صفحه اصلی رویدادها رویدادهای داخلی نمایشگاه وودکس افتتاح شد

نمایشگاه وودکس افتتاح شد

هجدهمین نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان و صنایع وابسته – به اختصار وودکس ۲۰۲۰ یا وودکس ۹۸ – ظهر امروز، سیزدهم بهمن ماه با حضور مصطفی کواکبیان و فرید موسوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بهمن حسین زاده رئیس هیئت مدیره نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

برگزاری سالانه نمایشگاه بین المللی یراق آلات، ماشین آلات مبلمان، تجهیزات و صنایع وابسته به عنوان یک رویداد اقتصادی مهم، نقطه ای برای همگرایی تمامی دست اندرکاران این صنعت شامل تولیدکنندگان، واردکنندگان، صادرکنندگان، عرضه کنندگان و در نهایت مصرف کنندگان نهایی ایجاد کرده است. این نمایشگاه به عنوان بستری با هدف معرفی محصولات جدید در بخش مواد اولیه، ماشین آلات و یراق و ابزار و همچنین ایجاد فرصت تعامل با تولیدکنندگان، بازرگانان و متخصصین مورد توجه قرار گرفته است.


خوگرپلاس، خوگرپلاس، پلتفرم جامع صنایع وابسته به دکوراسیون و ساختمان در این دوره از نمایشگاه، اولین تجربه حضور مستقل در نمایشگاه بین المللی وودکس را دارد. پلتفرم خوگرپلاس، بستر جامع آنلاین معاملات بین بنگاهی (B2B)، به تولیدکنندگان و تامین کنندگان صنایع وابسته به دکوراسیون و ساختمان این امکان را می دهد تا در بازار آنلاین، نمایشگاه دائمی محصول خود را ایجاد و مدیریت کنند.

هجدهمین دوره وودکس ۱۳ تا ۱۶ بهمن در محل دائمی نمایشگاه های بین‌ المللی تهران برقرار خواهد بود و همکاران ما در خوگرپلاس در سالن خلیج فارس، غرفه ۵ مقدم فعالان صنعت و بازدیدکنندگان را گرامی می دارند.

در ادامه گزارش تصویری خوگرنیوز از روز اول نمایشگاه را می بینید.

عکس ها: پویان محمودی

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

در این روستا همه مبل سازند!

دهی از دهستان قلقل رود شهرستان تویسرکان، در 12000 گزی جنوب خاوری تویسرکان. 8000 گزی جنوب ر…