صفحه اصلی صنعت مبلمان سرما در امریکا آتش بر جان مبلمان انداخت

سرما در امریکا آتش بر جان مبلمان انداخت

۰
سرما در امریکا
nowrooz

در پی شدت گرفتن سرما در امریکا، مردم در تگزاس ناچار به آتش زدن مبلمان هایشان شدند تا بلکه بتوانند در نبود برق خود را گرم کنند.
بر اساس گزارش ها مردم تگزاس به دنبال سرمای شدید و یخبندان مرگبار و بی سابقه در نیمه ماه فوریه در وضعیت بسیار بدی به سر می بردند. میلیون ها نفر در این کشور به خاطر سرما در امریکا ناچار شدند در دمایی پایینتر از یخبندان، وضعیت بدون آب و برق و گرما را تحمل کنند. فرماندار تگزاس منابع ناکافی تجدیدپذیر را در مشکلات برق پیش آمده مقصر دانست.
در هجدهم فوریه تگزاس وارد چهارمین روز پی در پی خاموشی شد. با وجود اینکه این ایالت با نبود برق دست و پنجه نرم می کرد، متصدی شبکه برق رسانی گفت: «بعضی ژنراتورها به کندی در حال تولید نیرو هستند». در نهایت این شبکه موفق شد خدمات برق و آب را دوباره در اختیار ششصدهزار خانوار قرار دهد. اما در همان زمان ۷ میلیون و ۲۰۰هزار خانواده در خاموشی به سر می بردند.

سرما در امریکا


جولیان کاسترو وزیر سابق مسکن و شهرسازی امریکا در صفحه توییتر خود نوشت: «میلیون ها نفر از مردم تگزاس با لباس های زمستانی خود می خوابند، مبلمان آتش میزنند و با خوابیدن در اتومبیل خود را درمعرض مسمومیت با گاز مونوکسید کربن، آتش سوزی و یخ زدگی قرار می دهند. فرماندار ابوت نباید اتلاف وقت کند و دیگران را به خاطر مشکلات ایجاد شده مقصر قلمداد کند. او باید هرچه زودتر وظایفش را انجام دهد.»
گرگ ابوت فرماندار تگزاس گفته است که امروز حدود یک میلیون و ششصد هزار خانه امکان برخورداری از برق را دارند. تولید برق فعلی در هر ساعت دویست هزار خانه را به شبکه برق باز می گرداند.»
پیش از این نیز، فرماندار تگزاس در فاکس نیوز منابع انرژی تجدید پذیر را در مشکلات عمده برق مقصر دانسته بود. گفته می شود این معضلات نشان می دهد قرارداد جدید گرین برای ایالات متحده معامله ای مرگبار است.  قرارداد جدید گرین بسته پیشنهادی ایالات متحده است که هدف آن پاسخگویی به تغییرات آب و هوایی و نابرابری اقتصادیست. این قرارداد، مجموعه ای از اصلاحات اجتماعی، اقتصادی و پروژه های عمومی است که آمریکا را برای رسیدن به عنوان ابرقدرت انرژی پاک سوق خواهد داد.

برگرفته از: Energylivenews.com

میانگین امتیازات ۴.۹ / ۵. تعداد امتیازات ۲۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

بهترین جاکفشی چوبی را برای خانه خود انتخاب کنید

اولین تصویری که در لحظه ورود به هر خانه دیده می شود وسایلی هستند که در قسمت ورودی آن خانه …