صفحه اصلی رویدادها رویدادهای داخلی اولین نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان با حضور خوگر برگزار می‌شود

اولین نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان با حضور خوگر برگزار می‌شود

۰
فیتکس
ارسال خبر

خوگر در اولین نمایشگاه نوآوری، فناوری و صادرات مبلمان (فیتکس) که بخش جدیدی از نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل است، حاضر می شود. فیتکس نمایشگاهی است که به طور ویژه بر فعالیت کسب و کارهای نوپای حوزه مبلمان و همچنین رابطه حوزه آنلاین و اهمیت آن در تولید و تجارت مبلمان تمرکز دارد. خوگر نیز به عنوان یک شرکت استارتاپی و اولین پلتفرم فروش آنلاین مبلمان ایران همکاری گسترده ای را در برنامه های ترویجی این نمایشگاه مانند پنل‌ها و نشست‌های تخصصی و رویدادهای آموزشی خواهد داشت. از جمله سخنرانی‌ هایده سعیدی عضو هیئت مدیره خوگر با عنوان «آینده تجارت و بازرگانی مبلمان در دوران دیجیتال» و ارائه یوسف حاجی زاده با موضوع «تولید محتوا؛ کلید موفقیت تجارت آنلاین»

اما علاوه بر این برنامه های ترویجی، خوگر حامی اولین رویداد استارتاپی صنعت مبلمان و دکوراسیون در این نمایشگاه است. در این رویداد استارتاپی که مطابق روند معمول استارتاپ ویکندها در سه روز پیوسته برگزار می‌شود، شرکت کنندگان به ایده پردازی، پرورش و ارائه ایده‌های خود در حوزه کسب و کارهای آنلاین مرتبط با صنعت مبلمان خواهند پرداخت. در طول این دوره شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های آموزشی شرکت می‌کنند و از راهنمایی منتورهای متخصص بهره می‌برند. همچنین در افتتاحیه این رویداد «امیر اسفندیاری» مدیرعامل خوگر از تجربیات مدیریت اولین پلتفرم فروش اینترنتی مبلمان خواهد گفت تا نیازها و چالش‌های این حوزه به خوبی برای شرکت‌کنندگان تبیین شود. در پایان روز سوم داوران به قضاوت ایده‌ها می‌نشینند و به نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد. گفتنی است شرکت‌کنندگان این رویداد فرصت جذب سرمایه‌گذاری از طرف صنعت مبلمان را برای ایده‌های کسب و کاری خود خواهند داشت.

این نمایشگاه از ۱۵ تا ۱۸ مرداد در سالن ۴۳ محل دائمی نمایشگاه‌هایی بین المللی تهران برگزار می شود.

خوگر از تمامی همکاران و فعالان حوزه مبلمان و همچنین دانشجویان و دانش آموختگان حوزه طراحی و دکوراسیون دعوت می‌کند تا در این نمایشگاه حضور به هم رسانند. علاقه‌مندان به حضور در اولین رویداد استارتاپی مبلمان و دکوراسیون می توانند با استفاده از کد khooger  از ۴۰ درصد تخفیف برای ثبت نام برخوردار شوند.

خوگرنیوز

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۳۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

ایده های کاربردی و کم هزینه که در نوسازی آشپزخانه به کارتان می آیند

برای آن که در آشپزخانه قدیمی خود تغییرات عمده ایجاد کنید نیاز به صرف هزینه های هنگفت نیست.…