مجموعه به ۸۰۰ نفر می  رسد. همچنین درآمد سالیانه این مجموعه بیش از ۴۵۰ میلیون یورو است.

مبلمان اداری مدرن و لوکس

برند ایتان آلن (Ethan Allen)

 دهمین و آخرین برندی که می خواهیم در این متن معرفی کنیم یک برند آمریکایی است که بیش از ۳۰۰ فروشگاه زنجیره ای در نقاط مختلف جهان از آمریکا و کانادا و اروپا و آسیا و خاور میانه دارد. این شرکت توسط نیتان آنچل و تئودور بامریتر تاسیس شده است و دفتر مرکزی آن در کانکتیاکت قرار دارد. در حال حاضر بیش از ۵۲۰۰ نفر در این مجموعه مشغول به کار هستند و ارزش سهام آن به بیش از ۷۶۰ میلیون دلار می رسد.
این ده برند، لیستی از برترین شرکت های تولید مبلمان اداری مدرن و لوکس هستند که نه تنها طرفداران زیادی در سراسر جهان دارند بلکه با تولید محصولاتی باکیفیت باعث رشد و ارتقای کیفیت صنعت ساخت مبلمان و تجهیزات اداری نیز شده اند.

سخن پایانی

به خاطر داشته باشید برای تاثیرگذاری هرچه بیشتر روی کارکنان و همچنین افراد مراجعه کننده به یک اداره و ایجاد یک مکان راحت و مناسب برای نشستن، بسیار مهم است که از مبلمان و تجهیزات اداری مناسب استفاده شود.
به نظر شما بهترین و برترین برند در زمینه تولید مبلمان و تجهیزات اداری کدام است؟ شما در محیط اداری از چه برند مبلمانی استفاده می کنید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

بهترین جاکفشی چوبی را برای خانه خود انتخاب کنید

اولین تصویری که در لحظه ورود به هر خانه دیده می شود وسایلی هستند که در قسمت ورودی آن خانه …