صفحه اصلی رویدادها در دوموتکس آمریکایی ۲۰۱۹ چه گذشت؟

در دوموتکس آمریکایی ۲۰۱۹ چه گذشت؟

۰
در دوموتکس آمریکایی 2019 چه گذشت؟

نمایشگاه دوموتکس آلمان، یکی از نمایشگاه‌های مهم تجاری است که به صورت انحصاری به صنعت نساجی، طراحی فرش، کفپوش و همچنین طراحی و معماری می پردازد. این نمایشگاه با توجه به استقبال بالای بازدیدکنندگان از سراسر جهان با هدف ارتباط صاحبان کالا و خدمات با تعداد زیادی از تجار از سراسر جهان، برای افزایش میزان فروش کلی برگزار می‌شود.

در دوموتکس به مدت چهار روز کاری، آخرین ترندهای دکوراسیون و سبک زندگی به نمایش گذاشته می شوند و صاحبان کسب و کارهای مختلف هم می توانند از این فرصت برای گرفتن سفارش استفاده کنند. هر سال شهر هانوفر آلمان، مرکز و میزبانی برای کسب و کارهای کفپوش و معماری است و همچنین مکانی ایده آل برای ارتباط‌ سازی و گسترش روابط کاری.

در دوموتکس آمریکایی ۲۰۱۹ چه گذشت؟

در دوموتکس آمریکایی ۲۰۱۹ چه گذشت؟

برگزارکننده رویداد دوموتکس آلمان (شرکت نمایشگاه های هانوفر)، دوموتکس را در کشورهای مختلف برگزار می کند. ترکیه و امریکا امسال میزبان دوموتکس بودند. البته برگزار آن در آتلانتای امریکا برای اولین بار اتفاق می افتاد. نمایشگاهی که در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ تا ۲ مارس برپا بود.

این نمایشگاه ترکیب فوق العاده‌ای از بازیگران داخلی و بین‌المللی را به آتلانتا کشاند. شهری که امروز به مرکز تولید کفپوش مسکونی امریکا تبدیل شده است. فرش شاوکارپت (Shaw Carpet) امریکا، شرکت فرش و کفپوش Mullican آمریکا و شرکت Swiss krono از سوئیس حامیان این نمایشگاه بودند.

نمایندگانی از شرکت‎‌های بزرگ دنیا، تنها برای ورود به بازار بزرگ آمریکا تمام تلاش خودشان را کردند که به اولین دوموتکس این کشور برسند، چون آن طور که به درستی فکر می‌کردند، این نمایشگاه برای هر کسب و کار کوچک و بزرگی یک پله پرش حساب می‌شود. این رویداد جنب و جوش جدیدی را در بازار فرش و کفپوش آمریکا به راه انداخت.

در دوموتکس آمریکایی ۲۰۱۹ چه گذشت؟

مهمترین اتفاق مراسم افتتاحیه دموتوکس امریکا این بود که شرکت نمایشگاه های هانوفر ۱۰۰۰۰ دلار برای رسیدگی به سلامت کارگران صنعت کفپوش امریکا به این صنعت کمک کرد. کارگرانی که بر اثر کار طولانی در کارگاه‌های تولیدی و کفپوش سازی با بیماری های خطرناک و حاد دست و پنجه نرم می‌کنند.

تولیدکنندگان آسیایی حاضر در دوموتکس

پراتیگ راستاپی، مدیر مارکتینگ شرکت امبدی از هند درباره حضورش در دوموتکس گفته است: «ما در بازارهای زیادی حضور داریم اما حالا به این جا آمدیم تا افراد بیشتری را ببینیم. فرصت‌های بیشتری بسازیم. خیلی از مخاطبان نمی توانند به هند سفر کنند.» احمد اکایا، عضو هیات مدیره شرکت وول نات از استانبول نیز معتقد است دوموتکس بازاری فوق العاده با پتانسیل های بسیار زیاد است. مارک وست، مدیر عملیات شرکت لویی دو پورت در آمریکا نیز معتقد است دوموتکس یک استاندارد برای طراحان کفپوش حساب می شود.

ریموند بیانچی، مدیر عامل و مدیر بهبود رویدادها و کسب و کار شرکت نمایشگاه‌های هانوفر هدف از انتخاب آتلانتا را اینطور تبیین می کند. «هدف ما، ایجاد راهکاری جهانی برای پوشش های کف در سر تا سر دنیا بود. آتلانتا به دلیل نزدیکی‌ اش به تولیدکنندگان در دالتون انتخاب شد. همچنین دسترسی خیلی خوبش به جنوب شرق ایالات متحده که کارخانه ها و کارگاه‌های تولیدی خیلی زیادی دارد.»

در دوموتکس آمریکایی ۲۰۱۹ چه گذشت؟

آخرین رویداد دوموتکس، دوموتکس ترکیه است که ۲۷ آپریل (هفتم اردیبهشت ماه) افتتاح شد. محصولاتی که در دوموتکس های دیگر به نمایش گذاشته می شوند، خیلی شبیه تمام محصولات نمایشگاه‌ های آلمان هستند. طیف گسترده‌ ای از کفپوش های نساجی، لمینت، پارکت، فرش و تجهیزات نصب و شستشوی کفپوش، چمن مصنوعی، حتی انواع فرش‌های ماشینی و دستباف و پادری.


میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

چیدمان اتاق خواب دخترانه و باید ها و نباید ها

اتاق خواب امن ترین فضای خانه برای هر فردی است. مکانی برای خلوت با خود و کسب آرامش. اما وقت…