صفحه اصلی رویدادها رویدادهای داخلی در سومین روز نمایشگاه میدکس ۲۰۲۰ چه گذشت؟

در سومین روز نمایشگاه میدکس ۲۰۲۰ چه گذشت؟

۰
میدکس
ارسال خبر

ایستگاه پایانی نمایشگاه میدکس ۲۰۲۰ پیش رویمان قرار دارد و دهمین دوره نمایشگاه معماری، خانه مدرن و دکوراسیون که با استقبال خوبی از طرف بازدیدکنندگان و اهالی صنعت دکوراسیون و طراحان داخلی قرار گرفته بود، فردا روز پایانی خود را سپری خواهد کرد.

این نمایشگاه در سالن های ملل (سالن شماره ۵)، خلیج فارس (سالن های شماره ۴۴)، میلاد (سالن های شماره ۳۱) و سالن های ۳۸ و ۳۵ محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. نمایشگاه میدکس در روز سوم خود با یک رویداد جانبی جالب توجه همراه بود. در این رویداد مجموعه کارگاه های آموزشی به همت شرکت آرتا برگزار شد. در کارگاه «قوانین و بازار» حلسه پرسش و پاسخ در مورد قوانین و مقررات فعالیت و وضعیت فعلی بازار دکوراسیون داخلی ایران و فرصت ها و چالش های موجود در آن با حضور بهروز میلانی رئیس اتحادیه صنف تزئینات داخلی برگزار شد. مهدی سیاح نیا مدرس کارگاه آموزشی بازاریابی محتوایی به ارائه توضیحاتی در خصوص لوم ضرورت فعالیت آنلاین و اینترنتی صاحبان کسب و کار پرداخت و با معرفی نمونه های موفق نقش بازاریابی محتوایی را در حوزه دکوراسیون تشریح کرد و از اهمیت تولید محتوا و کمک و مشاوره از طریق این فعالیت گفت.

جلسه دیگر به سخنرانی احمد فرهنگ پیشکسوت صنعت دکوراسیون و تزئینات داخلی اختصاص داشت. فرهنگ که بیش از نیم قرن سابقه در این صنف و صنعت دارد با سخنانش شرکت کنندگان را راهی دهه سی و چهل شمسی کرد، زمانی که اولین کاغذدیواری ها از آلمان، بلژیک و انگلستان وارد ایران شدند. فرهنگ که از قدیمی ترین افراد این صنعت است همچنین از نحوه شکل گیری اولین شرکت های ارائه کننده و تولید کننده پارکت در ایران، دوران رونق این صنعت، قیمت ها و درآمدها گفت . سخنرانی فرهنگ که در اواخر به خاطرات شخصی و البته جذابش از کار در این صنعت هم متصل شد حسن ختام کارگاه ها و برنامه های روز سوم نمایشگاه بود.


در نمایشگاه میدکس اگرچه سالن ها به طور مشخص بین حوزه های مختلف دسته بندی نشده اند اما اگر هنوز به این نمایشگاه سر نزدید و قصد بازدید دارید؛ برای بازدید از پوشش های کف مانند سرامیک های استیل و پارکت ها و پوشش های دیوار (نمای بیرونی مانند آجرهای نسوز و سنگ پلاستیک)، پرده، سقف های و دیوارهای کاذب، سقف های پارچه ای و سازه های پیش ساخته به سالن ۳۸ مراجعه کنید. در سالن ۳۵ تولید کنندگان مبلمان، تجهیزات آشپزحانه و تولیدکنندگان اشیاء و لوازم دکوری و روشنایی میزبان شما خواهند بود. سالن خلیج فارس جایی است که در آن می توانید محصولاتی نظیر فرش ها و تزئیناتی نظیر آیینه ها و آیینه کاری ها را بیابید. در سالن میلاد نورپردازی های ساختمان و سیستم های نورپردازی و ارائه دهنده تجهیزات و سیستم های خانه های هوشمند حضور دارند و سالن ملل نیز بیشتر به دیوارپوش ها و تزئینات دیواری، پارکت و البته مبلمان اختصاص دارد. همچنین در اکثر سالن ها هم می به چند غرفه از مشارکت کنندگان حوزه معماری و طراحی داخلی نیز برخواهید خورد.

در ادامه گزارش تصویری خوگرنیوز از روز سوم این نمایشگاه را خواهید دید.

عکس ها از: محدثه طالبی

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

آشنایی با رشته تازه تصویب «مهندسی صنایع مبلمان»؛ در گفتگو با عضو هیئت علمی دانشگاه تهران

رشته دانشگاهی «مهندسی صنایع مبلمان» که از سال ۹۳ پذیرش دانشجو را آغاز کرده است، یک رشته تا…