صفحه اصلی رویدادها رویداد های خارجی کاتالوگ جدید ایکیا، کتابی صوتی که درباره مبلمان سخن می گوید

کاتالوگ جدید ایکیا، کتابی صوتی که درباره مبلمان سخن می گوید

۰
کاتالوگ ایکیا
nowrooz

ایکیا همیشه در زمینه طراحی و دکوراسیون الهام بخش بوده و سالانه کاتالوگ هایی به طور رایگان در اختیار عموم قرار داده است. با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و نحوه تغییر در شیوه مصرف کاربران و در جهت کمک به هزینه های محیط زیست، اولین کاتالوگ ایکیا در قالب کتاب صوتی و پادکست در حوزه طراحی، در اختیار افراد خسته از شرایط کرونا و محصور در خانه جهت الهام گرفتن قرار گرفت. هدف این شرکت ارتباط بهتر با مشتری های وابسته به اینترنت است. حال سوال این است که آیا واقعاً کسی حاضر است حدود چهار ساعت صحبت کسی را که درباره مبلمانی که با نام های سخت تلفظ می شوند گوش دهد؟ با این حال، همانطور که انتظار می رود، ممکن است بعضی از افراد کاملاً موضوع را درک نکنند.

کاتالوگ ایکیا

گوش دادن به کاتالوگ ایکیا در ۲۸۶ صفحه به صورت فایل صوتی جذاب، ممکن است حدود سه ساعت و نیم از وقت شما را بگیرد، اما بدون نیاز به هر نوع تماس فیزیکی، می توانید به راحتی و در آسایش کامل از آن بهره مند شوید. نحوه توصیف واضح ایده ها به شما امکان تصور خود در آن محیط و در نتیجه باعث ایجاد لذت شنیداری بیشتر در شما خواهد شد. شش فصل اول شامل توصیف فضای زندگی شش خانواده متنوع است. Jasmin Richardson که راوی آن است، به گونه ای توضیح می دهد که به راحتی مخاطب، چگونگی استفاده از محصولات این برند را در انواع خانه ها تجسم کند. به طور مثال: در فصل اول چیدمان خانه یک زوج موج سوار را  همراه با صدای نسیم دریا و صداهای طبیعت توصیف می کند. گویا به آن جا سفر کرده اید. کاتالوگ ایکیا، در بخش آخر به بیان نکاتی چون “چگونه فضای اتاق خواب را برای داشتن خواب بهتر چیدمان کنیم؟”، “چه روش هایی را برای داشتن فضایی روشن برای حمام به کار بگیریم؟” ،”چگونه همه چیز را کاملاً سازماندهی کنیم؟” ، “چگونه سبک خود را به نمایش بگذاریم؟” “چگونه اتاق زندگی و ناهار خوری خود را دوست داشته باشیم؟” و در نهایت”چگونه می توان در یک آشپزخانه کارها را انجام داد و از آن لذت برد؟” پرداخته است. این کاتالوگ صوتی می تواند شما را در مسیر جدیدی از ایده ها هدایت کند. شما می توانید از طریق سایت Spotify ، Audible و YouTube به این محصول دسترسی داشته باشید.

کاتالوگ ایکیا

ایکیا در حال قطع کاتالوگ چاپی خود پس از سال ۲۰۲۱ است و در اواخر سال جاری به جای آن کتاب کوچکتری را منتشر خواهد کرد که پر از ایده و دانش عالی در زمینه مبلمان منزل باشد. دیگر زمان آن رسیده است که کاتالوگ ایکیا را به عنوان یک ایده خوب برای خانه به لیست پادکست خود اضافه کنید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۲۹۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

همکارى ایکیا با تسلا براى تولید مبلمان هوشمند

تا به حال چقدر به تلفیق مبلمان و وسایل خانه خود با تکنولوژی های در اختیارتان فکر کرده اید؟…