صفحه اصلی صنعت مبلمان تشک آنتی کرونا؛ محصول جدید یا حقه تبلیغاتی؟

تشک آنتی کرونا؛ محصول جدید یا حقه تبلیغاتی؟

۲
nowrooz

در حالی که هنوز درمانی برای کرونا یا راهی قطعی برای پیشگیری از آن پیدا نشده، یک فروشگاه مبلمان به صورت غیرقانونی از ترس به وجود آمده ناشی از این ویروس سو استفاده و اقدام به تبلیغات یک محصول ضد کرونا کرد.

چندی پیش عکسی از یک آگهی تبلیغاتی در روزنامه که یک تشک آنتی کرونا را تبلیغ می کند در شبکه های اجتماعی فراگیر شد.

این تبلیغ که در ۱۳ مارس در یک روزنامه هندی محلی به چاپ رسیده بود، فورا خشم مردم را برانگیخت. وقتی که پلیس از صاحب فروشگاه بازجویی کرد وی نتوانست هیچ مدرک مستندی دال بر این که تشک ضد کرونا است ارائه کند. علیه این فروشنده شکایتی به خاطر تشک جادویی اش که قطعا باعث درمان کرونا نمی شود، تنظیم شد. این فروشگاه در هند غربی و منطقه Thane قرار دارد.
راجکومار شینده، معاون پلیس هند، می گوید: «این فروشنده به خاطر کارهایی از قبیل فروش داروها و طلسم های جادویی و تشویش اذهان عمومی بازداشت شد.»
سازمان بهداشت جهانی گفته است، هنوز هیچ داروی خاصی برای درمان یا پیشگیری کوید-۱۹ ساخته نشده است. با این حال افراد مبتلا به ویروس باید مراقبت های لازم را برای درمان ویروس به عمل بیاورند و افرادی که به طرز شدیدی مبتلا شدند باید از مراقبت های حمایتی برخوردار شوند. بعضی از درمان های احتمالی در حالت آزمایشی قرار دارند.
در حال حاضر تعداد ۶۰۰ نفر مبتلا به کرونا در هند تایید شده است. روزهایی در هفته گذشته، حدود یک بیلیون جمعیت هند به خاطر حکومت نظامی در خانه های خود ماندند. این حکومت نظامی که به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس وضع شده بود.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۴۲

۲ نظر

 1. سامان

  ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ ساعت ۱۵:۲۷

  تبلیغ تشکشون هم مثل فیلماشونه…

  پاسخ دهید

 2. جمیشد

  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ ساعت ۲۱:۲۷

  چطور با جان انسان ها بازی می کنند..

  پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

راهنمای انتخاب و خرید مبل راحتی ارزان

سال های سال است که مبل های راحتی در نوع یک نفره تا سه نفره تولید می شوند و مردم نیز استقبا…