صفحه اصلی صنعت مبلمان رشد تقاضا برای مسکن در خدمت عرضه بیشتر مبلمان

رشد تقاضا برای مسکن در خدمت عرضه بیشتر مبلمان

۰
رابطه بازار مسکن و مبلمان
denitte

به جریان افتادن دوباره چرخه اقتصاد ایالات متحده آمریکا، رونق بی سابقه ای را در بازار مسکن در پی داشته و بخش مسکن ایالات متحده، هم اکنون به اوج شکوفایی و پیشرفت خود رسیده است. به رغم نرخ پایین رهن و روند افزایشی قیمت مسکن به دلیل افزایش تقاضا، تمایل مردم برای خرید خانه جدید همچنان رو به افزایش است. این افزایش تقاضا برای خرید مسکن به نفع صنعت مبلمان تمام شده. در ادامه به بررسی رابطه بازار مسکن و مبلمان می پردازیم.

رابطه بازار مسکن و مبلمان
کل میزان خرید و فروش مسکن در طول یک سال، از ۵.۴۳ میلیون واحد در سال ۲۰۱۹ به ۵.۶۴ میلیون واحد در سال ۲۰۲۰ رسیده

رشد بازار مسکن همچنان ادامه دارد

میزان معاملات خرید و فروش مسکن ایالات متحده آمریکا در سال گذشته به بالاترین نقطه اوج خود از سال ۲۰۰۶ به بعد و نرخ رهن نیز به پایین ترین سطح تاریخی خود رسیده است.
در ۲۲ ژانویه انجمن ملی دلالان معاملات ملکی آمریکای شمالی (National Association Realtors) اعلام کرد که در طول یک ماه دسامبر، میزان خرید و فروش مسکن نسبت به میزان مرسوم آن در هر فصل که ۶.۷۶ میلیون واحد مسکونی است، ۰.۷% افزایش داشته است. کل میزان خرید و فروش مسکن در طول یک سال، از ۵.۴۳ میلیون واحد در سال ۲۰۱۹ به ۵.۶۴ میلیون واحد در سال ۲۰۲۰ رسیده که بالاترین میزان خرید و فروش در ۱۴ سال گذشته نشان می دهد.
پاندمی منجر شد که بسیاری شهرهای بزرگ را ترک کرده و به شهرهای کوچک تر و حومه شهرها مهاجرت کنند. این امر برای بازار خرید و فروش مسکن سودمند واقع شد. در ضمن نرخ پایین رهن نیز در رابطه بازار مسکن و مبلمان تاثیر گذار بوده و در تمایل مردم به خرید مسکن بی تاثیر نبوده است.

رابطه بازار مسکن و مبلمان
رشد صنعت ساخت و ساز به نفع تولید کنندگان مبلمان بوده است

صنعت مبلمان از طریق بازار خرید و فروش مسکن تکانی خورد

علی رغم اوج گیری پاندمی، رشد صنعت ساخت و ساز در طول دوره کاهش نرخ رهن همچنان ادامه دارد. رشد صنعت ساخت و ساز در کنار روند افزاینده سرمایه گذاری ها در تجارت الکترونیک، نوآوری در تولید و افزایش رو به رشد خرید سهام شرکت ها یا موسسات توسط کارمندان خودشان نیز در آینده پیش رو، به نفع صنعت مبلمان تمام می شود.
دورکاری و آموزش آنلاین که حاصل از دوران پاندمی هستند نیز مردم را به سمت خانه هایی سوق داده اند که طراحی و معماری آنها بهبود یافته و اصلاحاتی در آنها وارد شده است. بنابراین به احتمال زیاد در آینده شاهد افزایش سرمایه گذاری مردم در توسعه مسکن خواهیم بود. در آینده رابطه بازار مسکن و مبلمان به معماری خانه ها نیز بستگی دارد.
کمپانی ها سعی دارند که سرمایه های بیشتری را به ساخت خانه های جدید و بهبود و اصلاح طراحی آنها سوق دهند تا بتوانند در این دنیای رقابتی دوام بیاورند و خودی نشان دهند. و به احتمال بسیار زیاد این روند برای بازیگران عرصه صنعت مبلمان نیز سودمند واقع خواهد شد.

برگزیده ها

در این میان، ما سهام چهار شرکت از صنعت مبلمان و اثاثیه منزل را معرفی می کنیم که از پتانسیل بالایی برای رشد برخوردارند و بر اساس ارزیابی برآوردی در ۶۰ روز اخیر به درآمد بسیار فوق العاده ای دست یافته اند.

رابطه بازار مسکن و مبلمان
اسلیپ نامبر (تولید کننده کالای خواب)

شرکت اسلیپ نامبر (Sleep Number Corporation)

اسلیپ نامبر (تولید کننده کالای خواب) با این ایده که: «وقتی پای خواب در میان است، یک اندازه مشخص برای همه مناسب نیست» انقلابی در صنعت کالای خواب به پا کرد. امروز این کمپانی سردمدار نوآوری در کالای خواب است و با تشک های تایید شده خود، توسط جی دی پاور (J.D Power) – موسسه مطالعات آماری رضایت مشتری – در کسب رضایت مشتری حرف اول را می زند.
میزان رشد احتمالی درآمد سال جاری این شرکت ۵۲.۲% است. برآورد توافقی زاکس (Zacks) – شرکت تحقیقات سرمایه گذاری پیشگام – در مورد درآمد سال جاری در طول ۶۰ روز گذشته، ۱.۲% افزایش را نشان می دهد. سهام اسلیپ نامبر در رتبه بندی زاکس رتبه دو را دارد.

رابطه بازار مسکن و مبلمان
صنایع مبلمان باست (BSET) تولید عرضه کننده مبلمان خانگی با بالاترین کیفیت

صنایع مبلمان باست (Bassett Furniture Industries)

صنایع مبلمان باست (BSET) تولیدکننده و عرضه کننده پیشگام مبلمان خانگی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است. باست بیش از ۱۳۰ فروشگاه بی واسطه دارد. این کمپانی توانسته به وسیله فروشگاه های متعلق به خود و دارا بودن مجوز عرضه و فروش اینترنتی، به برند قدرتمندی در این صنعت تبدیل شود.
میزان رشد احتمالی درآمد سال جاری باست بیش از ۱۰۰% است. همچنین برآورد زاکس، ۲۶% افزایش را در طی ۶۰ روز گذشته نشان می دهد. سهام باست نیز مانند اسلیپ نامبر، در رتبه بندی زاکس رتبه دو را دارد.

رابطه بازار مسکن و مبلمان
ال زد بی تولیدکننده پیشگام مبلمان خانگی است

ال زد بی (LaZBoy Incorporated)

ال زد بی یکی از تولیدکنندگان پیشگام مبلمان خانگی است و برای تک تک اتاق ها و فضاهای خانه، محصولاتی به بازار عرضه می کند.
میزان رشد احتمالی درآمد سال جاری این شرکت ۲۶.۴% است. همچنین ارزش سهام آن در سی روز گذشته ۹.۴% افزایش داشته است. ال زد بی در رتبه بندی زاکس رتبه سه را کسب کرده است.

رابطه بازار مسکن و مبلمان
ایتان آلن اینتریر (ETH) شرکت طراحی داخلی

ایتان آلن (Ethan Allen Interiors)

ایتان آلن اینتریر (ETH) شرکت طراحی داخلی پیشگام، تولیدکننده و خرده فروش مبلمان خانگی با کیفیت است.
میزان رشد احتمالی درآمد سال جاری ایتان آلن بیش از ۱۰۰% است. برآورد توافقی زاکس در مورد درآمد سال جاری ۲۳.۴% افزایش در در طول ۶۰ روز گذشته را نشان می دهد. ایتان آلن در رتبه بندی زاکس رتبه یک را به دست آورده است.

برگرفته از: سرویس اقتصادی یاهو

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

اخبار صنعت مبلمان جهان در ماه فوریه ۲۰۲۱

بخش مهمی از اخبار صنعت مبلمان جهان در ماه فوریه 2021 به پیامدهای کرونا اختصاص دارد. این که…