صفحه اصلی صنعت مبلمان مبلمان هوشمند جدید محصولی متفاوت از اُری

مبلمان هوشمند جدید محصولی متفاوت از اُری

۰
مبلمان هوشمند جدید
nowrooz

اری تخت جدیدی طراحی کرده است که می توان آن را بالا برد و میزی در اختیار داشت. اری (Ori) یک شرکت نوآور آمریکایی است که در بوستون قرار دارد. این شرکت با طراحی مبلمان هوشمند جدید این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند در فضاهای کوچک زندگی در فضایی بزرگ را تجربه کنند. تولید محصولاتی برای استفاده بهینه از فضا هدف اصلی اری محسوب می شود. اخیرا این شرکت در بهسازی طراحی محصول خود کلود بد (Cloud Bed) میزی را به آن اضافه کرده است. کلود بد تختی است که مانند آسانسور به سمت بالا و پایین حرکت و امکان تغییرکاربری را برای فضای اتاق فراهم می کند. این محصول هم اکنون در بازار شمال آمریکا عرضه می شود.
هزی یر لریا (Hasier Larrea) مؤسس و مدیر ارشد اجرایی اری درباره مبلمان هوشمند جدید عنوان می کند: «این روزها بیش از هر چیزی به توانایی تطبیق فضای خانه با نیازهایمان برای دورکاری، استراحت و زندگی روزمره نیاز داریم. با محصول تولیدی جدید اری، کلود بد-تیبل انعطاف پذیری و کارایی فضای محدودی که ما در اختیار داریم افزایش می یابد».

کار، خواب و سرگرمی در یک محصول

لریا می کند: «این محصول با بهره گیری از دانش فنی مهندسی و رعایت کلیه ضوابط و معیارهای فنی و مهندسی طراحی و در آمریکا تولید می شود. کلود بد- تیبل از دو طریق به بهینه سازی فضای کوچک کمک می کند. با کلود بد شما هم تختی برای زمان استراحت و خواب و هم در صورت نیاز میزی برای صرف غذا یا دورکاری یا برای بازی و سرگرمی در اختیار دارید که همگی در یک فضای محدود جای می گیرند.
اری برای استفاده بهینه از فضا در طراحی کلود بد-تیبل از سقف اتاق استفاده کرده است. بدین شکل که تخت در سقف جای می گیرد و در زمان خواب و استراحت پایین آورده می شود و وقتی تخت به سقف باز گردانده شد میزی ظاهر می شود که می توان از آن به عنوان میز تحریر یا غذاخوری استفاده کرد. محصولی چند کاربردی و همه فن حریف.
کلود بد-تیبل را می توان به هر فضایی اضافه کرد و لزومی ندارد که حتما در فرایند ساخت خانه فضایی برای طراحی آن در نظرگرفته شود. فقط برای نصب آن ارتفاع سقف باید حداقل ۲۵۹ سانتیمتر باشد و امنیت اجزای داخلی کلود بد-تیبل تضمین شود که شامل کنترل مداوم موتور، محفظت در برابر موانع و سیستم دستی غیر الکترونیکی است.

مبلمان هوشمند جدید و سبک زندگی جدید

رید فینلی (Reed Finlay) مدیر طراحی اری می گوید: «ما ففط به دنبال تولید محصولی برای خانه ها نیستیم بلکه می خواهیم روش و سبک جدیدی از زندگی را عرضه کنیم که انعطاف پذیری و انتخاب های بیشتری برای چگونگی استفاده ما از فضا ارائه دهد. چه شما یک تولیدکننده یا مصرف کننده در آینده باشید فرقی نمی کند آشکارا همگی به دنبال فضایی هستید که نیازهای روزمره شما را برآورده کند. ما کلود بد- تیبل گام دیگری را در راه ساختن آینده ای بهتر و روشن تر را به نمایش می گذاریم.
مجموعه تولیدات جدید اری محصولات دیگری را نیز شامل می شود ازجمله: استودیو سوت (Studio Suite) مبلمانی مدولار که امکان تغییر کاربری استودیو را برای انجام کارهای مختلف فراهم می کند، پاکت کلوزت (Pocket Closet) کمدی بزرگ و جادار با قابلیت تغییر کاربری که می توان از آن به عنوان دفتر کار خانگی و فضای ذخیره سازی نیز استفاده کرد و پاکت آفیس (Pocket Office) محصولی دیگر از اری که میز ایستاده، معمولی، شلف ها و فضای ذخیره سازی اضافه در اختیار کاربر قرار می دهد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

دزد شهر به مبلمان زده است!

پس از گذشت هشت سال از روزهایی که «کلید» به نمادی جریان ساز تبدیل شده بود، با دیگر یک کلید،…