صفحه اصلی دکوراسیون و معماری داخلی مراکز بازسازی آپارتمان در تهران بیشتر در کجا واقع شده اند و چه خدماتی ارائه می کنند؟

مراکز بازسازی آپارتمان در تهران بیشتر در کجا واقع شده اند و چه خدماتی ارائه می کنند؟

۰
مراکز بازسازی آپارتمان در تهران
nowrooz

دلایل برای بازسازی خانه زیاد است، برخی افراد که علاقه ای به تخریب یک ملک قدیمی و سنتی ندارند، اما نیاز دارند واحد خود را ترمیم و بازسازی کنند تا بتوانند در فضایی با ظاهر نوستالژیک اما بازسازی شده زندگی کنند. بسیاری از افراد هم به لحاظ اقتصادی بازسازی را به صرفه تر از تعویض منزل می دانند. همچنین در صورتی که ساختمان مقاومت لازم و کافی را داشته باشد، بازسازی آن از تخریب کامل و ساخت از نو آسیب کمتری به محیط زیست می زند – به لحاظ مصرف منابع و انرژی-. در هر روی هدف شما از بازسازی هر چه که باشد باید بدانید، بازسازی آپارتمان به هر شکلی، اعم از تخریب و ساخت مجدد یا بازسازی بدون تخریب، امری است که به اطلاعات و دانش کافی دارد. در صورت ناآگاهی، احتمال دارد ناچار به پرداخت هزینه های بالا، اما بی فایده شوید. بسیاری افراد از مراکز بازسازی آپارتمان در تهران برای انجام بازسازی منزل خود کمک می گیرند. اگر شما هم قصد بازسازی آپارتمان خود را دارید، همراهمان باشید چرا که قصد داریم تعدادی از مراکز بازسازی آپارتمان در شهر تهران را معرفی کنیم و به بررسی خدمات آن ها بپردازیم.

مراکز بازسازی آپارتمان در مناطق مختلف تهران

اگر خانه ای که قصد بازسازی آن را دارید، در منطقه مشخصی واقع شده است، احتمالا مراجعه به مرکزی که درباره این منطقه اطلاعات بیشتری دارد، انتخاب مناسب تری خواهد بود چراکه افراد مسلط به منطقه از سختگیری های شهرداری منطقه خود به خوبی اطلاع دارند و می توانند به روشی که در آن محدوده بهتر است، عملیات بازسازی آپارتمان را انجام دهند.

مجموعه طراحان پرگاس نامدار

این مجموعه با تمرکز بر زیباسازی محیط کار و زندگی، اقدام به انجام فعالیت های بازسازی و تغییر دکوراسیون می کند. از نقاط قوت طراحان پرگاس نامدار آن است که این مجموعه در تمام نقاط شهر تهران فعالیت می کند و تفاوتی ندارد که برنامه بازسازی شما برای کدام منطقه از تهران باشد. تمامی مناطق تهران اعم از شرق، غرب، شمال و جنوب در زمره مناطقی هستند که طراحان پرگاس نامدار در آن فعالیت می کنند.
یکی از فعالیت های این مجموعه بازسازی خانه های قدیمی است. در برخی مواقع، دلیل ما برای بازسازی مشکلات ساختمان است و در برخی دیگر از موارد، ظاهر ساختمان به هر دلیلی مورد پسند ما نیست. تفاوتی ندارد قصد دارید تعمیرات و بازسازی انجام دهید، یا صرفا قصد زیباسازی محیط خود را دارید، طراحان پرگاس نامدار در هر دوی این حوزه ها فعالیت می کنند.
دفتر این مجموعه، در نزدیکی میدان ونک و در خیابان خدامی واقع شده است.

گروه معماری هیرادانا

این گروه معماری نیز همانند مجموعه قبلی در زمینه  زیباسازی محیط های مختلف و البته بازسازی ساختمان فعالیت می کند. گروه معماری هیرادانا، در زمینه بازسازی ساختمان های قدیمی، تخریب، بازسازی خانه و آپارتمان مشغول به فعالیت است که صرف هزینه های ساخت و ساز مقرون به صرفه و حفظ سرمایه کارفرما، از جمله شعارهای تبلیغاتی این گروه است.
از جمله خدمات بازسازی ساختمانی این گروه می توان به بازسازی و نوسازی ساختمان اداری، دانشگاه، مدرسه، ساختمان های قدیمی، سرویس های بهداشتی و به طور عمومی بازسازی بخش هایی از فضا و بازسازی برج های مسکونی و اداری اشاره کرد.
بیشتر پروژه های پیشین گروه معماری هیرادانا در نواحی شمالی تهران مانند زعفرانیه، الهیه و اقدسیه انجام شده است، اما با این وجود این گروه در غرب تهران و کرج نیز، خدمات بازسازی ساختمان را ارائه می دهد و دفتر کاری این گروه معماری در خیابان ولنجک تهران واقع شده است.

گروه طراحی و معماری آواک

یکی دیگر از مجموعه هایی که در حوزه طراحی دکوراسیون و بازسازی آپارتمان در تهران فعالیت می کند، گروه طراحی و معماری آواک است. این مجموعه با هدف زیباسازی و ایمن سازی محیط زندگی، اقدام به انجام انواع فعالیت های بازسازی ساختمانی اعم بازسازی آپارتمان، منزل های ویلایی و ساختمان ها می کند. از جمله سرویس های گروه معماری و طراحی آواک، اعزام رایگان کارشناس به محلی است که قصد بازسازی آن را دارید. این گروه بازسازی انواع ساختمان های ویلایی، آپارتمانی و… را انجام می دهد و روند کاری آن ها، از طراحی سه بعدی فضای مذکور آغاز می شود و تا مرحله اجرای کامل بازسازی ادامه دارد.
در این مرکز بازسازی آپارتمان در تهران، بازسازی ساختمانی در تمامی نقاط کلان شهر تهران انجام می شود و محدودیتی برای منطقه در نظر نگرفته اند، دفتر مرکزی این مجموعه در خیابان سهروردی و نزدیکی پل سیدخندان واقع شده است.

مهندسان رینولب

این گروه مهندسی که متشکل از مهندسان معماری و شهرسازی است همانند دیگر مراکزی که به آن ها اشاره شد در زمینه زیباسازی محیط زندگی از طریق طراحی دکوراسیون داخلی یا بازسازی ساختمانی فعالیت می کند.
بدون توجه به آنکه دلیل شما برای بازسازی ساختمان، تخریب بخشی از خانه و تعمیر تاسیسات است یا صرفا زیباسازی محیط زندگی تان، می توانید عملیات بازسازی خود را به گروه مهندسان رینولب بسپارید.
اگر ساختمان اداری یا مسکونی  شما دارای مشکلات اساسی یا فرسودگی های نگران کننده است، می توانید عملیات بازسازی و در نهایت زیباسازی ساختمان خود را به مهندسان رینولب بسپارید. رینولب را می توان یکی از مراکز بازسازی آپارتمان در تهران دانست که بیش از ۱۰ سال در حوزه بازسازی و زیباسازی فضاهای مختلف فعالیت دارند.
این مرکز محدودیتی برای منطقه فعالیتی خود قائل نشده و در هر منطقه ای از کلان شهر تهران، می توانید از خدمات مهندسان رینولب استفاده کنید، دفتر مرکزی این مجموعه مهندسی در خیابان ملاصدرای تهران واقع شده است.

شرکت طراحی و بازسازی ساختمان هیرادکو

این شرکت طراحی و بازسازی، همانند دیگر مراکز بازسازی آپارتمان در تهران که به معرفی آن ها پرداختیم به فعالیت های مربوط به زیباسازی محیط به روش هایی از جمله بازسازی، نوسازی و طراحی دکوراسیون داخلی منازل و محیط های کاری مشغول است.
عموم فعالیت های مربوط به بازسازی ساختمان شرکت طراحی و بازسازی ساختمان هیرادکو، مربوط به ساختمان های محدوده شمالی تهران است اما این شرکت، خدمات بازسازی و نوسازی در تمامی نواحی تهران نیز ارائه می کند.
دفتر شرکت طراحی و بازسازی ساختمان هیرادکو، در خیابان ولنجک تهران و منطقه شمالی شهر واقع شده است.

گروه بازسازی ساختمان پارسه

گروه بازسازی ساختمان پارسه  از سال ۱۳۸۰ با هدف بازسازی و نوسازی خانه های مسکونی و مکان های اداری فعالیت خود را آغاز کرده و توانسته در میان مجموعه های فعال قرار بگیرد. این مجموعه انواع خدمات تخریب، طراحی دوباره ساختمان، بازسازی و نوسازی ساختمان ها را ارائه می کند.
گروه بازسازی پارسه، همانند بسیاری دیگر از مراکز معرفی شده، در تمامی مناطق تهران خدمات بازسازی را ارائه می کند و می توانید بازسازی ملک قدیمی خود را به این مجموعه بسپارید.

گفتنی است این مقاله جهت اطلاع رسانی در مورد برخی مراکز بازسازی در تهران به تحریر درآمده است و خوگرنیوزتوصیه ویژه ای در مورد مراکز معرفی شده، ندارد. انتخاب شرکت، گروه یا مرکز بازسازی ساختمان، بستگی به منطقه بنا، سن بنا و از همه مهم تر، بودجه در دسترس شما دارد. هر یک از مراکزی که پیش تر به آن ها اشاره کردیم، بازسازی ساختمان شما را با بودجه های مختلفی انجام خواهند داد که پیش از عقد قرارداد با هر یک از این مجموعه ها، بهتر است نمونه ای از پروژه های به اتمام رسیده آن ها را از نزدیک مشاهده کنید.

میانگین امتیازات ۵ / ۵. تعداد امتیازات ۱۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

با دکوراسیون تابستانه، نسیم ساحلی را به خانه بیاورید

تابستان فصل رفتن به ساحل و طبیعت و نوشیدن یک نوشیدنی خنک است. اما با شرایط کنونی و دوری از…