صفحه اصلی صنعت مبلمان محصولات اداری جدید هرمان میلر

محصولات اداری جدید هرمان میلر

مجموعه جدید مبلمان اداری
nowrooz

سال گذشته نمایشگاه های مجازی در دنیای دیزاین هم به جریان غالب تبدیل شدند. هرمان میلر که یک تولیدکننده تراز اول در مبلمان اداری است، در اولین نمایشگاه طراحی آنلاین که سال پیش برگزار شد، حضور پررنگ و موفقی داشت و پنج مجموعه نشیمن برای فضاهای اداری را در بخشِ محصولات-صندلیِ نمایشگاه طراحی مجازی (VDF: Virtual Design Festivl)  به نمایش درآورد. نمایشگاه طراحی مجازی اولین جشنواه جهانی طراحی آنلاین بود که نشریه دیزین (Dezeen) از ۱۵ اپریل تا ۱۰ جولای ۲۰۲۰ آن را برگزار کرد. در ادامه با این چند مجموعه جدید مبلمان اداری از هرمان میلر که در این نمایشگاه معرفی شدند آشنا می شویم.

مجموعه جدید مبلمان اداری
صندلی استرید

یکی از این محصولات صندلی غیررسمی آسایشی استرید (Striad) بود. این صندلی را ماکوس جس (Markus Jehs)  با الهام از ساختار چکمه های اسکی طراحی کرده است! به این شکل که پوسته و بخش بیرونی آن سفت و سخت است بخش داخلی پشتی و نشیمن آن بسیار نرم و راحت! استرید به همراه پاف عثمانی (اتومان) ارائه می شود و با این حال برای فضاهای غیررسمی اداری بسیار مناسب است.

مجموعه جدید مبلمان اداری
مبل Wireframe

یکی دیگر از مجموعه های غیررسمی هرمان میلر مبلی به اسم بدون ساختار (Wireframe) است که هچ و کالین (Hecht and Colin) آن را طراحی کرده اند؛ این مبل کلافی بسیار نازک دارد که در نشیمن و کوسن های متعدد و بزرگ پنهان شده است و البته بسیار سبک است.

مجموعه جدید مبلمان اداری
صندلی Aeron

این برند آمریکایی همچنین نسخه به روز شده صندلی اداری معروف ارون (Aeron) را که بسیار ارگونومیک است و قابلیت های متعدد تنظیمی دارد، در این نمایشگاه ارائه کرد.

صندلی ارون را دو صندلی اداری دیگر به نام های Lino و Cosm همراهی می کنند که طیف وسیعی از زیبایی را به نمایش می گذارند و طراحان استودیوی ۷.۵ آن ها را طوری طراحی کرده اند که به کاربر احساس بی وزنی منتقل کنند.
برندهای دیگر دانمارکی، انگلیسی و در این نمایشگاه جهانی حضور داشتند.

مجموعه جدید مبلمان اداری

کمی بیشتر درباره هرمان میلر

دی پری (D. J. De Pree) طراح و بنیانگذار کمپانی هرمان میلر در سال ۱۹۲۳ با وامی که از پدرزنش هرمان میلر گرفته بود توانست ۵۱ درصد از سهام شرکت مبلمان ستاره میشیگان را بخرد و مدیرعامل شرکتی شود که از سال ۱۹۰۹ کارمندش بود. هرمان میلر که خود تاجری اهل میشیگان بود به دی پری مشاوره می داد و کمکش می کرد اما خودش هیچ فعالیتی در صنعت مبلمان نداشت. دی پری هم در نهایت تصمیم گرفت به پاس همکاری های صادقانه هرمان میلر، نام شرکت را به اسم او تغییر دهد. کمپانی مبلمان هرمان میلر که امروز نوادگان میلر آن را اداره می کنند، یکی از برترین تولیدکنندگان مبلمان اداری جهان است. این کمپانی در اواخر قرن بیستم با طراحانی افسانه ای مثل جورج نلسون و ری ایمز محصولاتی را تولید کرد و از این روی نامش با مبلمان اداری مدرن و مجموعه جدید مبلمان اداری گره خورده است.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

لیست لوکس ترین و معروف ترین برندهای مبل مدرن ترک در سال ۲۰۲۱

همه ما در هنگام تهیه مبلمان برای دکوراسیون خانه خود به دنبال زیبایی، تنوع و از همه مهمتر ک…