صفحه اصلی صنعت مبلمان خیریه مبلسازان به کارکنان صنعت مبلمان انگلستان کمک می کند

خیریه مبلسازان به کارکنان صنعت مبلمان انگلستان کمک می کند

۰
خیریه مبلسازان
nowrooz

تشکل مبلسازان افتخار آفرین یکی از انجمن های صنفی مبلمانی در لندن است که به صورت متمرکز روی آموزش حرفه ای و امور خیریه برای اهالی صنعت مبلمان این شهر فعالیت می کند. این مجموعه که خیریه ای با قدمت ۱۰۰ سال دارد پویش جدیدی را  با هدف کمک به آسیب دیدگان صنعت مبلمان که تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا کسب و کارشان دچار مشکل شده به راه انداخته است.
مبلسازان افتخار آفرین تازگی فاز دوم پویش خود را با هدف کمک به آسیب دیدگان صنعت مبلمان ناشی از همه گیری ویروس کرونا آغاز کرده است. پویش جدید از ماه می یا اردیبهشت سال جاری شروع می شود و با هدف جمع آوری ۲۵۰ هزار پوند تا ماه آپریل ۲۰۲۱ ادامه خواهد یافت و تمام عواید مالی آن پس از پایان به افرادی که زندگی و کسب و کار آنها تحت تاثیر ویروس کرونا دچار اختلال و مشکل شده تعلق می گیرد.
فرایند این پویش به این صورت است که افراد علاقه مند به حضور در این رویداد می توانند با مراجعه به وب سایت این شرکت فرم مربوطه را پر کنند. در مقابل بسته راهنمایی شامل ایده برنامه های قابل اجرا در این رویداد و پوسترهایی مرتبط با آن برای افراد ارسال می شود که به نوعی نقش بازاریابی دیجیتال را برای پویش ایفا می کند.

خیریه مبلسازان

پویش جدید خیریه مبلسازان

این مجموعه همچنین با معرفی این رویدادها در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود به دیده شدن هر چه بهتر آن کمک خواهد کرد. دیوید وودوارد رئیس شرکت فرنیچر میکرز در کنفرانس مطبوعاتی مجازی جزئیات پویش جدید این شرکت را این طور اعلام کرده است:
«در یک سال گذشته خیریه ما حمایت های رفاهی خود را ارتقا داده است و اخیرا به جمع کثیری از افراد فعال در این صنعت که به خاطر همه گیری کرونا با مشکلات مالی درگیر بودند کمک کرده است. تأثیر این خیریه بر زندگی هایی که در این دوره سخت زمانی نیاز به حمایت داشته اند بی اندازه بوده و شنیدن داستان هایی از تغییرات به وجود آمده توسط این خیریه عمیقاً دلگرم کننده است.»
در این کنفرانس یکی از اعضای این مجموعه که از کمک این خیریه بهره برده بود نیز سخنرانی کرد. شان که برای یکی از تولیدکنندگان بزرگ مبلمان کار می کرد و در ماه جولای گذشته تعدیل و از کار کنار گذاشته شد گفت: «من تمام کمیسیون ها، اضافه کاری ها و کارانه هایم را از دست دادم. من یک پدر تنها با یک دختر کوچک هستم و گرفتار پرداخت اقساط وام. به پیشنهاد مدیران شرکت سری به خیریه برای درخواست کمک زدم و آن ها قبول کردند. فرایند انجام کار بسیار ساده بود آن ها حتی برای کریسمس نیز مبلغی به ما پرداخت کردند. من عمیقا تحت تأثیر حمایتی که آن ها از من و دخترم کردند قرار گرفتم.»

خیریه مبلسازان

به دویدن ادامه دهید!

وودوارد درباره این موضوع که چرا این مجموعه تصمیم گرفت تا برای برگزاری گام دوم این خیریه تلاش کند گفت: «ما همچنان از خطر کرونا در امان نیستیم و تصمیم داریم تا بیشتر شاهد موارد این چنینی در آینده باشیم. برای شروع گام دوم این پویش زمانی حیاتی تر از الان پیش نخواهد آمد. ما می خواهیم مطمئن شویم که مردم بیشتری از این اتفاق مطلع شوند و بتوانند کمک دریافت کنند.»
اما دلیا مدیر توسعه کسب و کار در شرکت فیرا اینترنشنال واقع در شهر استیونج انگلستان از برنامه شرکت برای همراهی با این پویش می گوید: «این شرکت با ایجاد یک رویداد جدید تحت عنوان «به دویدن ادامه بده» از این پویش حمایت می کند. به این صورت که به هر میزان حمایتی که دریافت کنند خواهند دوید پنج کیلومتر اضافه به ازای هر ۵۰۰ یورو.»
رویداد به دویدن ادامه بده از ابتدای می شروع می شود و مسیر آن در حاشیه رودخانه استورت خواهد بود..
آلن استایلز از شرکت اف ام سی هم دیگران را این طور به این پویش دعوت کرده است: «من همه را به شرکت در گام دوم این پویش تشویق می کنم چه یک پیاده روی کوتاه باشد و چه یک دوچرخه سواری چند دقیقه ای. زمانی که در آن هستیم مهمترین زمان برای انجام کارهای این چنینی است.»
وودوارد اضافه می کند: «امیدواریم با برگزاری رویدادهای همگام با پروتکل های بهداشتی مقابله با کرونا به احیای مبادلات کمک و مردم را به فعالیت در این خیریه و جمع آوری کمک های مالی تشویق کند. کاری که برای جمع آوری کمک انجام می دهید کاملا به شما بستگی دارد یک پیاده روی ساده با حامی (اسپانسر) یا انجام جمعی بازی راندرز (نوعی ورزش گروهی در انگلستان و ایرلند) و هر چیز دیگری که بخواهید.»
جالب اینجاست که یک خیر سخاوتمند دو برابر هر مبلغی را که در این پویش جمع آوری شود به خیریه اهدا می کند.
این خیریه مبلسازان که کار خود را با آموزش رایگان به فرزندان کارکنان صنعت مبلمان در لندن بیش از ۱۰۰ سال پیش آغاز کرد اکنون ۳۰۰ عضو مستقل، ۳۷ شرکت مبلمان و صنایع مرتبط با آن دارد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

با پالت های چوبی، دیگر هزینه زیاد برای خرید مبل نپردازید

با افزایش قیمت مبلمان، افراد زیادی به ساختن این وسایل در خانه روی آورده اند. یکی از وسایلی…