صفحه اصلی صنعت مبلمان فعالان صنعت مبلمان در بین تلاشگران برتر کشور

فعالان صنعت مبلمان در بین تلاشگران برتر کشور

۱
جشنواره تلاشگران کشور

هشتمین دوره جشنواره (همایش) تجلیل از تلاشگران کشور روز پنجشنبه سوم بهمن ماه با حضور بیش از هزار نفر از نخبگان، کارآفرینان و فعالان عرصه های صنعت، علم، هنر برگزار و از ۸۴ نفر از تلاشگران و سرآمدان این حوزه ها تجلیل شد.

هشتمین دوره جشنواره (همایش) تجلیل از تلاشگران کشور روز پنجشنبه سوم بهمن ماه با حضور بیش از هزار نفر از نخبگان، کارآفرینان و فعالان عرصه های صنعت، علم، هنر برگزار و از ۸۴ نفر از تلاشگران و سرآمدان این حوزه ها تجلیل شد. از میان اهالی و فعالان صنعت مبلمان نیز چهار مدیر کارآفرین در میان برگزیدگان نهایی این دوره از همایش قرار داشتند.

در این دوره از همایش تجلیل از تلاشگران مدال تلاشگر برتر حسین علی‌اکبر کاشانی هم بنیانگذار پلتفرم خوگر و پیشکسوت صنعت مبلمان به پاس سال ها تلاش مستمر در بهبود کیفیت صنعت مبلمان اهدا شد. همچنین نشان تلاشگر برتر به علیرضا محیط مدیرعامل گروه صنعتی جلیس، صادق اصلان بیگی مدیرعامل گروه صنعتی اروند و لوح تقدیر تلاشگر برتر به امیر اسفندیاری مدیرعامل پلتفرم خوگر اهدا شد.

در مراسم تجلیل از تلاشگران کشور چه گذشت؟

مراسم هشتمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران با سخنرانی رامین سمیع زاده دبیر انجمن مبلمان و دکوراسیون آغاز شد و پس از آن بهروز ریاحی جایزه ملی کیفیت ایران، عضو شورای سیستگزاری و دبیر کل جشنواره در سخنانی اهداف این جشنواره را برشمرد و از اهمیت و نقش رعایت استانداردها و تلاش برای دستیابی به استانداردهای ملی و بین المللی  سخن گفت.


اجرای سه پنل تخصصی بخش مهمی برنامه تجلیل بود. در پنل اول با عنوان «سازمان های آینده» که با مدیریت شاهین فاطمی عضو شورای سیاست گذاری جشنواره اجرا شد، شهریار شفیعی و کامران پورمحمدی و فاطمی از اهمیت نیروی قدرتمند مگاترندها در مسیر حرکت سازمان ها به سمت آینده گفتند. در پنل «رهبران نوآور» ایمان سرورپور به نقش راهبری و ویژگی های شخصیت راهبران موفق در سازمان اشاره کرد. محمد پیام بهرام پور و علیرضا صفاری نیز از دیگر سخنرانان این پنل بودند که محمد مهدی روحانی پژوهشگر حوزه بازرگانی مدیریت آن را برعهده داشت. در آخرین پنل اما که «صبح روز فردا» نام داشت و به شکل متفاوتی برگزار شد، سخنرانان داستان پر فراز و نشیب زندگی و روند موفقیت خود را برای حضار بازگو کردند. این پنل با هدف ایجاد انگیزه و امید در نسل مدیران آینده و جوانان و ارائه و معرفی الگوهای موفق در برنامه قرار گرفته بود. علی عماری اللهیاری، بهنام شکیبایی مقدم و سعید دهقان پور سخنرانان این پنل بودند.

در ادامه این مراسم بهروز فروتن بنیانگذار صنایع غذایی بهروز و کارآفرین نمونه کشور در سخنرانی خود به جمع بندی پنل ها پرداخت و احد عظیم زاده بنیانگذار هولدینگ عظیم زاده درباره ضرورت توجه به توان داخلی در شرایط سخت اقتصادی سختن گفت. هیئت برگزاری نیز پس از ارائه گزارش روند داوری از برگزیدگان تقدیر کردند. همچنین در این مراسم به صورت نمادین از سالار عقیلی به پاس سال ها تلاش مستمر در تجلی هنر ایران تجلیل شد.

درباره جشنواره تجلیل از تلاشگران کشور بیشتر بدانیم

موسسه «رشد مدیریت و کیفیت توسعه سرآمدی فردای ایران»، جشنواره تجلیل از تلاشگران کشور را از سال ۹۰ و به طور مداوم برگزار می کند. هدف از این جشنواره، شناسایی، معرفی و ارج نهادن به تلاشگران عرصه های مختلف عنوان شده است.

این جشنواره بر روی کیفیت و بهبود کیفی فعالیت ها تمرکز دارد. همه ساله برگزارکنندگان این جشنواره از تمامی نخبگان، مدیران ارشد و تعالی، کارشناسان متخصص، مشاوران و راهبران و … برای حضور در این جشنواره دعوت می کنند. هیئت داوران پس از فراخوان و دریافت معرفی نامه ها، طی سه ماه و در سه مرحله با ارزیابی رزومه ها با توجه به مدل شایستگی فردی، سازمانی و اجتماعی و در قالب هفت معیار از جمله مشارکت های بین المللی و خلاقیت برگزیدگان نهایی را انتخاب می کند.

در هشتمین دوره از این جشنواره ۸۴ نفر از  ۱۵ گروه محصولی و خدماتی همچون گروه محصولات نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع خودرو و نیرومحرکه، راه و ساختمان، بانک، بورس، بیمه، گردشگری، مبلمان و… بالاترین امتیازات را کسب کردند و در فهرست نهایی تلاشگران برتر قرار گرفتند که در چهار سطح لوح تقدیر، نشان، مدال و تندیس از آن ها تجلیل شد. در این دوره ۴۰ در صد از برگزیدگان مدیر، ۱۴ درصد کارآفرین، ۲۵ درصد پژوهشگر و کارشناس و ۲۱ درصد مدرس و مشاور بوده اند. همچنین سهم زنان در میان برگزیدگان نهایی هشت و سهم مردان ۹۲ درصد بوده است.

بهروز فروتن بنیانگذار صنایع غذایی بهروز و کارآفرین نمونه کشور ریاست شورای سیاست گذاری این دوره از جشنواره را برعهده داشت و از دیگر اعضای شواری سیاستگذاری بیست و سه نفره می توان به محمدتقی پورجواهریان پیشکسوت صنف طلا و ساعت، حمید گورابی رئیس اسبق پژوهشگاه رویان و علی بهره مند رئیس اتحادیه قنادان اشاره کرد.

محسن خلیلی عراقی، بنیانگذار صنایع بوتان، شاهرخ ظهیری بنیانگذار صنایع غذایی مهرام، ابراهیم عسکریان بنیانگذار هولدینگ شیشه و بلور کاوه، عباسعلی قصاعی مدیرعامل صنایع چینی زرین، حسین ملک حسینی رئیس مرکز پیوند کبد ایران، محمود فرشچیان، نگارگر برجسته، مجید انتظامی، موسیقی دان و مجید سمیعی جراح مغز و اعصاب برخی از برگزیدگان دوره های پیش جشنواره تجلیل از تلاشگران بوده اند.

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

یک نظر ارسال شده است

  1. ارمغان

    ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸

    خیلی تبریک می گم من شرکت خوگر رو خیلی دوست دارم و دنبالش می کنم.

    پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

چشم انداز صنعت مبلمان در دهه آینده از زبان ده نفر از فعالان این صنعت

قرن حاضر قرن تغییرات مداوم است اما این روزها تغییرات چنان سریع و گاه غیر منتظره هستند که پ…