صفحه اصلی صنعت مبلمان ایکیا دستور پخت مبلمان خوردنی را منتشر کرد!

ایکیا دستور پخت مبلمان خوردنی را منتشر کرد!

۰
كمپين تبليغاتى ايكيا در كانادا
nowrooz

احتمالا اسم شرکت ایکیا به گوش شما هم آشنا است. ایکیا یک مجموعه چند ملیتی است که در زمینه کالاهای خانگی مثل لوازم آشپزخانه، مبلمان آماده و لوازم جانبی منزل فعالیت می کند. این مجموعه به طراحی مدرن و رویکرد طراحی پایدار و تولید محصولات دوستدار محیط زیست شناخته شده است. ایکیا کار خود را در سوئد آغاز و بعد از آن در نروژ و دانمارک شعبی را افتتاح کرد اما امروزه تقریبا در تمامی دنیا نمایندگی فعال دارد.
از ترفندهای تبلیغاتی جالب این کمپانی راه اندازی کمپین های گوناگون در کشورهای مختلف است. در واقع ایکیا از هر فرصتی برای جلب توجه بیشتر مشتری ها و بالا بردن سطح ارتباطی با آن ها استفاده می کند، حتی با پختن شیرینی، که ایده جدیدترین کمپین تبلیغاتى ایکیا در کاناداست.

کمپین تبلیغاتى ایکیا در کانادا
ایکیا کانادا با دستورالعمل مبلمان و وسایل نان زنجبیلی، این ایده را به واقعیت تبدیل کرده است.

کمپین شیرینی نان زنجبیلی در ایکیا کانادا

در کمپین تبلیغاتى ایکیا در کانادا، شعبه ایکیا کانادا دستورالعمل های رایگان و تحسین برانگیزی برای ساخت مبلمان نان زنجبیلی (نوعی شیرینی) به طرفداران خود ارائه کرده است.
دوست دارید صندلی درست کنید و بعد بتوانید آن را بخورید؟ ایکیای کانادا با دستورالعمل مبلمان و وسایل نان زنجبیلی، این ایده را به واقعیت تبدیل کرده است. این کمپانی سوئدی دستورالعمل های قابل دانلود و در دسترسی را در رابطه با نحوه ساخت نان زنجبیلی به شکل های کتابخانه، میز، صندلی و تخت خواب مهیا کرده است تا در تعطیلات سال نوی میلادی و خانه نشینی طرفدارانش سرگرمی جالبی داشته باشند و حتی در زمان آشپزی هم به نوعی به ایکیا و محصولاتش فکر کنند.
ایکیا در متن تبلیغاتی این کمپین آورده است که «در این فصل تعطیلات، خانه تان را به شیرینی های زنجبیلی تبدیل کنید. آموزش مبلمان شیرینی نان زنجبیلی ایکیا را با ۶ برش کوکی از سایت ایکیا رایگان دانلود کنید.»
بهترین قسمت این ایده و کمپین این است که کسی مجبور نیست برای ساخت مبل و میز دست به  آچار و پیچ گوشتی شود و به جایش فقط به مقداری آرد یا شکر ذوب شده نیاز است! تازه می توان قطعات اضافه ای را که معلوم نیست در کدام قسمت باید به کار برد، خورد و لذت برد!

کمپین تبلیغاتى ایکیا در کانادا
ایکیا در صنعت مواد غذایی هم دستی بر آتش دارد


جای تعجب ندارد که وقتی غذاهای ایکیا به شهرت مبلمانش رسیده اند، در کمپین ها هم خود از تلفیق این دو استفاده شود. بله تعجب نکنید. ایکیا در صنعت مواد غذایی هم دستی بر آتش دارد. ایکیا از غذاهای سوئدی گرفته تا حتی قهوه، کیک و غذاهای گیاهی با طعم های عالی و اشتهاآور را با هزینه ای مقرون به صرفه در فروشگاه ها و رستوران هایش عرضه می کند و طبق آمار تاکنون در این زمینه هم موفق بوده است. ضمن اینکه، این اولین باری نیست که اسم ایکیا با غذا و پختنی ها سر زبان ها می افتد و پیشتر هم یک کمپین تبلیغاتی با محوریت آشپزی را اجرا کرده بود. البته رستوران های ایکیا با یک گاف در ترجمه دستور پخت یک غذای محلی هم مدت ها نقل محافل رسانه های اجتماعی بودند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۱۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

دزد شهر به مبلمان زده است!

پس از گذشت هشت سال از روزهایی که «کلید» به نمادی جریان ساز تبدیل شده بود، با دیگر یک کلید،…