صفحه اصلی رویدادها رویداد های خارجی ۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر

۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر

۰
10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
nowrooz

مطابق روال هر ماه و در ادامه سری مقالات نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در این مقاله به معرفی ۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر خواهم پرداخت.

10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری چوب مسکو

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری چوب مسکو

Woodex

شانزدهمین دوره از نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فناوری چوب و طراحی و تولید مبلمان در تاریخ ۳ تا ۶ دسامبر در مسکو، روسیه برگزار خواهد شد. نمایشگاه Woodex یکی از رویدادهای بین المللی پیشرو در صنعت روسیه است که در آن تولیدکنندگان و تامین کنندگان مشهور از سراسر جهان، آخرین تجهیزات و فناوری های خود را در رابطه با  نجاری، تولید مبلمان و استفاده از ضایعات چوبی ارائه می دهند. این نمایشگاه به صورت دوسالانه برگزار می شود. در سال ۲۰۱۷ بیش از ۳۷۲ شرکت از ۳۰ کشور جهان از جمله ایتالیا، آلمان، اسپانیا، ترکیه و چین و خود روسیه در این نمایشگاه حضور داشتند.

۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه دیزاین میامی

نمایشگاه دیزاین میامی

Design Miami

دیزاین میامی که در تاریخ ۴ تا ۸ دسامبر در میامی برگزار می شود، یک بستر مناسب گفتمان جهانی و مخصوص ملاقات و تبادل نظر فعالان صنعت مبلمان و دکوراسیون داخلی است. هر سال این نمایشگاه بانفوذترین و مهم ترین کلکسیونرها، گالری دارها، طراحان ،متصدیان و منتقدین از سراسر جهان را گرد هم می آورد. این رویداد چیزی بیش از یک نمایشگاه معمولی برا خرید و فروش کالاست، هرساله در این نمایشگاه با کیفیت ترین مبلمان های قرن ۲۰ و ۲۱ در معرض بازدید عموم قرار داده می شود. هر دوره از نمایشگاه، فرصتی منحصر به فرد برای ایجاد رشد فرهنگی، همکاری میان طراحان و موسسات طراحی وشرکت در سخنرانی های تخصصی در رابطه با دنیای طراحی، معماری، هنر، مد است.

 10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه تجهیزات ساختمانی تورنتو

نمایشگاه تجهیزات ساختمانی تورنتو

Buildings Show

نمایشگاه تجهیزات ساختمانی که در تاریخ ۴ تا ۶ دسامبر در تورانتو، کانادا برگزار می شود، به عنوان بزرگترین رویداد آمریکای شمالی تجربه ای فراموش نشدنی برای آگاهی از آخرین محصولات مربوط به خدمات، برنامه نویسی آموزشی و شبکه های حرفه ای در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد. نمایشگاه  Buildings Show با سابقه ۳۰ سال میزبان فعالان در زمینه طراحی داخلی، ساخت و ساز و مدیریت املاک است. در این نمایشگاه سالانه حدود ۳۰۰۰۰ بازدیدکننده و فعالین صنعت مبلمان کنار هم جمع می شوند.

 10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه دکوراسیون داخلی نورث وست

نمایشگاه دکوراسیون داخلی نورث وست

JLC LIVE Northwest

 شعار امسال نمایشگاه JLC که در تاریخ ۴ تا ۶ دسامبر در پورتلند آمریکا برگزار می شود «آموزش کارکنان + یادگیری بیشتر» است. این نمایشگاه که مخاطبان ویژه آن معماران، مرمت کار، پیمانکاران و کارمندان آنها هستند یکی از بزرگترین رویدادهای تجاری منطقه در شمال غربی اقیانوس آرام است. بخش های اصلی این نمایشگاه شامل دکوراسیون داخلی، تجهیزات ساختمانی، ملزومات حمام و آشپزخانه می شود. JLC LIVE Northwest برای هشتمین سال متوالی بیش از ۴۰۰۰۰ هزار فعال در این عرصه را گرد هم می آورد.

 10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه معماری و مصالح ساختمانی دهلی

نمایشگاه معماری و مصالح ساختمانی دهلی

ACETECH

نمایشگاه ACETECH در تاریخ 5 تا ۸ دسامبر در شهر دهلی هند برگزار می شود. این نمایشگاه که در سال ۲۰۰۶ تأسیس شد، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای ملاقات کلیه معماران، طراحان، توسعه دهندگان، مهندسین، شرکت های پیمانکاری، تأمین کنندگان مواد اولیه و ارائه دهندگان فناوری در زیر یک سقف طراحی شده است. البته با گذشت زمان این نمایشگاه تکامل یافته و به یک بستر مناسب برای میزبانی، ترویج نوآوری در صنعت و ایجاد فرصت های بهتر در شبکه های تجاری بین مدیران تولیدی ها و تأمین کنندگان تبدیل شده است. ACETECH نمایشگاهی تخصصی در رابطه با مصالح ساختمانی، نوآوری های معماری و طراحی محصولات هستند.

 10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه بین المللی حرفه ای مبلمان پاریس

نمایشگاه بین المللی حرفه ای مبلمان پاریس

ESPRITMEUBLE

 این نمایشگاه از ۶ تا ۱۰ دسامبر به مدت ۵ روز در شهر پاریس برگزار می شود. حدود ۳۰۰ برند مبلمان فرانسوی و بین المللی در این نمایشگاه گرد هم می آیند. سال ۲۰۱۸ در نمایشگاه ESPRITMEUBLE (با معنی تواژگانی ذهن مبل) بیش از ۱۰۰۰۰ بازدیدکننده در دو سالن با مساحتی حدود۴۰۰۰۰ متر مربع حضور داشتند. امسال پیش بینی می شود که شمار بازدیدکنندگان به ۱۱۰۰۰ نفر برسد. این نمایشگاه شامل بخش مبلمان، دکوراسیون داخلی و ملزومات خانه و آشپزخانه است.

 10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کره جنوبی

نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کره جنوبی

Home Table Deco

تنها نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون داخلی کره جنوبی در ماه دسامبر، در تاریخ ۱۲ تا ۱۵ این ماه در شهر سئول برگزار می شود. این نمایشگاه ۲۰۰۰۰۰ هزار بازدیدکننده از سرتاسر کشور کره جنوبی و جهان دارد. نمایشگاه  Home Table Deco محلی برا گردهمایی برندهای برتر و لوکس فعال در زمینه دکورسیون داخلی و مبلمان است.

نمایشگاه دکوراسیون داخلی هتل فلوریدا

HiDesign

نمایشگاه تجهیزات و دکوراسیون داخلی هتل ها که در تاریخ ۹ تا ۱۱ دسامبر در ایالت فلوریدا آمریکا برگزار می شود، بهترین فرصت برای فعالین حوزه هتل داری در آمریکاست تا دور یکدیگر جمع شوند و هر آنچه مربوط به این صنعت است یکجا و کنار هم ببینند. شعار این نمایشگاه پیوند راه حل و نیازمندی هاست. رویداد HiDesign در سطح جهانی طراحی شده و برنامه هایی شامل آموزش، سرگرمی، آگاهی از به روزترین دستاوردهای هتلداری و چالش های آن از بخش های جذاب این نمایشگاهستند.

نمایشگاه بین المللی مبلمان کراچی

Furniture Asia

نمایشگاه بین المللی مبلمان پاکستان در شهر کاراچی از ۱۴ تا ۱۶ دسامبر آغاز خواهد شد. در این نمایشگاه انواع مبلمان خانگی، اداری، آموزشی، درمانی، فضای باز جهت عرضه به خریدان عادی و صادرات به نمایش گذاشته می شود. این نمایشگاه علاوه بر ایجاد بستری مناسب برای نمایش محصولاتی که کار دست صنعتگران با استعداد پاکستانی است، در تلاش است محیطی مناسب برای سرمایه گذاری های بین المللی و ترویج صنعت مبلمان پاکستان باشد. به طور خلاصه نمایشگاه مبلمان آسیا بی شک بهترین فرصت برای تولید کنندگان، بازرگانان، صادرکنندگان، خرده فروشان مبلمان و لوازم جانبی، طراحان داخلی و کارآفرینان برای کشف به روزترین تجهیزات، ماشین آلات و محصولات موجود در بازارهای داخلی و بین المللی مبلمان است.

 10 نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر
۱۰ نمایشگاه مهم مبلمان و دکوراسیون در ماه دسامبر : نمایشگاه خانه و مبلمان اصفهان

نمایشگاه خانه و مبلمان اصفهان

آخرین نمایشگاه که به معرفی آن می پردازم نمایشگاه خانه و مبلمان اصفهان است که از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ دی برگزار خواهد شد. نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان فعالیت خود را در سال ۱۳۷۲ آغاز نموده و روند رو به رشدی را با سرعت قابل توجهی در پیش گرفته است. این نمایشگاه با موضوع‌ مبلمان ودکوراسیون خانگی با هدف اصلی ایجاد بستر اقتصادی مناسب، رقابت سالم، شناسایی واحدهای برتر و ایجاد ارتباط بین اعضای مجموعه‌های مختلف برگزار خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۲۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

رنگ آلبالویی؛ ویژگی ها، روانشناسی، تاریخچه، کاربرد و فرمول ساخت

آلبالویی، رنگ قرمز بسیار تیره و همرنگ میوه رسیده آلبالو است. قرمز تیره که از قرمز گل شمعدا…