درباره خوگرنیوز

خوگرنیوز رسانه تخصصی مبلمان و دکوراسیون و بستری برای اطلاع رسانی و برقراری ارتباط میان فعالان این حوزه ها با یکدیگر و با مخاطبانشان است.
این رسانه به انعکاس اخبار و ارائه گزارش در مورد رویدادها، تازه های نوآوری و فناوری و تحولات اقتصادی اکوسیستم مبلمان و دکوراسیون در ایران و جهان می ‌پردازد.
همچنین خوگرنیوز با انتشار مقالات گوناگون درحوزه های دانش، سبک زندگی و معرفی میراث گذشته ، وظیفه خود به عنوان رسانه را تکمیل می کند.
خوگرنیوز مرجع و نمایه ای از وضعیت و ظرفیت های مبلمان و دکوراسیون ایران است و بازتاب دهنده تحولات بین المللی و الگوهای موفق این دو حوزه از سراسر جهان

درباره اکوسیستم مبلمان و دکوراسیون ایران

هر کسب و کاری تحت تاثیر چند اکوسیستم است و بیش از همه تحت تاثیر سیاست گذاری ها و رویدادهای حوزه صنعت یا خدماتی که برگزیده. اگر چه یک اکوسیستم بخش های مشترکی با زنجیره تامین دارد ولی از آن فراتر است و نهاد ها و تشکل ها، بسترهای قانونی، مفاهیمی مثل کارآفرینی، رقابت، همکاری، نوآوری و فناوری را نیز در بر می گیرد.
اکوسیستم مبلمان و دکوراسیون بسیار بزرگ و دارای اشتراک و همپوشانی با بسیاری از صنایع و حوزه های خدماتی دیگر است؛ چرا که محصولات و خدماتی که در حوزه مبلمان و دکوراسیون قرار می گیرند، بسیار متنوع و گسترده هستند. از سوی دیگر مصرف کنندگان همه این محصولات و خدمات – اعم از خانگی و اداری و تجاری- نیز از ذینفعان این حوزه محسوب می شوند.
ارتباط سالم و پویا میان اجزای هر اکوسیستم متضمن عملکرد بهتر و تغییرات مثبت آن است. ارتباط اصولا بر پایه اطلاع رسانی شفاف و به روز صورت می گیرد. چیزی که جای خالی آن در بسیاری از حوزه ها از جمله مبلمان و دکوراسیون احساس می شود.
ما درخوگر نیوز برآنیم تا با تجمیع اخبار و اطلاعات موجود اما پراکنده، تولید محتوای خبری و ارائه تحلیل هایی به روز در حوزه هایی که کمتر به آن پرداخته شده، پایگاهی برای اطلاع رسانی و تعامل در این اکوسیستم ایجاد کنیم.
ذینفع اصلی این فعالیت صاحبان کسب‌ و کار و فعالان صنعت مبلمان و دکوراسیون هستند و تولید و نشر اخبار و محتوای ارزشمند بومی که قابل رصد و الگوبرداری و دستمایه تعامل باشد، تنها باهمت و همکاری آنها مقدور است.
ما از سال ۱۳۹۳ همزمان با شکل گیری خوگر به ارزش تولید محتوا و انتقال اخبار و تجارب این حوزه پی بردیم و در بخش مطالب خوگر به تدریج و مداوم بیش از دو هزار مطلب تولید و منتشر کردیم. حال خوگرنیوز به صورت گسترده تر و البته به پشتوانه تجاربی که در این مدت کسب کرده ایم، در خدمت فعالان صنعت است.