صفحه اصلی صنعت مبلمان ثبت نام رقابت جوایز برترین های مبلمان جهان (FLA) آغاز شد

ثبت نام رقابت جوایز برترین های مبلمان جهان (FLA) آغاز شد

جوایز برترین های مبلمان جهان
nowrooz

ثبت نام رقابت جوایز برترین های مبلمان جهان آغاز شد و تا ۱۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۵ آذر ماه ۱۳۹۹) ادامه خواهد داشت.

به گزارش خوگرنیوز به نقل از شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته، ثبت نام رقابت جوایز برترین های مبلمان جهان آغاز شد و تا ۱۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۵ آذر ماه ۱۳۹۹) ادامه خواهد داشت. جوایز برترین های مبلمان جهان (Awards Leadership Furniture) -به اختصار FLA- یکی از معتبرترین رقابت های صنعت مبلمان جهان و مجری برگزاری آن شرکت ASP است. این رویداد به پشتیبانی انجمن اتحادیه های مبلمان آسیا (CAFA)، نشریات بین المللی مبلمان و دکوراسیون (IAFP) و در کنار حامیان به نام و برتر از سراسر دنیا و با حمایت بزرگ ترین نمایشگاه تجارت مبلمان و دکوراسیون داخلی دنیا (CIFF گوانگ ژو) برگزار می شود.
هدف از برگزاری این رویداد علاوه بر شناسایی افراد و شرکت های برجسته صنعت، تعیین نقش مدل ها، معین کردن معیارها و ایجاد یک بستر جهانی برای شبکه سازی و تبادل در صنعت و تجارت مبلمان عنوان شده است.
از سال ۲۰۰۸ تا کنون این رویداد علاوه بر مطرح کردن برندهای مختلف در سطحی جهانی و ارتقا جایگاه آن ها در سطح بین الملل، سهم مهمی در پیشرفت و حرکت رو به جلوی شرکت های محتلف داشته است. برخی از برندگان دوره های قبلی شامل شرکت هایی سریع الرشد با مدیریت برتر از کشورهای مختلف دنیا هستند.

دسته بندی جوایز:
➢ جایزه شرکت برتر
➢ جایزه برند برتر
➢ جایزه محصول برتر
➢ جایزه ستاره نوظهور
➢ جایزه رهبر زن برجسته
➢ جایزه رهبر مرد جوان برجسته
➢ جایزه بهترین شرکت سال
➢ جایزه مدیرعامل جهانی سال

معیارهای داوری و ارزیابی

با توجه به همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان و اثرات منفی آن بر کسب و کارها، این رویداد نیز دستخوش برخی تغییرات شده است. هیئت داوران متشکل از مقامات صنعت، استراتژیست های مدیریت و دانشگاهی آن مشهور خواهد بود و این هیئت به دنبال شناسایی شرکت هایی است که علاوه بر مقاومت و پایداری به ویژه با توجه به شرایط دشوار کنونی جهان، توانسته اند گامی به سمت جلو بردارند.
از دیگر معیارهای مهم و اثرگذار که در سیستم جامع ارزیابی توسط داوران بین المللی تعیین کننده خواهند بود
می توان به برندینگ و مارکتینگ، استراتژی و مدیریت، ظرفیت نیروی انسانی و توسعه، روش تجارت
و قابلیت اجرایی و توان و مدیریت مالی، اشاره کرد.

زمانبندی رویداد
مهلت ثبت نام در این رقابت ۱۵ دسامبر ۲۰۲۰ است و داوری ژانویه ۲۰۲۱ صورت خواهد گرفت. نتایج اولیه در فوریه ۲۰۲۱ اعلام می شود و نتایج نهایی در مراسم اهدای جوایز که در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) همزمان با برگزاری نمایشگاه CIFF گوانگ ژو در چین اعلام خواهد شد.
در صورت تداوم قوانین منع سفر تا آن تاریخ، مراسم به صورت آنلاین در یک پلتفرم مجازی و یک هفته پس از پایان نمایشگاه گوانگ ژو انجام خواهد گرفت.

دکتر رضوان طاهری مدیریت بین الملل شورای ملی مبلمان درخصوص فراخوان ثبت نام این رقابت گفت: «در همین راستا، از اعضا و شرکت های برجسته عضو شورای ملی مبلمان، دکوراسیون و صنایع مرتبط ایران، فعالان اقتصادی، بازرگانان، توزیع کنندگان، تولیدکنندگان، صادرکنندگان، تامین کنندگان ماشین آلات و مواد اولیه و دیگر سازمان ها و افراد مرتبط با صنعت و تجارت مبلمان -با سابقه کاری حداقل پنج سال- دعوت می کنیم تا به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این رویداد شرکت کنند.»
شایان ذکر است که با توجه به عضویت شورای ملی مبلمان، دکوراسیون و صنایع مرتبط ایران در CAFA،
این شورا آمادگی خود را برای ارائه راهنمایی و نیز انجام ثبت نام متقاضیان اعلام کرد.
همچنین علاقه مندان می توانند فرم ثبت نام و جزئیات بیشتر در مورد این رویداد را در آدرس furnitureleadership.com مشاهده کنند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۶ مبل ال ارزان که دکوراسیون منزل شما را ارتقا می بخشند

مبل ال به دو دلیل در لیست پرطرفدارترین مبلمان منزل قرار گرفته است. دلیل اول به استفاده بهی…