صفحه اصلی صنعت مبلمان آیا فروش آنلاین مبلمان هند می تواند در هندوستان جدید یکه تازی کند؟

آیا فروش آنلاین مبلمان هند می تواند در هندوستان جدید یکه تازی کند؟

۰
فروش آنلاین مبلمان هند
nowrooz

چه خوب گفت چرچیل که «احتیاج، مادر اختراع است» و مبلمان می تواند مصداق بارزی از این گفته باشد. مبلمان به مرور زمان وارد زندگی مردم در سراسر جهان شد و کم کم به یک نیاز بدل گشت. راحتی و آسایش در زندگی امروزی به مبلمان وابسته است. از سوی دیگر، دیزاین و دکوراسیون یکی از دغدغه های اصلی زندگی همه را شکل می دهد و می توان ادعا کرد این ها در کنار یکدیگر منجر به افزایش فروش آنلاین مبلمان هند به شکلی بی سابقه – که شامل مبلمان خانگی، اداری و غیره می شود – شده اند. این احتمال هم وجود دارد که بیشتر این حجم عظیم افزایش در فروش مبلمان مربوط به مبلمان دورکاری، صندلی های آسایشی لوکس یا مبلمان فضای بیرون باشد که ظهور پاندمی کرونا در سال ۲۰۲۰ نیاز به این دست از مبلمان را ایجاد کرده است.

فروش آنلاین مبلمان هند
وودن استرین یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین مبلمان است

تحولات فروشندگان آنلاین مبلمان هند در طی ۵ سال اخیر

 گذشته های دور را تصور کنید که مردم بدون مبلمان شاد و خوشبخت بودند؛ حتی بدون اینترنت و برق. اما امروز با سناریوی کاملا متفاوتی رو به رو هستیم. دیگر تصور جهانی بدون برق و اینترنت یا حتی مبلمان امکان پذیر نیست. در طی پنج سال اخیر فروشندگان مبلمان هند به غول عظیمی بدل گشته اند و این تغییر چشمگیر و با ظرفیت رشد بیشتر در بازار محدود (Market captive) هند کاملا قابل لمس است. بهتر است بدانید بازار محدود، به بازاری گفته می شود که تعداد عرضه کنندگان کالایی به خصوص در آن بسیار کم است و فضای رقابتی ضعیفی دارد.
لوکندرا رانوات (Lokendra Ranawat) مدیر عامل اجرایی و یکی از بنیان گذاران فروشگاه آنلاین وودن استریت (Wooden Street)، عنوان می کند که فروشندگان آنلاین مبلمان هم اکنون در مسیری قرار دارند که آن ها را به یکه تازان هندوستان جدید بدل خواهد کرد و دلایل توجیه این رشد عظیم را به صورت زیر فهرست می کند.

فروش آنلاین مبلمان هند
عصر دیجیتال را می توان علت اصلی و راز موفقیت عظیم و رشد محوری فروش آنلاین مبلمان هند دانست

تاثیر عصر دیجیتال

 مثل روز روشن است که امروزه تک تک کسب و کارها در سرتاسر جهان برای موفقیت در فروش به اینترنت نیاز دارند. بنابراین عصر دیجیتال را می توان علت اصلی و راز موفقیت عظیم و رشد محوری فروش آنلاین مبلمان هند دانست و با وجود پلتفرم های دیجیتال، هند عصر جدید معنای خاصی دارد. این پلتفرم های دیجتال مانند اینستاگرام یا فیس بوک، امکان دسترسی به فروشگاه های آنلاین مبلمان و هر فردی گه گوشی موبایلی در دست دارد را فراهم می کنند. گوشی موبایلی که همگان به آن دسترسی دارند و بهترین گزینه برای دسترسی به اینترنت به شمار می آید.

فروش آنلاین مبلمان هند
مبلمان به عنوان یکی از وسایل پر زرق و برق و لوکس محسوب می شود

زیبایی

قطعا همه شما دوست دارید هرچیز جدیدی را که برای خانه خود می خرید در معرض نمایش بگذارید؛ این واقعیتی انکار نشدنی است. از زمان فراگیر شدن رسانه های اجتماعی و فضای مجازی، اکثر مردم از طریق این شبکه ها با عکس هایی از وسایل نو و تازه خانه خود خودنمایی می کنند. این ولع به نمایش گذاشتن با تماشای پست هایی از قبیل مبلمان های زیبایی که آب دهان هر بیننده ای را به راه می اندازد، بیش از قبل تشدید می شود. خیل عظیم مردمی – که از این شبکه های اجتماعی استفاده می کنند – مشتریانی ثابت و بالقوه ای هستند که با تماشای این پست ها برای خرید اغوا می شوند.
مبلمان به عنوان یکی از وسایل پر زرق و برق و لوکس محسوب می شود و هر کسی دوست دارد در خانه خود مبلمانی داشته باشد تا راحتی و حس خوشایند حاصل از آن را تجربه کند. چنین چیزی را می توان یکی از دیگر دلایل آشکار افزایش عظیم فروش مبلمان در هند دانست.

فروش آنلاین مبلمان هند
فضاهای کوچک نیازمند طراحی ای هستند که کارآمد و ترکیبی باشد

فضاهای کوچک، مبلمان مدولار

 مشکلات زندگی شهری راه حل های شهری نیاز دارد و کوچکی فضاها یکی از این مشکلات است. در معماری شهری گاهی اوقات به دلیل محدود بودن فضا کارفرما درخواست اضافه کردن فضا یا کاربری های متنوع را در فضای خانه دارد. فضاهای کوچک نیازمند طراحی ای هستند که کارآمد و ترکیبی باشد؛ این معماری تلفیقی شهری و فضای پیرامونی باعث می شود که مردم برای خانه های خود سراغ مبلمان مدولار بروند. مبلمان مدولار در مقایسه با مبلمان معمولی فضای کمتری را اشغال می کند و از نظر کارایی کاملا مانند یک مبلمان معمولی راحتی لازم را ارائه می دهد. در اصل محدویت های فضاهای کوچک، محرک طراحی مبلمان مدرن در هند شده است. امروزه اکثریت فروشندگان در بخش فروش آنلاین مبلمان هند مجموعه های از مبلمان مدولار را عرضه می کنند که مناسب فضاهای کوچک و بسته هستند.                           

فروش آنلاین مبلمان هند
فروشگا ها به دنبال طراحانی هستند که خالق محصولاتی زیبا و در عین حال انعطاف پذیر باشند

صنعت مبلمان به دنبال انتخاب های خاص و حرفه ای

صنعت مبلمان هند در مسیر رشد قرار گرفته است و مسیر خود را با شیبی تند و رو به بالا ادامه می دهد. در این روند صعودی، نیروی کار عظیمی در بخش ها و مشاغل مختلف به کار گماشته شده است که طراحان نیز بخشی از این بازوی قدرتمند هستند.
طراح مبلمان یکی از برترین مشاغل صنعت مبلمان قلمداد می شود. تمام فروشندگانی که در زمینه فروش آنلاین مبلمان هند فعالیت می کنند، به دنبال طراحانی هستند که خالق محصولاتی زیبا و در عین حال سازگار و انعطاف پذیر باشند تا از این طریق بتوانند حجم عظیمی از مشتریان ثابت را جذب و حفظ کنند.
به سبب رشد بی امان بازار فروش آنلاین مبلمان هند جدید، رقابت سخت و سنگینی برای یکه تازی در جریان است و در این بازار رقابتی مدیر توسعه کسب و کار یکی دیگر از مشاغلی است که نیاز زیادی به آن در این صنعت وجود دارد.
به غیر از مشاغل عنوان شده، شغل های مورد نیاز و حیاتی فراوان دیگری نیز در شرکت های مختلف فروش آنلاین مبلمان هند وجود دارند که در انتظار نیروهای جوان و تازه نفس با ایده های شگفت انگیز هستند.

سفارشی سازی

گسترش سفارشی سازی، تحولی انقلابی در میزان فروش صنعت مبلمان هند ایجاد کرده است. با این روش مشتریان با آزادی کامل تصمیم می گیرند و انتخاب می کنند. فروشندگان فعال در زمینه فروش آنلاین مبلمان هند خود را به سیاست ساخت مبلمان سفارشی مسلح کرده اند و این سیاست را در مورد تک تک محصولات شان در پیش گرفته اند تا بتوانند مشتریان بیشتری را جذب کنند.

فروش آنلاین مبلمان هند
فروشگاه ها برای تمام اختلاف نظرها و سلایق شخصی در طراحی و دکور، مبلمان عرضه می کنند

اعتماد به فروشگاه های با تجربه

خریدارانی وجود دارند که همواره در مورد اعتماد به کیفیت محصول در تردید هستند؛ از این رو فروشگاه های با تجربه تمام انواع مبلمان مورد نیاز هر خانه ای را عرضه می کنند تا این دست از خریداران با احساس آرامش و اعتماد بتوانند خرید خود را انجام دهند. این یکی دیگر از رویدادهای مهمی است که در صنعت مبلمان هند رخ داده است. فروشگاه ها برای تمام اختلاف نظرها و سلایق شخصی در طراحی و دکور، مبلمان عرضه می کنند. این رویداد تجربه خرید مبلمان را نیز برای مشتریان سهل و بی دردسر ساخته است که خبر از آینده روشنی برای فروشندگان آنلاین مبلمان می دهد و احتمال شکست آن ها در بازار مبلمان را به صفر می رساند.

سخن پایانی

عوامل عنوان شده حاکی از آن است که فروشندگان آنلاین مبلمان به یکه تازان هند عصر جدید بدل خواهند گشت. هند جدید برای نیروی جوان و ماهر نسل های آینده به مثابه نردبانی عمل می کند که آن ها را به خود کفایی می رساند. خیلی از آن زمان دور نیست که فروشندگان آنلاین مبلمان کنسرسیوم یا اتحادیه صنفی در بازار مبلمان تشکیل دهند. همین حالا هم این یکه تازان هند آمادگی تشکیل یک ائتلاف تجاری را دارند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۳۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

مبلمان اداری دست دوم بخریم یا نه؟

همه ما می دانیم که مبلمان، قسمت مهمی از هر فضاست. در خانه ما روی مبل هایمان استراحت می کنی…