صفحه اصلی صنعت مبلمان دفتر کار خانگی پدیده امسال مبلمان و دکوراسیون

دفتر کار خانگی پدیده امسال مبلمان و دکوراسیون

ترند دفتر کار خانگی
nowrooz

فرهنگ معین در تعریف «پدیده» آورده: «اتفاق نوظهور»، زمانی انتخاب پدیده به جام  جهانی محدود بود، بعدتر در مسابقات دیگر ورزشی، جشنواره های سینمایی و هنری و حالا هر آنجا که بتوان پای رقابت را به میان کشید؛ سر و کله یک پدیده هم هویدا می شود. به سنتی همیشگی رسانه ها هم در پایان هر سال پدیده هایی را در حوزه های مختلف معرفی می کنند؛ اتفاقات یا افرادی نوظهور اما موثر و غافلگیرکننده.

از نگاه تحریریه خوگرنیوز «دفتر کار خانگی» پدیده امسال مبلمان و دکوراسیون بود. البته لازم است تعریف دفترکار خانگی را گسترده تر بدانیم و فضای مطالعه و آموزش های آنلاین را نیز که همان مقتضیات را دارند، در آن بگنجایم. بنابر اطلاعات پایگاه داده های پلتفرم خوگر امسال سفارش و فروش مبلمان دفترکار خانگی و به طور ویژه میزهای تحریر و مطالعه و صندلی های اداری بالا رفت.

ترند دفتر کار خانگی
آمار سرویس ترندز شرکت گوگل


در سال ۹۹ جستجوهای اینترنتی در مورد این محصولات به میزان قابل توجهی افزایش داشته است. مطابق آمار سرویس ترندز شرکت گوگل که از معتبرترین منابع در خصوص آمار جستجوهای اینترنتی است، رشد جستجوی عبارت «میز تحریر» در ایران از بیست و هشتم اسفند ۹۸ آغاز شد و در ۱۵ مرداد به بیشترین میزان در ۱۷ سال گذشته -که این سرویس ایجاد شده است- رسید. این عدد سه برابر میزان جستجو در ابتدای روند رشد و دوبرابر میزان جستجو در ۱۵ مرداد ۹۸ بوده است.

مطابق آمار این سرویس، بیشترین جستجوها برای «میز تحریر» در سال گذشته در استان های سمنان، زنجان، مرکزی، خراسان شمالی و یزد انجام شده و سیستان و بلوچستان، کردستان، بوشهر، اردبیل و چهارمحال بختیاری کمترین آمار را ثبت کرده اند که البته این آمار بر اساس کمیت و فراوانی است و نسبت جمعیتی در آن لحاظ نشده است. همچنین مردم در جستجوهای مرتبط خود بیش از هر چیز به دنبال «میز تحریر مدرن»، «عکس میز تحریر»، «میز تحریر سفید» و «میز تحریر دیواری تاشو» بوده اند.

در رابطه با جستجوهای مرتبط با «صندلی اداری»، «قیمت صندلی اداری»، «میز و صندلی اداری» و «خرید صندلی اداری» در صدر قرار گرفتند. تهرانی ها بیش از دیگران به دنبال صندلی اداری می گشتند و بوشهری ها جایگاه آخر را داشتند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۱۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۳۰ نکته کلیدی درباره اقتصاد گیگ، این خزنده پرسرعت

دنیا به سرعت در حال تغییر است و دیگر روزهای کار روزی 8 ساعت و 6 روز در هفته گذشته است. این…