صفحه اصلی صنعت مبلمان انعطاف پذیری مهمترین راه حل پیش روی کسب و کارهای صنعت مبلمان

انعطاف پذیری مهمترین راه حل پیش روی کسب و کارهای صنعت مبلمان

۰
کسب و کارهای صنعت مبلمان
nowrooz

 راه حل هایی را پیدا می کنید و تا دو هفته بعد همان راه حل ها دیگر اعتباری ندارند. کوتاه بودن عمر کارایی راه حل ها به امری کلیشه ای در کسب و کار بدل گشته است. ولی دیگر انتخاب واژه ای مشخص که می خواهید با آن رویکرد یا اهداف تان را برای سال پیش رو تعریف کنید، جایگزین این کلیشه می شود و رواج پیدا می کند؛ اینگونه متعادل و با حسن نیت. اگر در کسب و کارهای صنعت مبلمان فعالیت دارید و این مسیر را انتخاب کرده اید، احتمالا واژه انتخابی شما انعطاف پذیری است. زیرا وقتی وارد سال جدید شدیم هر اتفاقی هم افتاد در چالش ها و تغییراتی که همه ما با آنها مواجه هستیم، هیچ تغییر عمده ای رخ نداد. کوید ۱۹ از بین نرفت. حتی رکوردهای جدیدی هم به ثبت رسید و یک مورد جدید جهش یافته هم ظاهر شد.
متریال های خام در کسب و کارهای صنعت مبلمان ناگهان ارزان تر نشدند یا اینکه آسان تر از قبل در دسترس قرار نگرفتند. هزینه های حمل و نقل فروکش نکردند و زنجیره تامین (سیستمی متشکل از سازمان ها، افراد، فعالیت ها، اطلاعات و منابعی است که در عرضه یک محصول یا خدمت به مصرف کننده دخیل هستند) به یک باره و با سخاوت شروع به سریز کردن بازار نکرد و حاتم طایی نشد. بازارهای مبلمان به روز های نخستین خود برنگشت و سیاست های ستیزه جویانه آمریکا کمرنگ نشد. هر آن چیزی که باعث می شد به سختی بتوان در مورد سال ۲۰۲۰ پیش بینی هایی کرد به همان میزان پیش بینی ۲۰۲۱ را دشوار می سازد، به استثنای یک چیز، اینکه ما آماده ایم.

کسب و کارهای صنعت مبلمان
شرکت هایی هنوز به کار خود در پاندمی ادامه داده اند که منفعلانه عمل نمی کنند

زمانی کلیدواژه شرکت ها در کسب و کارشان بهترین جایگزین بود و بعد محور جای آن را گرفت. این در حالی بود که شرکت ها به انعطاف پذیری بیشتر از محورها و جایگزین ها احتیاج داشتند. بسیار بیشتر از آنچه که یک ژیمناستیک کار در ورزش ژیمناستیک نیاز دارد! انعطاف پذیری از نان شب هم واجب تر بود. حالا با گذشت یک سال رفته رفته این توانایی انعطاف پذیری، هماهنگی و سازگاری است که ماهیت دوم شرکت ها می شود- یا باید اینطور شود.
اگر هنوز هم محور کسب و کارهای صنعت مبلمان شما یا همکارانتان درکسب و حول واژه محور می چرخد؛ اشکالی ندارد، برای همه همینطور است و باید به اصول پایبند بود هرچند که این واژه به سالی سخت بیانجامد. اما معنی تمرکز روی محورها به این معنی نیست که دست روی دست بگذاریم و منتظر بنیشینم تا شرایطی پیش بیاید که بتوان وضعیت آینده را پیش بینی و بر اساس آن عمل کرد. گذر زمان نشان خواهد داد که شرکت هایی از دوره پاندمی سر بلند بیرون می آیند که مبتنی بر هدف هستند، استراتژی منفعل را انتخاب نمی کنند و فعالانه عمل می کنند و با اطمینان به جلو پیش می روند.

کسب و کارهای صنعت مبلمان
صنایع مبلمان اشلی فرنیچر ایندزو

 در اینجا سخن از سرمایه گذاری حیرت انگیز ۱ میلیارد دلاری صنایع مبلمان اشلی فرنیچر ایندزو (Ashley Furniture Inds)، بیشترین رقم سرمایه گذاری این شرکت تا کنون و بیشترین رقم سرمایه گذاری در این صنعت خالی از لطف نیست. اشلی به عنوان بزرگترین تولید کننده صنعت مبلمان قصد دارد در طول ۱۸ ماه آینده این سرمایه هنگفت را به منظور رشد و تقویت و افزایش انطباق پذیری کسب و کارش هزینه کند. دلیل این سرمایه گذاری هنگفت هم این نیست که مدیر اشلی می داند آینده آبستن چیست، بلکه سرمایه گذاری می کند تا هر اتفاقی هم که در آینده افتاد، این آن ها باشند که که فرصت های فراوانی را بوجود می آورند.
اشلی در این موضوع تنها نیست. هر روز به تعداد شرکت هایی که دریافته اند در هر چالشی فرصتی نهفته است، اضافه می شود و آنها سرمایه گذاری های چشمگیری برای رشد کسب و کار شان و دست یابی به سهم شرکت های ضعیف تر انجام می دهند. شرکت هایی که چندان قوی و قابل اتکا نیستند. فارغ از اینکه این شرکت ها چه واژه ای را انتخاب می کنند تا براساس آن به فعالیت هایشان جهت دهند، همی که در سالی که نمی توان آن را پیش بینی کرد، فعالانه گام برمی دارند، قصد و اراده آن ها به تغییر و استقبالشان از مصمم بودن در مواجه با ناملایمات را نشان می دهد.

منبع: furnituretoday

میانگین امتیازات ۴.۶ / ۵. تعداد امتیازات ۲۸۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

همکارى ایکیا با تسلا براى تولید مبلمان هوشمند

تا به حال چقدر به تلفیق مبلمان و وسایل خانه خود با تکنولوژی های در اختیارتان فکر کرده اید؟…