صفحه اصلی رویدادها رویدادهای داخلی برگزاری سمینارهای علمی در حاشیه نمایشگاه مبلمان

برگزاری سمینارهای علمی در حاشیه نمایشگاه مبلمان

۰
سمینار علمی
nowrooz

مجموعه سمینارهای علمی «مدیریت و بازاریابی»، «روانشناسی و تربیتی» و «معماری داخلی» ۱۴ تا ۱۹ بهمن ماه در ایران مال برگزار خواهد شد.

در حاشیه نمایشگاه های مبلمان و تجهیزات هدکس و کیتکس هجده سمینار در سه سرفصل «مدیریت و بازاریابی»، «روانشناسی و تربیتی» و «معماری داخلی» برگزار خواهد شد. این هجده سمینار با محوریت توجه به شعار سال جاری از سوی مقام معظم رهبری «رونق تولید ملی و حمایت از تولید داخلی» برگزار می شوند. با توجه به حضور تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان مبلمان در این نمایشگاه ها، برگزاری این مجموعه سمینار با هدف هماهنگ سازی و ارتباط هر چه بیشتر تمامی فعالان این حوزه صورت گرفته است.

سمینارهای علمی
مجموعه سمینارهای مدیریت و بازاریابی

سمینارهای مدیریت و بازاریابی

سمینارهای حوزه «مدیریت و بازاریابی» به بررسی راهکارهای ورود به عرصه دیجیتال مارکتینگ در صنعت مبلمان، خرید آنلاین محصولات مرتبط با مبلمان، ساخت تجربه برای برند و تلاش برای ماندگاری آن نزد مخاطبان، ایده پردازی در شکل گیری استارت آپ و استمرار در موفقیت آن، مدیریت سیستمی و خلاقیت و نوآوری عنصر تحول صنعت مبلمان؛ فنون فروش در رکود اقتصادی، اهمیت طراحی فضای نمایشگاه و فروشگاه در صنعت مبلمان و تکنیک‏ های فروش و رفتاری در برابر مشتری و محرک های خرید در صنعت مبلمان می پردازند.

سمینارهای علمی
مجموعه سمینارهای روانشناسی و علوم تربیتی

سمینارهای روانشناسی و علوم تربیتی

در سرفصل «روانشناسی و تربیتی» به بررسی راهکارهای فراهم آوردن بستری مناسب برای شکل گیری شخصیتی، قوی و سازنده در نوجوان، اهمیت دادن به فرزندان و ارزش های فرزندپروری، ایجاد عادات مثبت ماندگار و قابل تعمیم در موقعیت‌ها ‌و شرایط مختلف زمانی و مکانی، تقویت خلاقیت، عزت نفس، جراتمندی و تجربه گرایی کودکان، نحوه تصمیم‌ گیری های موثر تربیتی و دستیابی به مهارت هایی برای برقراری ارتباط صحیح و مناسب میان والدین و فرزندان پرداخته خواهد شد.

سمینارهای علمی
مجموعه سمینارهای معماری داخلی

سمینارهای معماری داخلی

در مجموعه «معماری داخلی» سمینارهایی با عناوین بررسی اهمیت موضوع صادرات دیزاین ایران، قدرت طراحی برای ایجاد تغییر، آرایش و پیرایش توامان در معماری داخلی، تاملی بر نگرش بانوان طراح و معمار در جامعه و تاثیر تفکر دیزاین در فرایند طراحی و معماری برگزار خواهند شد

.همچنین سمینارهای حوزه «معماری داخلی» با برگزاری رقابتی با موضوعات «طراحی مبلمان و چیدمان مبلمان» زیر نظر اساتید متخصص و پیشرو در این صنعت بستری برای سنجش مخاطبان فراهم خواهد کرد .

«مدرسه بازاریابی تهران» مجری و برگزار کننده این سمینارهای علمی است که در راستای فرهنگ سازی آموزشی و ارتقای سطح دانش برگزار می شوند. همچنین «موسسه تاک (تربیت اتیسم کارمد)»، «گروه مشاوران طراحی خط سفید داک»، «مرکز آموزش علمی- کاربردی انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون استان تهران» در برگزاری این سمینارها مشارکت کرده اند. با حمایت مالی انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون سمینارها برای علاقه مندان به صورت رایگان برگزار می شود تا فرصت های شغلی و بستری مناسب برای کارآفرینان ایجاد شود.  

این سمینارها در روزهای دوشنبه ۱۳ تا شنبه ۱۹ بهمن ۹۸ در نمایشگاه هدکس و کیتکس واقع در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار می‌گردند، علاقمندان جهت ثبت نام در هر کدام از این سمینارها به سامانه ایوند به آدرس evand.com به صورت رایگان مراجعه کنند. همچنین اینجا می توانید فهرست و جدول کامل سمینارها را مشاهده کنید و به صورت مستقیم به صفحه ثبت نام سمینار موردنظرتان وارد شوید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

مطالعه موردی شفاف سازی در مورد افزایش قیمت مبلمان

افزایش قیمت مبلمان موضوعی است که ما هر روزه با آن سر و کار داریم. چه صاحب کسب و کاری باشیم…