صفحه اصلی صنعت مبلمان سند حرفه مبلمان و دکوراسیون رونمایی شد

سند حرفه مبلمان و دکوراسیون رونمایی شد

۰
سند حرفه مبلمان و دکوراسیون

سند حرفه مبلمان و دکوراسیون در مراسم رونمایی از «هزار استاندارد جدید آموزش مهارت»، رونمایی شد.

مراسم رونمایی هزار استاندارد جدید آموزش مهارت، روز شنبه یازده مردادماه، با حضور و سخنرانی محمد باقر نوبخت معاون رئیس‌ جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و علی اوسط هاشمی رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد.

«سند حرفه مبلمان و دکوراسیون» که یکی از هزار سند رونمایی شده در این رویداد است، به‌وسیله سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و با همکاری جمعی از فعالان اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان مبلمان ایران تدوین ‌شده است. این کتاب که اولین جلد از مجموعه آموزش مهارت ها به شمار می‌رود به اپراتورهای ماشین آلات صنایع چوب و مبلمان اختصاص دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در این مراسم گفت: «سازمان برنامه و بودجه کشور در مسیر توسعه کشور به نقش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای پی برده و این نقش را در توسعه منحصربه‌فرد می‌داند»
وی همچنین خاطرنشان کرد: «در تبصره ۱۴ قانون بودجه امسال ظرفیتی برای تقویت اشتغال و تولید به ارزش ۱۰ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان وجود دارد که می‌توانیم در جهت جهشی که در سال جهش تولید مورد انتظار است از آن استفاده کنیم.».
نوبخت همچنین یکی از عوامل مؤثر در اجرایی شدن جهش تولید را فعالیت بیشتر شرکت‌های دانش بنیان دانست.
رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور نیز در این مراسم از دولت درخواست کرد همان‌طور که به جهش تولید می‌اندیشد به جهش مهارت هم توجه ویژه داشته باشد.

میانگین امتیازات ۴.۸ / ۵. تعداد امتیازات ۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

فوت و فن طراحی جزیره آشپزخانه چند منظوره و کاربردی

جزیره در اصل نوعی پیشخوان مستقل است که درست وسط آشپزخانه قرار می گیرد و از منظر زیبا شناخت…