صفحه اصلی صنعت مبلمان فروشگاه های مبلمان مجددا تعطیل شدند

فروشگاه های مبلمان مجددا تعطیل شدند

۰
nowrooz

همزمان با اجرای مجدد طرح فاصله گذاری اجتماعی و مطابق اطلاعیه های ستادهای ملی و استانی مبارزه با کرونا، به علت شیوع بیشتر بیماری کووید-۱۹ در همه استان ها، همه مراکز فروش و توزیع اقلام مبلمان و دکوراسیون و لوازم خانگی در تهران از امروز، شنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ تعطیل شدند.
مطابق اعلام پیشین طرح مدیریت هوشمند در همه شهرهایی که در وضعیت قرمز قرار دارند، لازم الاجراست. طبق جدول انتشاری از سوی نهادهای مذکور، فعالیت همه واحدهای تجاری، بازرگانی و خدماتی که در مشاغل گروه ۲% ۳ و ۴ قرار می گیرند، باید به مدت دوهفته تعطیل باشند و تسهیل و تشدید این تعطیلی در صورت تغییر شرایط و با تشخیص وزارت بهداشت اعلام می شود. تخلف از این مقررات، دو هفته پلمب را برای واحد متخلف در پی خواهد داشت. مسئولیت اجرای دقیق این طرح در دسته مشاغل مذکور بر عهده وزارت صمت است، وزارت بهداشت حسن اجرا را نظارت می کند و نیروی انتظامی، اتاق اصناف ایران و اتحادیه ها همکاران وزارت صمت و بهداشت در این فرایند هستند.
در دوره پیش اجرای این طرح در تهران، تعدادی از واحدهای صنفی فروش مبلمان در محله حسن آباد، به دلیل عدم رعایت مقررات و تعطیل نکردن مغازه ها و فروشگاه های خود پلمب شدند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برنامه تلویزیونی دکوراسیون با محوریت هیجان طراحی در صنعت مبلمان

«طراحان ماهر آینده» نام جدیدترین برنامه تلویزیونی دکوراسیون پرطرفدار است. اجرای این برنامه…