صفحه اصلی صنعت مبلمان در ملاقات رئیس سازمان توسعه تجارت و وزیر امورخارجه صربستان مطرح شد: همکاری در زمینه صنعت مبلمان می تواند بهبود یابد

در ملاقات رئیس سازمان توسعه تجارت و وزیر امورخارجه صربستان مطرح شد: همکاری در زمینه صنعت مبلمان می تواند بهبود یابد

۰
nowrooz

وزیر امور خارجه صربستان در سفر هفته گذشته خود به ایران با مقامات بلند پایه ایران از جمله رئیس جمهوری، رئیس مجلس شورای اسلامی، وزیر امورخارجه، وزیر جهاد کشاورزی و برخی دیگر از مقامات از جمله رئیس سازمان توسعه تجارت دیدار کرد.

حمیدزادبوم در دیدار با نیکلا سلاکوویچ (Nikola Selaković) به ظرفیت‌ گسترش روابط اقتصادی و تجاری دو کشور اشاره کرد و برگزاری شانزدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری‌ های اقتصادی دو کشور را مهم دانست.
معاون وزیر صمت همچنین صربستان و منطقه بالکان را دروازه ورود به بازار اروپا برای ایران عنوان کرد و افزود که بازار ۸۰ میلیونی ایران و کشورهای همسایه نیز فرصت مناسبی برای همکاری بخش خصوصی و دولتی دو کشور هستند.
سلاکوویچ هم بر ظرفیت‌های موجود در روابط دو کشور در حوزه‌ های اقتصادی و صنایع تأکید داشت و این دیدار را زمینه‌ ساز افزایش حجم تجارت دو کشور دانست.
در این نشست که در رسانه های صربستانی نیز بازتاب داشت و برای نمونه پایگاه های اینترنتی تلویزیون «ووی وودینا» ی صربستان و تلویزیون خصوصی «ان تی» و “N۱” گزارشی از آن منتشر کردند پای صنعت مبلمان نیز به میان آمد.
در دیدار حمید زاد بوم و نیکلا سلاکوویچ پس از تشریح وضعیت تبادلات اقتصادی و تجاری فعلی دو کشور زمینه های همکاری مورد علاقه نیز مطرح شد و در مورد این زمینه ها که صنعت مبلمان نیز از جمله آن ها بود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
گفتنی است تهران میزبان شانزدهمین نشست کمیسیون مشترک ایران و صربستان در سال ۲۰۲۱ خواهد بود.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برنامه تلویزیونی دکوراسیون با محوریت هیجان طراحی در صنعت مبلمان

«طراحان ماهر آینده» نام جدیدترین برنامه تلویزیونی دکوراسیون پرطرفدار است. اجرای این برنامه…