صفحه اصلی صنعت مبلمان شرکت مبلمان کانادایی به خاطر نام گذاری بد محصولاتش عذرخواهی کرد

شرکت مبلمان کانادایی به خاطر نام گذاری بد محصولاتش عذرخواهی کرد

۰
canadian furniture brand
nowrooz

برند مبلمان کانادایی به دنبال انتقاد شدید از انتخاب اسمی انسانی به زبان عربی برای سطل زباله، یکی از محصولات تولیدی این شرکت، عذرخواهی کرد.
استارک توب  (Structub)خرده فروشی مبلمان و وسایل خانگی مدرن و معاصر است که در سال ۱۹۷۴ در مونترال کانادا تاسیس شد و حالا ۷۰ فروشگاه در کانادا دارد. این برند که اغلب برای نامگذاری محصولاتش از اسامی انسانی استفاده می کند، اخیرا سطل زباله هایی را به نام های ولید و وسیم(Walid and Wassim)  در سایت خود برای فروش عرضه کرد.
استارک بوک پس از اینکه به دلیل این نامگذاری به شدت به باد انتقاد گرفته شد، این اقلام را از فروشگاه آنلاین خود حذف و بیانیه عذرخواهی را منتشر کرد.
شرکت مبلمان کانادایی در این بیانیه عنوان کرد: «متوجه شدیم که انتخاب نام انسان برای سطل زباله بسیار توهین آمیز است. خصوصا اگر این نام اشاره به هرگونه اقلیت مذهبی، نژادی یا قومی داشته باشد». این شرکت همچنین در بیانیه خود افزود که انتخاب این تام بدون هیچ منظور خاصی صورت گرفته و مغرضانه نبوده است.
اما با وجود این عذرخواهی، عده ای از مردم هنوز از درخواست تحریم برای این شرکت دست برنداشته اند. یکی از کاربران در سایت این برند در قسمت اظهار نظر پیشنهاد داده است که برای نامگذاری مجدد این سطل زباله ها از نام مقام ارشد رئیس هیت مدیره استارک بوک استفاده کنند!
کاربر دیگری عنوان کرده است: «مردم آنقدر احمق نیستند که باور کنند انتخاب نامی شرقی برای سطل زباله به طور تصادفی و سهوا صورت گرفته است».

برگرفته از: Arab news
تاریخ: ۱۶ فوریه ۲۰۲۱

میانگین امتیازات ۴.۹ / ۵. تعداد امتیازات ۲۶۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

معرفی نسل جدید مبلمان سه بعدی بتنی

امروزه چاپگرهای سه بعدی در صنایع مختلف انقلابی به پا کرده اند. چاپگرهای سه بعدی بتنی نسل ج…