صفحه اصلی صنعت مبلمان ایکیا حالا باز کردن مبلمان را به مشتریانش یاد می دهد

ایکیا حالا باز کردن مبلمان را به مشتریانش یاد می دهد

۰
تعمیر مبلمان ایکیا
nowrooz

ایکیا، کمپانی مبلمان خانگی سوئد در آخرین تلاشش برای کمک به زندگی پایدارتر امکان بازیابی مبلمان فرسوده را مهیا کرده است. تعمیر مبلمان ایکیا حالا به سادگی آب خوردن است.
این شرکت در جدیدترین اقدامش، کتابچه های راهنمایی با مبلمان ارائه می دهد، تا به مشتریان نشان دهد چگونه قطعات مبلمان را بدون آسیب و صدمه از هم جدا کنند و تنها با تعویض یک بخش آسیب دیده از مبلمان و یا ترکیب قطعات سالم با هم، مبلمان را زنده نگه دارند و به این شکل تعمیر مبلمان ایکیا برای خود خریداران میسر می شود.
ایکیا با این کار، به افزایش طول عمر مبلمان کمک می کند، آن هم به سادگی استفاده از یک آچار آلن.
فارغ از اینکه محصولات چه ابعاد و اندازه ای داشته باشند، دستورالعملی برای جدا کردن قطعات آن به مشتری ارائه می شود؛ راهنمایی قدم به قدم. با این کار حتی می توان زمانی مبلمان را جمع کرد و در صورت نیاز دوباره سرهم کرد. هدف از این دفترچه راهنمای جدید این است که مشتریان را تشویق کند مبلمانشان را مدتی طولانی تر نگه دارند و به طولانی شدن چرخه عمر مبلمان کمک کنند.
ایکیا اعلام کرده است طیف گسترده ای از ابتکارات را برای کاهش انتشار کربن ارائه می کند. ابتکاراتی که با قیمتی به صرفه به مشتریان، یک زندگی پایدارتر را به مشتریان پیشنهاد می دهد.
گروه اینکگا (هولدینگی که مالک برند ایکیاست) در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار ۱۳۲٪ انرژی تجدیدپذیر بیشتر از مصرفش، تولید کرد.

تعمیر مبلمان ایکیا

هگی سی بیورنسن، مدیر پایداری ایکیا در انگلستان و ایرلند گفته است: «پایداری قبل هرکاری است که ما در ایکیا انجام می دهیم. ما به معرفی راه های جدید برای ارتقای چرخه خرید متعهد می مانیم تا بتوانیم به یکی از اهدفمان برسیم. این هدف چیزی نیست جز تبدیل شدن به کسب و کاری مناسب برای اقلیم و چرخه ای کامل تا سال ۲۰۳۰ و همچنین در دسترس قرار دادن و به صرفه کردن زندگی پایدار. ما در سه سال گذشته برای فهمیدن و تشریح اینکه زنجیره ارزش چرخه ای واقعی برای ایکیا چه معنایی دارد، تلاش زیادی کرده ایم و به این ترتیب می خواهیم مصرف مدور را به جریان اصلی تبدیل کنیم. به این صورت که خرید، مراقبت و رد کردن محصولات را با فرآیندهایی مثل تعمیر، استفاده مجدد، فروش مجدد و بازیافت را برای مشتری از همیشه راحت تر کنیم.»
بیورنسن همچنین ابراز امیدواری کرده است که در کنار ابتکارهای دیگری مثل خرید مجدد مبلمان دست دوم از مشتری، دفترچه های معکوس یا دفترچه های جدا کردن محصولات، مردم درمورد عادت های خریدشان تجدید نظر کنند. او همچنین گفته است: «ما امیدواریم باهم برای مقابله با تغییرات اقلیمی در شرایط حساس کنونی قدمی کوچک برداریم.»

میانگین امتیازات ۴.۶ / ۵. تعداد امتیازات ۲۷۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

مبلمان اداری دست دوم بخریم یا نه؟

همه ما می دانیم که مبلمان، قسمت مهمی از هر فضاست. در خانه ما روی مبل هایمان استراحت می کنی…