صفحه اصلی صنعت مبلمان بودجه پیشنهادی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران به رای گذاشته شد

بودجه پیشنهادی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران به رای گذاشته شد

مجمع اتحادیه صادرکنندگان مبل
nowrooz

بودجه پیشنهادی هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران در جریان نوبت دوم مجمع عمومی و عادی این اتحادیه و با حضور نماینده اتاق بازرگانی، روز شنبه، هفدهم آبان، به رای گذاشته و با آن موافقت شد.

در جریان برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی عادی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران گزارش حسابرسان از صورت‌های مالی و تراز منتهی به سال ۱۳۹۸ اتحادیه به اطلاع اعضا رسید و اکثریت مطلق اعضای حاضر در این مجمع صورت های مالی و بودجه پیشنهادی هیئت مدیره را تصویت کردند.
در این جلسه که با حضور نماینده اتاق بازرگانی برگزار شد، مسعود دولت نیا و آقای حسین افشار به عنوان بازرسان اصلی و محمد اسماعیل رمضانی به عنوان بازرس علی البدل برگزیده شدند. همچنین حسن احمدیان که ریاست جلسه را نیز به عهده داشت، گزارش عملکرد هیئت مدیره اتحادیه را ارائه کرد.
نظارت بر نوبت دوم مجمع عمومی و عادی را که در فضای باز دفتر آموزشی شهرک بهسازی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار ‌شد، هدایت سلطان محمدی و امید علی فروز برعهده داشتند و شمارش آرا نیز با همکاری سهیل عابدی منشی جلسه صورت پذیرفت.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۳

۲ نظر

 1. مهرداد محمدعلی

  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ ساعت ۱۷:۱۶

  چرا کسی نگاهی به تولیدات طلق داخلی نداره که پترو شیمی ما مواد اولیه را به چین میده و بعد از چین به ایران من توصنف تولید کاور ژلاتینی نفر اول تولید کننده هستم ولی هیچ کسی به ما توجهی نداره که داریم از بین میریم

  پاسخ دهید

  • تحریریه خوگرنیوز

   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ ساعت ۱۲:۳۰

   آقای محمدعلی، در صورت تمایل می‌توانید دغدغه‌ها و چالش‌های خود را در با ما در میان بگذارید تا با انتشارشان، صدای شما باشیم. به این منظور می‌توانید از طریق ایمیلی که از طرف روابط عمومی خوگرنیوز برای شما ارسال شده است، با ما در تماس باشید.

   پاسخ دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

راهنمای انتخاب و خرید مبل راحتی ارزان

سال های سال است که مبل های راحتی در نوع یک نفره تا سه نفره تولید می شوند و مردم نیز استقبا…