صفحه اصلی رویدادها رویدادهای داخلی رویداد طراحی و کسب و کار «نوژان ۲» ویژه زنان فن آور برگزار می شود

رویداد طراحی و کسب و کار «نوژان ۲» ویژه زنان فن آور برگزار می شود

۰
نوژان 2
nowrooz

اولین رویداد طراحی و کسب و کار «نوژان ۲» با محوریت «بانوان فن آور برای داشتن خانه ای بهتر» برگزار می شود.

به گزارش خوگرنیوز رویداد «نوژان ۲» با هدف ایجاد بستری مناسب برای افزایش سطح توانمندی بانوان و تلاش برای ایجاد زمینه‌ فعالیت آنان،فعال کردن ظرفیت علمی و کشف پتانسیل های ناشناخته ایشان برگزار می شود. «طراحی تجهیزات کاربردی منزل»، «خانه و آشپزخانه هوشمند»، «کسب و کارهای فناورانه خانگی (کسب و کار آنلاین و…)»، «طراحی بازی و اسباب بازی برای کودکان و خانواده» و «طراحی تجهیزات کاربردی برای مادر و کودک» محورهای این رویداد کسب و کاری را تشکیل می دهند.
شرکت کنندگان این رویداد که در بازه زمانی یکم تا شانزدهم آبان ماه به صورت مجازی برقرار می شود، در کارگاه هایی آموزشی با موضوعات «ایده پردازی و خلاقیت»، «تیم سازی»، «اعتبار سنجی ایده»، «بوم کسب و کار» و «ارائه موثر» خواهند یافت.
در پایان رویداد سه طرح برگزیده و از آنها برای عملیاتی شدن و تبدیل ایده به کسب و کار و محصول حمایت خواهد شد. همچنین برگزار کنندگان این رویداد عنوان کرده اند که شرکت کنندگان با حضور در این رویداد از فرصت «مشاوره و منتورینگ تخصصی» و «شبکه سازی و آشنایی با افراد فعال و متخصص» بهره مند خواهند شد.
آخرین مهلت ثبت نام در «نوژان ۲» که به همت انجمن علمی طراحی صنعتی دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود، ۲۵ مهرماه است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه ثبت نام و حضور در رویداد می توانند به وبسایت «شتابدهنده شبا» مراجعه کنند.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

مهلت شرکت در پنجمین جشنواره ملی مبلمان شهری تمدید نمی شود

سازمان زیباسازی شهرتهران، روز شنبه ۲۱ فروردین ماه اعلام کرد، مهلت ارسال آثار به پنجمین جشن…