صفحه اصلی رویدادها رویدادهای داخلی بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل و نهمین نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری آغاز به کار کردند

بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل و نهمین نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری آغاز به کار کردند

۰
نمایشگاه هافکس و آفیس اکسپو

بیست و نهمین نمایشگاه مبلمان منزل و نهمین نمایشگاه مبلمان و تجهیزات اداری صبح امروز با حضور حمید زادبوم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست سازمان توسعه تجارت و بهمن ‌حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران افتتاح شدند.

نمایشگاه هافکس و آفیس اکسپو
پوستر نمایشگاه

تهران- خوگرنیوز:‌ نمایشگاه های هافکس (HOFEX 2020) و آفیس اکسپو (OFFICE EXPO 2020) صبح چهارشنبه، ۴ دی ماه ۹۸ با حضور حمید زادبوم معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست سازمان توسعه تجارت و بهمن ‌حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران افتتاح شدند.

در آیین گشایش این نمایشگاه همچنین حسن احمدیان رئیس هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان مبلمان ایران، اعضای هیئت مدیره این اتحادیه، اعضای هیئت مدیره بسیاری از تشکل های صنعت مبلمان شامل شورای ملی مبلمان و دکوراسیون ایران و صنایع وابسته، اتحادیه درودگران و مبل سازان استان تهران و شرکت تعاونی درودگران و مبل سازان حضور داشتند.

در هافکس و آفیس اکسپو تولیدکنندگان و واردکنندگان مبلمان خانگی و اداری محصولات خود را در سالن های ملل، میلاد، خلیج فارس و سالن های ۶، ۷، ۸-۹، ۲۷، ۳۵، ۳۸، ۴۰ و۴۱ نمایشگاه بین المللی تهران برای نمایش و فروش ارائه می کنند که سالن های ۸-۹و ۲۷ به محصولات اداری، سالن ۳۵ به مبلمان کودک و نوجوان و دیگر سالن ها به مبلمان خانگی اختصاص دارد.

نمایشگاه های هافکس و آفیس اکسپو از ۴ تا ۷ دی ماه به مدت ۴ روز برقرارند و بازدیدکنندگان می توانند از ساعت ۹ تا ۱۷ برای بازدید به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران مراجعه کنند.

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

صنعت مبلمان ترکیه و سرمایه گذاری های جدید در بحبوحه کرونا

صنعت مبلمان ترکیه در میان همه گیری ویروس کرونا به واسطه سرمایه گذاری های جدید و مشاغلی که…