صفحه اصلی صنعت مبلمان اخبار صنعت مبلمان جهان در ماه فوریه ۲۰۲۱

اخبار صنعت مبلمان جهان در ماه فوریه ۲۰۲۱

اخبار مبلمان فوریه
nowrooz

بخش مهمی از اخبار صنعت مبلمان جهان در ماه فوریه ۲۰۲۱ به پیامدهای کرونا اختصاص دارد. این که چه کشورها و چه شرکت هایی در طول این مدت توانسته اند چالش ها را با موفقیت پشت سر بگذراند و کدامیک هنوز با مشکلات تامین و تولید و عرضه دست به گریبان هستند. ولی در کنار این مسئله تولید محصولات جدید و تکنولوژی محور، سرمایه گذاری های بزرگ و کوچک در سراسر جهان از امریکا و هند گرفته تا زامبیا و آذربایجان را هم می توان درخبرها دید. عوامل طبیعی مثل برف و سرما هم در این میان خبرساز بوده اند. با هم مروری می کنیم بر پر انعکاس ترین اخبار این ماه در رسانه های آنلاین انگلیسی زبان.

اخبار مبلمان فوریه
اشلی بزرگترین تولید کننده مبلمان در جهان است

مبلمان اشلی در لیست بهترین کارفرماهای شرکت های بزرگ امریکایی سال ۲۰۲۰ قرار گرفت

مجله فوربز (Forbes) در اخبار صنعت مبلمان در فوریه، مجدداً صنایع مبلمان آمریکایی اشلی (Ashley) را به عنوان یکی از برترین کارفرمایان بزرگ آمریکا انتخاب کرده است. اشلی با امکانات پیشرفته تولید و توزیع در کالیفرنیا، فلوریدا، می سی سی پی، کارولینای شمالی، پنسیلوانیا، تگزاس و ویسکانسین، بزرگ‌ترین تولید کننده مبلمان در جهان و یکی از پرفروش‌ترین فروشگاه‌های مبلمان است.
ارزیابی بر اساس پیشنهادهای مستقیم و غیر مستقیم کارمندان انجام شد
برای دیدن جزئیات این خبر و نحوه انتخاب برندهای برتر از این لینک استفاده کنید
منبع : Globe Newswire
تاریخ : ۱۶ Feb, 2021

اخبار مبلمان فوریه
همه گیری تغییرات قابل توجهی در طیف و تنوع محصولات صادراتی ایجاد کرده است

مبلمان بیمارستانی دریچه جدید صادرات مبلمان ترکیه است

پر شدن بیمارستان ها در سراسر جهان نیاز به مبلمان بیمارستانی را نیز افزایش داده است. با استفاده از همین نیاز جهانی، صادرات مبلمان بیمارستانی ترکیه در سال ۲۰۲۰ شاهد افزایش قابل توجه ۹۲ درصدی بوده است.
دو مقصد مهم صادرات مبلمان بیمارستانی این کشور که شامل اقلامی مانند میز و تخت خواب های مناسب بستری بیمار و برانکارد می شود انگلیس و ایتالیا بوده اند که میزان فروش به آن ها سه برابر شد. کرکوت کورای یالسا (Korkut Koray Yalça) مدیر عامل آی اس دی لوجستیکس (ISD Logistics)، که محموله های بین المللی را جا به جا می کند، بیان داشته که همه گیری تغییرات قابل توجهی در طیف و تنوع محصولات صادراتی ایجاد کرده است.
طبق داده‌های آماری در اخبار صنعت مبلمان در فوریه، صادرات قطعات و اجزای مبلمان پزشکی از جمله برانکارد از ترکیه با ۹۲ درصد افزایش به ۱۰۶ میلیون دلار رسیده. در همین حین، واردات این محصولات با ۳ درصد کاهش به ۱۹ میلیون دلار رسیده است.
یالسا با تاکید بر این‌که صادرکنندگان مبلمان برای تحویل به‌موقع و بدون آسیب محصولات خود راه‌حل‌هایی اندیشیده‌اند. گفته است که «در حال حاضر تحویل به‌موقع و بدون آسیب مخصوصاً برای مبلمان بیمارستانی بیش از هر چیزی اهمیت دارد. زیرا باعث نجات جان افراد می‌شود.» وی توضیح داد بیشتر صادرات به مقصد اروپا و کشورهایی چون انگلیس، رومانی، مجارستان، فرانسه و آلمان بوده است.
سال گذشته، صادرات مبلمان بیمارستانی ترکیه به مجارستان، هلند و لهستان سه تا چهار برابر و به اسپانیا، رومانی و آلمان حدود دو برابر شده است. مشروح خبر را اینجا بخوانید.
منبع : RaillyNews
تاریخ: ۲۲ Feb, 2021

اخبار مبلمان فوریه

مدیر عامل لی زی بوی بعد از ۴۰ سال موقعیتش را واگذار می کند

لی زی بوی (La-Z-Boy) یکی از پیشگامان تولید مبلمان منزل در جهان در اخبار صنعت مبلمان در فوریه اعلام کرد کورت دارو (kurt L. Darrow) مدیرعامل این شرکت پس از ۴۰ سال کار در شرکت که در هفده سال گذشته در مقام مدیرعامل بوده است سرانجام در تاریخ ۲۵ آوریل همزمان با پایان سال مالی بازنشسته خواهد شد. او به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و فارغ از هر سمت اجرایی در شرکت باقی خواهد ماند.
شرکت از مدت‌ها پیش برای جایگزینی او برنامه‌ریزی کرده بود و ملیندا ویتنگتون (Melinda D. Whittington) مدیر ارشد مالی به‌وسیله همه اعضای هیئت مدیره به‌عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شده است.
کورت دارو گفت این برای او افتخاری بوده که در طول زمانی که لی زی بوی از یک شرکت تک محصولی به دومین تولید کننده مبلمان امریکا با تنوع بالایی از کالاها و شبکه فروشی قوی تبدیل شده در خدمت این شرکت بوده است.
منبع : Furniture Today
تاریخ : ۱۶ Feb, 2021

اخبار مبلمان فوریه
خط تولید مبلمان این کارخانه در سه ماهه اول سال جاری میلادی به بهره ‌برداری می رسد

سرمایه گذاری جدید آذربایجان روی تولید مبلمان صورت می پذیرد

در اخبار بعدی از صنعت مبلمان در فوریه سراغ آذربایجان می رویم. نماینده وزارت اقتصاد آذربایجان می‌گوید شرایط در آذربایجان از نظر اقتصادی برای سرمایه گذاری بسیار خوب است و همین شرایط فرصتی مناسب برای توسعه صنعت مبلمان آذربایجان و افتتاح شرکت‌های جدید در این حوزه را ایجاد کرده است. به گفته این وزارتخانه یکی از این شرکت‌های تازه تأسیس در آذربایجان شرکت خصوصی Saloglu در منطقه قازاخ است که با ایجاد اشتغال برای ۴۰۰ نفر قادر به تولید سالانه ۳۰۰۰۰ مبلمان است.
وزارت اقتصاد آذربایجان، در راستای کمک به این شرکت سند مالی به ارزش ۷۶.۱ میلیون منات آذربایجان که معادل ۴۴.۸ میلیون دلار آمریکا است را امضا و تأیید کرده است. 
علاوه بر این، صندوق توسعه کارآفرینی امتیاز وامی به مبلغ ۱۰ میلیون منات (۵.۹ میلیون دلار آمریکا) به این کارخانه ارائه داده.
قرار است خط تولید مبلمان این کارخانه در سه ماهه اول سال جاری میلادی به بهره‌ برداری برسد.
منبع : AzerNews
تاریخ: ۲۳ Feb,2021

صاحب یک فروشگاه لوکس مبلمان؛ قهرمان مردمی سرما و یخبندان تگزاس شد

در میانه سرمای بی‌سابقه که در ماه گذشته بخش‌هایی از امریکا را در برگرفت جیم مکلنگوال (Jim McIngvale) صاحب یک فروشگاه مبلمان در شهر هیوستن ایالت تگزاس به قهرمان ملی تبدیل شد.
جیم که قبل از این هم سابقه کمک‌های مردم دوستانه را داشته است در میانه سرمای کشنده تگزاس به کمک مردمی که طوفان خانه‌هایشان خراب یا ناامن و آب و برقشان را قطع کرده است می‌شتابد. او به همه مردم اجازه می‌دهد که به داخل فروشگاه بیایند، از تخت‌ها و مبل‌ها استفاده کنند، روی نمایشگرهای بزرگ فیلم یا مسابقه بسکتبال تماشا کنند و غذای گرم بخورند. او می‌گوید «متوجهیم که مردمی که به این جا پناه آورده‌اند خشم و ناامیدی زیادی دارند، آن‌ها شوکه شده‌اند. روزهای طولانی در خانه‌هایشان بدون برق و گرما و حتی آب لوله‌کشی زندگی کرده‌اند.»
در این مدت حدود ۳۵۰ نفر در سه شعبه فروشگاه او زندگی کردند و البته روزی حدود ۸۰۰ نفر به آن جا آمدند تا گرم شوند، قهوه‌ای داغ بخورند و یا در کافه تریا شام و نهار صرف کنند. این فروشگاه‌ها از نظر برق قدرتمند هستند و یک ژنراتور با ۱۵۰۰۰ گالون سوخت دیزل دارند، اما به خاطر یخ‌زدگی لوله‌ها، فقط یک شیر آب کار می‌کرد. مکینگول توالت‌های سیار به داخل فروشگاه آورده و یک سیستم سیفون ویژه هم در دستشویی‌ها طراحی کرده بود. او همچنین به برخی فروشندگان غذاهای خیابانی هم هزینه پرداخت کرده بود تا هرروز برای مردم داخل فروشگاه تاکو، اینچیلادا، همبرگر، هات داگ و بوریتوی صبحانه بیاورند. او در اخبار صنعت مبلمان در فوریه می‌گوید «از کسانی که بیشتر دارند، انتظار بیشتری هم می‌رود. ما سال‌هاست که از مردم سود به‌دست آورده‌ایم، پس حالا وظیفه ماست که درها را باز کنیم و در طوفان به مردم پناه دهیم.»

اخبار مبلمان فوریه
این شرکت در مورد اقلام بسیاری با مسئله افزایش تقاضا مواجه بوده است

شرکت های بزرگ و کوچک امریکایی درگیر تقاضای بیش از توان تولیدشان هستند

به گزارش ایستگاه تلویزیونی WXOW صنعت مبلمان آمریکا و دیگر کشورهای خارجی به دلیل افزایش تقاضای بیش از توان تولید، در حال مقابله با چالشی همه جانبه در مورد تامین مواد اولیه هستند.
شرکت تولید کننده مبلمان اشلی (Ashley) و مبلمان بویر باجت (Boyer’s Budget) در گفتگو با این شبکه اعلام کرده اند که تقاضا برای مبلمان بسیار بیشتر از میزان عرضه بوده است.
ریک بویر می گوید که آن ها متوجه این روند افزایشی در مورد بعضی از مبلمان ها از جمله تختخواب و مبل شده اند و این موضوع تا حدود زیادی به همه گیری بیماری کرونا مربوط می شود؛ چرا که بیشتر افراد مجبور به ماندن در خانه و دورکاری شده اند.
از طرفی کول باوک مدیر روابط عمومی صنایع مبلمان اشلی می گوید این شرکت در مورد اقلام بسیاری با مسئله افزایش تقاضا مواجه بوده است. باوک می گوید: «به دنبال شیوع همه گیری بیماری کرونا، افراد زیادی در خانه مانده اند و دورکاری رواج پیدا کرده است. حتی دانش آموزان هم متقاضی خرید مبلمان اداری شده اند. عده ای هم که در حال بازسازی و تغییر دکوراسیون خانه هایشان هستند نیازهای دیگری دارند. به همین دلیل ما درگیر مجموعه ای از تقاضای بیش از توان تولید خود شده ایم. بنابراین مرتبا هر سه ماه یکبار محصولات جدیدی را روانه بازار می کنیم. شرح کامل این مطلب را می توانید اینجا بخوانید.
منبع : WXOW
تاریخ: ۲۳ Feb, 2021

این بار مبلمان ایکیا را به جای این که ببندید باز کنید!

ایکیا، عرضه کننده بزرگ مبلمان سوئدی در آخرین تلاشش برای کمک به پایداری محیط‌زیست امکان بازیابی مبلمان های فرسوده را مهیا کرده است. تعمیر مبلمان ایکیا حالا به‌سادگی آب خوردن است.
این شرکت در جدیدترین اقدامش، کتابچه‌های راهنمایی با مبلمان ارائه می‌دهد، تا به مشتریان نشان دهد چگونه قطعات مبلمان را بدون آسیب و صدمه از هم جدا کنند و تنها با تعویض بخش آسیب دیده از مبلمان و یا ترکیب قطعات سالم با هم، مبلمان را زنده نگه دارند و به این شکل تعمیر مبلمان ایکیا برای خود خریداران میسر می‌شود.
ایکیا با این کار، به افزایش طول عمر مبلمان کمک می‌کند، آن‌هم به‌ سادگی استفاده از یک آچار آلن. فارغ از اینکه محصولات چه ابعاد و اندازه‌ای داشته باشند، دستورالعملی برای جدا کردن قطعات آن به مشتری ارائه می‌شود؛ راهنمایی قدم به قدم. هدف از این دفترچه راهنمای جدید این است که مشتریان را تشویق کند مبلمانشان را مدتی طولانی‌تر نگه دارند و به طولانی شدن چرخه عمر مبلمان کمک کنند. ایکیا اعلام کرده است طیف گسترده‌ای از ابتکارات را برای کاهش انتشار کربن ارائه می‌کند.
شرح کامل این مطلب را می توانید در اینجا بخوانید
منبع: www.dorsetecho.co.uk
تاریخ: ۱۹ Feb,2021

شرکت کانادایی برای یک نام گذاری اشتباه عذرخواهی کرد

گاهی انتخاب اسم نادرست برای یک محصول باعث درد سر بزرگی می‌شود که نیاز به عذرخواهی از سوی تولید کننده دارد. این داستانی است که برای استارک توب (Structub) تولید کننده مبلمان کانادایی که در حال حاضر ۷۰ فروشگاه در کانادا دارد افتاد. این برند که اغلب برای نام‌گذاری محصولاتش از اسامی انسانی استفاده می‌کند، اخیراً سطل زباله‌هایی را به نام‌های ولید و وسیم در سایت خود برای فروش عرضه کرد.
استارک بوک پس از اینکه به دلیل این نامگذاری به شدت به باد انتقاد گرفته شد، این اقلام را از فروشگاه آنلاین خود حذف و بیانیه عذرخواهی را منتشر کرد.
شرکت مبلمان کانادایی در این بیانیه عنوان کرد: «متوجه شدیم که انتخاب نام انسان برای سطل زباله بسیار توهین‌آمیز است. خصوصاً اگر این نام اشاره به هرگونه اقلیت مذهبی، نژادی یا قومی داشته باشد». این شرکت همچنین در بیانیه خود افزود که انتخاب این تام بدون هیچ منظور خاصی صورت گرفته و مغرضانه نبوده است.
اما با وجود این عذرخواهی، عده‌ای از مردم هنوز از درخواست تحریم برای این شرکت دست برنداشته‌اند. یکی از کاربران در سایت این برند در قسمت اظهارنظر پیشنهاد داده است که برای نام‌گذاری مجدد این سطل زباله‌ها از نام مقام ارشد رئیس هیئت‌مدیره استارک بوک استفاده کنند!
کاربر دیگری عنوان کرده است: «مردم آن‌قدر احمق نیستند که باور کنند انتخاب نامی شرقی برای سطل زباله به طور تصادفی و سهواً صورت گرفته است. شرح کامل این مطلب را می توانید اینجا بخوانید.
منبع : Arab News
تاریخ: ۱۶ Feb,2021

صنعت چوب در مالزی نگاهی آینده نگرانه دارد

مرکز طراحی تنگام Tanggam Design Centre (TDC) در مالزی با هدف تغییر شیوه های سنتی طراحی و تولید مبلمان به شیوه های مدرن و امروزی تاسیس شده است.
شورای صنعت چوب مالزی مرکز طراحی تنگام را با هدف ایجاد قطبی برای طراحی و پیشرفت آینده صنعت مبلمان مالزی راه اندازی کرده است. تنگام در زبان مالزیایی به معنی «اتصال چوب» است و درست مانند نامی که برای آن انتخاب کرده اند، این مرکز می خواهد با فراهم کردن امکانات طراحی، نقطه اتصالی میان طراحان، دانشجویان، صنایع مرتبط با چوب و کاربران نهایی باشد.
دستیار ارشد بخش مدیریت و توسعه صنعت، نیک زواریا نیک محمد، که از پیشگامان و موسسان TDC است، راه پیشرفت و توسعه صنعت مبلمان را مطابق با نقشه راه ملی که برای صنعت چوب مالزی و محصولات مرتبط با آن طراحی شده است، عبور از سبک ساخت و تولید سنتی مبلمان به ساخت و تولید بر مبنای شیوه های روز دنیا مانند برند سازی دانست.
مرکز طراحی TDC در راستای این طرح جامع و برای ارتقای بخش طراحی مبلمان مالزیایی، از سال ۲۰۱۵ با همکاری و پشتیبانی از طراحان، برای رفع شکاف و فاصله میان طراحان و تولیدکنندگان تلاش های بسیاری کرده است. و مجموعه این اقدامات باعث پیشرفت و معرفی این طراحان در نمایشگاههای محلی و حتی بین المللی شده است. نیک محمد گفت: «اغلب مردم صنعت چوب و مبلمان مالزی را صنعت رو به افول می دانستند. اما ما در TDC به دنبال پرورش طراحانی به روز و جوان و آگاه از انواع مبلمان محلی و سنتی هستیم.»
برای خواندن متن کامل این مطلب می توانید از این لینک استفاده کنید.

نمایشگاه ها همچنان برگزارنمی شوند!

برگزار کننده نمایشگاهی مس فرانکفورت، که متولی برگزاری سه نمایشگاه مهم مربوط به منسوجات خانگی، منسوجات پوشاک و نخ و ریسندگی در شانگهای است اعلام کرد در تبعیت از قوانین محلی این نمایشگاه ها را که برای ده تا دوازده مارس ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود به تعویق خواهد انداخت. این تصمیم با هماهنگی برگزار کننده محلی همکار این شرکت معظم نمایشگاهی بین المللی گرفته شده است.
مرجع: Furniture World
تاریخ : ۲۲ Feb, 2021

زامبیا در میانه کرونا شاهد موفقیت های اقتصادی است

در میان شرایط سخت اقتصادی حاکم بر اقتصاد جهان به دلیل کوید ۱۹ داستان های بسیاری نیز از موفقیت و استفاده مناسب از فرصت ها هست حتی در نقاط دور و کمتر برخورداری مثل زامبیا. یوسفات شاسولوی (Josphat Shasulwi) از زامبیا داستان موفقیتش در حوزه صنعت مبلمان را در رسانه ها به اشتراک گذاشته.
او که یک تولید کننده مبلمان در پایتخت زامبیاست در زمان همه گیری کرونا تبدیل به یک تامین کننده نیمه صنعتی برای عرضه کنندگان بزرگ مبلمان کشورش شده است. او در اخبار صنعت مبلمان فوریه چنین توضیح می دهد: «به دلیل محدودیت های همه گیری بسیاری از خرده فروش های بزرگ مبلمان قادر به تامین کالاهای مورد نیازشان از خارج از کشور نبودند. به همین دلیل من با آنها شراکت کردم تا کالاهای مورد نیازشان راتامین کنم و ازتمام ظرفیت های موجود برای موفقیت دراین همکاری استفاده کردم.» او که حالا با رشد بسیار در این مدت یکی از تامین کننده های اصلی برندهای معروف است می گوید در حالی که بسیاری از همکاران من از کمبودها و سختی های زمانه گله می کنند و من و تعداد محدودی از همکاران جنبه مثبت آن و پتانسیل رشد ایجاد شده را دیدیم. به گفته او کمبود منابع خارجی فرصت بسیار خوبی برای تولید کنندگان محلی است تا توانایی خودشان را رشد دهند و به کار ببندند.
منبع: xinhuanet.com
۲۷ Feb, 2021

اخبار مبلمان فوریه
ایکیا مدعی است همواره به پایداری محیط زیست پایبند است

ایکیا برای یافتن شریک مناسب هندی در حوزه اسباب بازی تلاش می کند

ایکیا که در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ محصول حوزه کودکان را عرضه می کند برای وسعت بخشیدن به عرضه و فروش محصولات این حوزه به دنبال تامین کنندگان هندی است. ایکیا مایل است ظرفیت این بخش را از ۵ الی۶ درصد فعلی به ۱۰ تا ۱۲ درصد برساند. در حال حاضر بخشی از اسباب بازی های نرم پارچه ای ایکیا از هند تامین می شود. حالا ایکیا مایل است محصولات دیگری مثل اسباب بازی های چوبی را به این مجموعه اضافه کند.
ایکیا به همین منظور در نمایشگاه اسباب بازی هند شرکت کرده است تا بتواند با شناسایی تامین کنندگان مطرح با آن ها وارد مذکره شود. ایکیا در اخبار صنعت مبلمان در فوریه می‌گوید حضور در این نمایشگاه به او کمک خواهد کرد با اکوسیستم اسباب بازی این کشور آشنا شده و بتواند انتخاب های مناسبی انجام دهد. همچنین مدیر این پروژه توضیح می دهد که ایکیا همواره به پایداری محیط زیست پایبند است و حتما با تامین کنندگانی کار خواهد کرد که از منابع تجدید‌پذیر استفاده کننده. ایکیا همچنین به جز اسباب بازی کودکان به دنبال گسترش شبکه تامین خود در حوزه های مبلمان، تشک، مبل، منسوجات هم هست که هند در همه این حوزه ها پتانسیل های بالایی دارد.
منبع : Busninessworld Disrupt
تاریخ : ۲۸ Feb,2021

اخبار مبلمان فوریه
در آمد سالانه این شرکت ۷۵ درصد نسبت به سال گذشته رشد نشان می دهد

اوراستاک ادعا می کند ۳۵ درصد فروش مبلمان در امریکا آنلاین است

اورستاک رقیب بزرگ وی فیر اعلام کرده است که در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ توانسته درآمدی معادل ۶۴۸ میلیون دلار داشته باشد که بیانگر ۸۴ درصد افزایش درآمد نسبت به سال قبل است. جاناتان جانسون مدیرعامل این پلتفرم می گوید که مجموعه اش سال فوق العاده ای را پشت سر گذاشته و تغییرات زیرساختی که در اواخر سال ۲۰۱۹ انجام داده بودند باعث شده آنها آمادگی کافی برای بهره گیری از شرایط غیر منتظره کار بیشتر، یادگیری بیشتر و ماندن در خانه در سالی که گذشت را داشته باشند. در آمد سالانه این شرکت ۷۵ درصد نسبت به سال گذشته رشد نشان می دهد و تعداد مشتریان هم دو برابر شده. او همچنین اعلام کرد ۵۰ درصد سفارشات چهارماهه آخر با موبایل ثبت شده است. او می گوید در ماه دسامبر ۳۵ درصد از کل خریدهای مبلمان خانگی به صورت آنلاین انجام شده و او بعید می داند که این مسئله موقتی باشد.
منبع : woodworkingnetwork
تاریخ : Feb 24,2021

اخبار مبلمان فوریه
این مرکز یک محل تفریحی نیز می باشد

اولین مرکز تجاری اینکگا گروپ در هند راه اندازی می شود

ایکیا به زودی اولین مرکز تجاری بزرگ خود را که محوریتش با فروش مبلمان است در حوالی دهلی نو باز می کند. این مسئله سرمایه گذاری بزرگی درمیانه همه گیری بوده است.
این مرکز تجاری در زمینی به مساحت ۴۷۸۰۰ متر مربع بنا خواهد شد. اینگکا گروپ که شرکت مادر ایکیا است و اهدافی قراتر از صرفا فروش دارد و خود را محلی برای گردهمایی و تفریح می داند این مرکز را راه اندازی خواهد کرد. این چهل و هفتمین مرکز از این دست در سراسر جهان خواهد بود که به وسیله این گروه افتتاح می شود. شرکت نگفته که زمان بهره برداری از پروژه کی خواهد بود.
منبع: Times of India
تاریخ: ۲۲ Feb,2021

اخبار مبلمان فوریه
مردم تگزاس به دنبال سرما شدید مبلمان خود را سوزاندند

سرما در امریکا آتش بر جان مبلمان انداخت

در پی شدت گرفتن سرما در امریکا مردم در تگزاس ناچار به آتش زدن مبلمان هایشان شدند تا بلکه بتوانند در نبود برق خود را گرم کنند.
بر اساس گزارش ها در اخبار صنعت مبلمان در فوریه مردم تگزاس به دنبال سرمای شدید و یخبندان مرگبار و بی سابقه در نیمه ماه فوریه در وضعیت بسیار بدی به سر می بردند. میلیون ها نفر در این کشور ناچار شدند در دمایی پایین تر از یخبندان، وضعیت بدون آب و برق و گرما را تحمل کنند. فرماندار تگزاس منابع ناکافی تجدیدپذیر را در مشکلات برق پیش آمده مقصر دانست.
در هجدهم فوریه تگزاس وارد چهارمین روز پی در پی خاموشی شد. با وجود اینکه این ایالت با نبود برق دست و پنجه نرم می کرد، متصدی شبکه برق رسانی گفت: «بعضی ژنراتورها به کندی در حال تولید نیرو هستند». در نهایت این شبکه موفق شد خدمات برق و آب را دوباره در اختیار ششصدهزار خانوار قرار دهد. اما در همان زمان ۷ میلیون و ۲۰۰هزار خانواده در خاموشی به سر می بردند. برخی از اهالی در چنان تنگنایی قرار گرفته بودند که با سوزاندن مبلمان چوبی خانه توانستند تا رسیدن کمک و بهبود اوضاع دوام بیاورند.
منبع : Energy Live News
تاریخ : Feb 18,2021

اخبار مبلمان فوریه
مبلمان گیمینگ ایکیا اقتصادی است

ایکیا از سری مبلمان گیمینگ خود رونمایی کرد

و اما در آخرین مورد از اخبار صنعت مبلمان در فوریه باز هم سراغ ایکیا می رویم. شرکت ایکیا خط تولید مجموعه های مبلمان گیمینگ را راه اندازی کرد. این شرکت در راستای گسترش تجربه بازی کردن در یک شرایط ارگونومیک، ایده آل و همچنین ارزان، چند مجموعه مبلمان گیمینگ را طراحی و تولید کرده است. مبلمان گیمینگ ایکیا هم اقتصادی است و هم واجد شرایط برای بازی کنندگان و گیمرهای حرفه ای.
ایکیا اولین مجموعه مبلمان گیمینگ خود را که برای بازی با رایانه های شخصی طراحی شده است، با همکاری برند ROG (Republic of Gamers)، روانه بازار کرده است. مجموعه مبلمان گیمینگ ایکیا شامل میز به همراه صندلی است. ایکیا معتقد است که قیمت محصولات به گونه ایست که با وجود قابلیت محصولات در سطح حرفه ای، افراد بیشتری می توانند آن ها را بخرند. هم اکنون این محصولات تنها در ایکیای چین قابل خریداری و در دسترس است. به گفته مسئول فروش شرکت ایکیا تا اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی در سایر کشورها نیز در دسترس گیمرها خواهد بود.
برای آشنایی با این محصولات می توانید این مطلب را بخوانید.
منبع : Dezeen.com
تاریخ: ۱۰ Feb, 2021

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۱۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

برنامه تلویزیونی دکوراسیون با محوریت هیجان طراحی در صنعت مبلمان

«طراحان ماهر آینده» نام جدیدترین برنامه تلویزیونی دکوراسیون پرطرفدار است. اجرای این برنامه…