صفحه اصلی صنعت مبلمان این نوآوری جدید نصب آسان، مونتاژ مبلمان را سریع تر می کند!

این نوآوری جدید نصب آسان، مونتاژ مبلمان را سریع تر می کند!

۰
نصب آسان مبلمان
nowrooz

مهندسان شرکت لاک داول (Lockdowel) طرح اتصال و قفل کشویی نامرئی را اختراع کردند که معتقدند زمان مونتاژ کابینت، مبلمان و دیگر محصولات را تا ۶۰٪ کاهش می دهد.
لاک داول که چهار سالی می شود اتصال و قفل کشویی نامرئی را طراحی کرده قرار است امسال در نمایشگاه کلازتس اکسپو (Closets Expo) که در اکسپوی چوب حرفه ای فلوریدا (Wood Pro Expo Florida)  برگزار می شود حاضر شود و سیستم اتصال اسلاید و قفل های نامرئی را برای نصب آسان مبلمان به نمایش بگذارد.
محصول اختراعی این شرکت یک سیستم اتصال دهنده تک قطعه ای متناسب با اصطکاک برای نصب آسان مبلمان است که مونتاژ هر وسیله ای را با یک اتصال محکم و نامرئی بین پانل ها یا زیرلایه ها امکان پذیر می کند آن هم بدون نیاز به هرگونه چسب، رول پلاک و پیچ. این سیستم از پین های فنر فلزی و یک اتصال دهنده سبز U شکل و صفحاتی که بر روی آن کانال هایی با برش سی ان سی ایجاد شده است تشکیل می شود.
کار کردن با این سیستم به این شکل است که اتصال دهنده سبز به سادگی در کانال برش قرار می گیرد تا قطعات را به هم قفل کند. این یک سیستم نصب آسان بسیار نرم و در عین حال بسیار جدید و منحصر به فرد است. در مقایسه با سیستم سنتی پیچ و مهره ۱۸۰ درجه متفاوت تر و البته کامل تر است.
مونتاژ وسایل با استفاده از اتصال دهنده های شرکت لاک داول در حدود یک دقیقه قابل جمع شدن است. در صورتی که با استفاده از پیچ و مهره های معمولی ممکن است ساعت ها برای نصب آن  نیاز باشد. این محصولات قابل مونتاژ در کارخانه به صورت آماده یا در قطعات مجزا برای مشتریان قابل ارسال هستند.
سیستم نصب آسان لاک داول توسط تولید کنندگان کابینت، کمد و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه از این محصولات برای بستن پانل ها به هم نیز استفاده می شود. بنا به گفته این شرکت برای اطمینان از خرید محصولات معتبر برچسب امنیتی در بسته قفل ها قرار دارد که مشتریان می توانند به سرعت و به راحتی محصول خود را تأیید کنند.
مجله معروف کسب و کاری فست کمپانی (Fast Company)  اخیرا شرکت لاک داول را که در وست پالم ایالت فلوریدا واقع است به عنوان یکی از نوآورترین شرکت های جهان معرفی کرده است.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۳۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

بهترین جاکفشی چوبی را برای خانه خود انتخاب کنید

اولین تصویری که در لحظه ورود به هر خانه دیده می شود وسایلی هستند که در قسمت ورودی آن خانه …